Baran

MIŁOŚĆ

Słońce w opozycji ponownie obudzi w Tobie tęsknotę za prawdziwą miłością, nieziemskim połączeniem dusz z kimś interesującym, przystojnym, zamożnym. Masz już kogoś? Świetnie, Merkury w opozycji sprzyja pielęgnowaniu uczuć, ale odradza narzekanie i unikanie zbliżeń. W drugiej połowie miesiąca Księżyc w sekstylu nakłoni was do wspólnych aktywności. Warto odpuścić sobie kolejne niedzielne obiadkowanie z rodziną i spędzić czas wspólnie. Single będą zmienne. Częściej będą flirtować, ale też denerwować się na bylejakość rozmów i brak iskry w adoratorach. Szukajcie kogoś ze swojej ligi!

FINANSE

Merkury w opozycji przyniesie Ci ciekawe spotkania i pouczające dyskusje oraz więcej zadań do wykonania czy zaplanowania. Będziesz musiał omówić coś ważnego podczas dużej narady, ktoś Cię poprosi o poprowadzenie szkolenia czy prezentacji. Z Wagą lub Panną wszystko pójdzie jak z płatka, ale zachowuj czujność podczas pracy ze Skorpionem. W tym miesiącu ten znak będzie wyjątkowo zapominalski i chaotyczny..

ZDROWIE

Słońce w opozycji wywoła zniechęcenia na myśl o diecie czy wysiłku fizycznym. Uważaj na nerwy i dbaj o swoje zdrowie – joga, tai chi, kieliszek dobrego wina pomogą Ci zachować spokój duszy.


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz