Baran

MIŁOŚĆ

W tym miesiącu mogą Cię dopaść zmienne nastroje i stres. Raz będziesz miał za złe partnerowi, że się sprzeciwia, a innym razem, że nie ma swojego zdania. Musisz zacząć go słuchać. Trygon Wenus otworzy Cię na drugą połówkę. Może nawet spodoba Ci się jej pomysł na zmiany w domu, imprezę, zajęcie się dziećmi, które zawsze Was rozbawiają. Single będą miały większe powodzenie. W twoim otoczeniu pojawi się ktoś ciekawy, ale jedynie z Wodnikiem albo Skorpionem stworzysz udany związek, ze Strzelcem będziesz ciągle walczył. Jest tak władczy jak Ty.

FINANSE

Bądź lepiej zorganizowany i opanowany, a wszystko ułoży się po Twojej myśli. Nie odkładaj na później tych zadań, które innym sprawiają trudności – pokaż jak powinno się pracować, jak myśleć. W drugiej połowie miesiąca kwinkunks Merkurego pomoże Ci opanować trudne programy komputerowe, zaskoczyć innych szczegółową wiedzą z różnych dziedzin. Wybierając się na zakupy, zachowuj się rozsądnie, bowiem trygon Wenus będzie Cię nakłaniał do kupowania modnych ciuchów, dodatków, dekoracji do domu. Zadaj sobie pytanie – czy naprawdę ich potrzebujesz?.

ZDROWIE

Choć będziesz świetnie się czuł, nie oznacza to, że możesz zarywać noce czy pić alkohol. Sen, zdrowe jedzenie, spokojna aktywność to podstawa zdrowia. Lepiej uwierz, a zachowasz w tym miesiącu dobrą formę.


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz