Artykuły przygotowane przez naszych doradców

Alternate Text

shere

Jakie podejście do miłości mają Bliźnięta, Panna oraz Waga ?

Autor: karty

Alternate Text

Dziś opowiemy o kolejnych znakach zodiaku i ich podejściu do miłości, oraz uczuć i relacji. Będzie to część III, poprzednie znajdziecie również na naszej stronie. 

 

Bliźnięta


Często są to osoby bardzo aktywne, którym dość ciężko dotrzymać kroku. Często mają zdolność do angażowania się w uczucia do kilku osób jednocześnie. Ewentualnie mają jednego stałego partnera i kilka osób pobocznych, z którymi flirtują. Nie lubią nikogo krzywdzić, po prostu jeden związek wydaje im się niemożliwie nudny. Wprost nie znoszą monotonii i nudy. Im więcej się dzieje tym lepiej, nie znoszą nudy i nudy, uciekają od konserwatyzmu. I może dla tego osoby z tego znaku, czasem mają w życiu więcej niż jedno małżeństwo, i dość długo wybierają i wybrzydzają nim zdecydują się z kimś być.  

 

Panna


Osoba taka, jeśli jest zakochana, reaguje bardzo żywiołowo, bardzo czuła i wrażliwa na potrzeby partnera, stara się otaczać opieką dając poczucie bezpieczeństwa, jest w stanie ukochanej osobie przychylić nieba. Jednak każda Panna to człowiek, który szybko się zraża, człowiek który na najmniejszy cień odrzucenia, jest w stanie zrezygnować i nie walczyć. Raz odrzucony, nie umie zaufać i zamyka się w sobie, żyjąc w samotności i nieufnie podchodząc do każdej nowej relacji. Każda Panna jest po prostu bardzo wrażliwa i wycofana, taką ma naturę. Możliwe, że osoba taka pozostanie samotna, ale jeśli wejdzie w związek będzie partnerem doskonałym.

 

Waga


Jest to osoba stale potrzebująca adoracji, komplementów i zachwytów. Najprawdopodobniej bardzo atrakcyjna, z dużym urokiem osobistym, łatwo wchodząca w nowe związki i chętnie flirtująca. W miłości człowiek spod znaku Wagi poszukuje ideału, związku perfekcyjnego. Dla Wagi idealny partner to osoba piękna i oszałamiająca inteligentna, bo Wagi lubią się chwalić swoimi zdobyczami. Najprawdopodobniej jest to osoba, która pragnie porozumienia intelektualnego, przyjaźni, świetnego rozmówcy, osoby pięknej, atrakcyjnej i eleganckiej oraz namiętnego seksu. Bardzo ciężko znaleźć jest taki ideał, więc u osoby takiej zaznacza się silna potrzeba upiększania i idealizowania swojej drugiej połówki.

Wybierz kategorię artykułów

Polecane artykuły

Zobacz wszystkie artykuły Alternate Text
Alternate Text