As Mieczy

As Mieczy

As Mieczy – pozycja prosta

Dwór Mieczy zajmuje się pomysłami, planami, naszymi nadziejami, ale także marzeniami i aspiracjami. As Mieczy jest pierwszą kartą Tarota w tym dworze. As dotyczy nowych początków, nowych pomysłów i nadziei. Gdy widzimy tę kartę w naszym układzie, zwłaszcza na jego początku, oznacza ona nowe podejście do jakiejś sytuacji. W pozycji prostej jest nową, świeżą, i pozytywną ideą.

Jeśli pojawi się na dalszym miejscu w układzie, i jeśli tyczy się to przyszłości, pokazuje nam zmianę nastawienia do czegoś lub kogoś. W zależności od otaczających go kart, As Mieczy oznacza zmianę w naszych zachowaniach i reakcjach, to zaś może sprawić, że cała sytuacja zacznie obracać się w zupełnie innym kierunku. Prawdziwa siła Asa Mieczy to jego zdolność do przekształcania marzeń, aspiracji i nadziei w działanie. As Mieczy uczy nas też jak radzić sobie z problemami. To, z czym sobie nie radziliśmy, i co wydawało nam się do tej pory nie do przeskoczenia, powinniśmy rozdzielić na mniejsze fragmenty, i wtedy zająć się każdym z nich z osobna. Dzięki analizie naszego otoczenia często będziemy mogli zobaczyć więcej, a to pozwoli nam w końcu uwolnić się od tego co nas uzależnia i osiągnąć nasz prawdziwy potencjał.


Chcesz wiedzieć, co dokładnie w Twoim układzie oznacza As Mieczy? Nasi eksperci wszystko Ci dokładnie wyjaśnią, wystarczy się z nami skontaktować!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jeśli chodzi o związki, As Mieczy oznacza oczyszczającą sytuację rozmowę, zwłaszcza po kłótni. Przyniesie to ulgę wam obojgu, a także rozładuje atmosferę. Może też oznaczać, że razem pokonacie piętrzące się przeciwności. W negatywnym znaczeniu może oznaczać prowadzące do rozstania rozczarowanie, bo nie należy zapominać o zimnym, analitycznym charakterze tej karty.

As Mieczy – pozycja odwróconaW pozycji odwróconej ta karta Tarota może oznaczać brak woli walki, rezygnację z jakiegoś celu, a przez to też osiągnięcie pułapki. Możemy nie mieć argumentów w dyskusji, lub rozstać się z partnerem. Naszą głowę będą wypełniały bardzo niepozytywne pomysły i myśli, niełatwo będzie okiełznać ten chaos. Wskazuje też na lenistwo, ciężko nam będzie pokonać własne słabości, zwłaszcza jeśli ostatnio staramy się nad sobą pracować.

Autorem artykułu jest ekspert Kasjan. Kliknij tutaj żeby zobaczyć jego prywatny numer.

Zostaw komentarz