As Denarów

As Denarów

As Denarów – pozycja prosta

As Denarów, tak samo jak Asy wszystkich innych dworów Tarota, zwiastuje nowy początek, pokłady niewykorzystanej energii i inspirację. W tym przypadku Denary odpowiadają alchemicznemu elementowi Ziemi, przez to zaś są symbolem świata materialnego i wszystkiego co utożsamiamy z fizycznością i ciałem. Oczywiście symbolizują też pieniądze i rozterki dotyczące finansów, które mogą nas dręczyć podczas rozkładu kart. Dlatego właśnie As Denarów wskazuje na nową energię lub innowacyjne podejście do naszej sfery finansowej. Może to być nowa inwestycja, albo chęć rozpoczęcia własnego biznesu. Może to też sugerować napływ pieniędzy z niespodziewanego źródła. Zwiastuje poczucie spełnienia i obfitości, jest pozytywną kartą Tarota, można więc cieszyć się, gdy się pokaże.

As Denarów jest symbolem bogactwa nie tylko w aspekcie finansowym, ale również w szerszym zakresie. Możemy otrzymać szansę na poprawienie dochodów, lecz również może to dotyczyć innych sfer naszego życia, poczucie spełnienia i tego, że zasługujemy na wszystkie dobre rzeczy które do nas trafiają.


W Twoim odczycie pojawił się As Denarów? Nie wiesz jak go zinterpretować? Chcesz wiedzieć, czy to szansa na poprawę w finansach? Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Ta karta Tarota mówi też o osiąganiu wyznaczonych celów, oraz o naszym pozytywnym nastawieniu i wierze w to, że uda się nam je osiągnąć. To czas, by zastanowić się, czego chcemy i co będzie działać, a potem dążyć do tego, by się ziściło. Warto przemyśleć też wprowadzenie do naszego życia czegoś nowego. Zamiast pozwalać by historia toczyła się kołem, i liczyć na to, że tym razem wszystko ułoży się po naszej myśli, As Denarów sugeruje byśmy wzięli sprawy we własne ręce. Zastanówmy się czego zazwyczaj nie robimy, albo nawet czego jeszcze w ogóle nie próbowaliśmy – być może właśnie to będzie rozwiązanie którego nam potrzeba. Warto więc zapisać się na kurs, który nauczy nas potrzebnych umiejętności, czy też przeczytać parę książek na temat który nas interesuje i w którym chcemy spróbować naszych sił.

As Denarów – pozycja odwróconaW pozycji odwróconej ta karta Tarota zwiastuje problemy dotyczące finansów. Musimy być ostrożni jeśli chodzi o ocenę naszych finansowych możliwości, zastanówmy się na co możemy sobie pozwolić, a na co jednak nas nie stać. Na pewno nie jest to dobry moment na branie dużych kredytów. Nie polegajmy też na niepewnych perspektywach zysku, nie wierzmy szefowi który obiecuje nam podwyżkę, póki jej nie zobaczymy na własne oczy. Dobrze będzie trochę oszczędzić, na wypadek nieprzewidzianych trudności.

Nie dotyczy to jedynie finansów, inne cele które sobie wyznaczyliśmy również trudno będzie osiągnąć. Być może będzie trzeba przemyśleć nasz plan działania i wprowadzić poprawki. Dobrze będzie poradzić się jakiegoś specjalisty, co mamy zrobić, żeby nie pogorszyć naszej sytuacji. Jeśli nasze plany były zbyt ambitne, być może będziemy musieli zejść na ziemię.

As Denarów w odwróconej pozycji to też karta chciwości, i przywłaszczenia sobie tego, na co nie zapracowaliśmy. Musimy uważać zarówno byśmy nie padli ofiarą takich działań, jak również żeby nie kusiło nas zrobienie czegoś wątpliwego moralnie. Jest szansa, że zaślepi nas chęć wzbogacenia się bez względu na wszystko inne.

Autorem artykułu jest ekspert Fortuna. Kliknij tutaj by zobaczyć jej prywatny numer telefonu.

Zostaw komentarz