Baran

Jeśli chodzi o uczucia, będzie to dla Barana tydzień pełen wyzwań, ponieważ pozytywne zmiany w sferze uczuciowej pojawią się, jeśli okażesz nieco cierpliwości. Oczywiście, cierpliwość to nie jest mocna strona tego znaku zodiaku, dlatego będzie trzeba bardzo się na tym skupić, żeby się udało.

Nie śpiesz się i nie angażuj w związek od razu z pełną mocą. Nawet jeśli na pierwszej randce poczujesz motyle w brzuchu, powstrzymaj się przed tym żeby opowiedzieć wszystkim znajomym że udało ci się poznać tę jedyną, przeznaczoną ci osobę. Po jakimś czasie przestaniesz patrzeć na tę osobę przez różowe okulary, a zaczniesz widzieć ją taką, jaka jest, czyli ze wszystkimi wadami. Dopiero wtedy będzie należało zastanowić się, czy rzeczywiście jest to ktoś, z kim chcesz spędzić resztę życia, albo przynajmniej bardzo długi jego okres. Baran w związku z kimś powinien skupić się na rozmowie z partnerem, aura bardzo sprzyja rozmowom o tym co was trapi w relacji. Pamiętaj też, że nie chodzi tu o obwinianie kogokolwiek, tylko o dojście do kompromisu i zrozumienie.

 

 


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz