Baran

MIŁOŚĆ

W maju Barany będą miały wiele powodów do radości. Wiosenna aura pozwoli na zbliżenia emocjonalne z drugą połówką i rozwiązanie konfliktów powstałych w zimie. Samotne Barany mogą liczyć na rozkwit uczucia z nowo poznaną osobą. Możliwy romans, a nawet związek po wcześniejszym flircie.

FINANSE

Sfera zawodowa dla aktywnych Baranów szykuje się obiecująco. Wasz pracodawca zobaczy ogromny potencjał i postanowi Was pochwalić przy innych pracownikach. Możliwy awans, który będzie się wiązać z podwyżką. Maj to dobry czas dla hazardzistów. W nieparzyste dni tygodnia próbuj swoich sił w grach liczbowych.

ZDROWIE

Dobra kondycja fizyczna i psychiczna będzie utrzymywać się przez cały miesiąc. Wiosna w pełni pozwoli Ci na aktywne spędzanie wolnego czasu. Dużo sportu przyczyni się do poprawy ogólnego stanu zdrowia. Pozytywna aura przyćmi Twój zapał do pracy i częściej będziesz myśleć o urlopie, który Ci się od dawna należy.


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz