Bliźnięta

Skupisz się na sprawach sercowych pod patronatem Wenus, przez co poczujesz, że czas goni i trzeba zacząć działać. Jeśli jesteś w związku, pomyślisz o zrobieniu jakiegoś kroku naprzód, co może oznaczać zamieszkanie razem, oświadczyny lub kredyt na mieszkanie.

Pamiętaj jednak, żeby najpierw dokładnie przemyśleć swoje decyzje, bardzo źle będzie, jeśli zadeklarujesz coś, czego nie będziesz pewnym. Jeśli coś cię niepokoi, zamiast to ukrywać, lepiej prosto z mostu powiedz o tym swojemu partnerowi. Samotne Bliźnięta też nie powinny ukrywać, że ktoś im się podoba. A jeśli nie ma nikogo takiego w twoim otoczeniu, to najwyższy czas wyjść do ludzi. Poznaj kogoś nowego, daj szansę swoim znajomym, może oni poznają cię z kimś kto też jest samotny? Warto też zwrócić uwagę na to, iż ktoś może uważać, że poświęcasz mu zbyt mało uwagi. Może to być partner, bliski przyjaciel lub członek rodziny. Dobrze będzie wynagrodzić to tej osobie i okazać jej swoją niepodzielną uwagę.


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz