Znak zodiaku twojego szefa

Czy zastanawiałeś się kiedyś co sprawia, że charakter twojego szefa jest jaki jest? Bez względu na to, czy da się go lubić, czy miewa humory, jest arogancki lub despotyczny, jeśli znasz znak zodiaku twojego szefa, możesz mieć pewne pojęcie na temat tego, czego się po nim spodziewać. Jeśli poznasz jego mocne i słabe strony, na pewno łatwiej ci będzie z nim współpracować, lub zdobyć jego uznanie.

Baran zna się na rządzeniu lepiej niż ktokolwiek inny, ale doskonale wie też jak zmotywować, lub zastraszyć, swoich pracowników. Szef spod tego znaku często bierze sprawy we własne ręce, często przejmuje inicjatywę, ale tego samego będzie też oczekiwać od ciebie. Nie lubi ociągania się i obijania, oczekuje że jego polecenia będą wykonywane szybko i bez zwłoki. Żeby utrzymywać z nim dobre kontakty, musisz zdawać sobie sprawę z własnych możliwości i ograniczeń, powiedzieć o nich szefowi, i podczas pracy dawać z siebie wszystko.

Szef spod tego znaku zodiaku docenia dokładność i sumienność przy wykonywaniu pracy. Trzeba mieć dla niego wiele cierpliwości, bo ma on swoje własne tempo i sposób pracy który może nie jest najbardziej produktywny, ale są już do niego przyzwyczajeni. Bardzo cenią sobie jakość efektu końcowego wykonanej przez ciebie pracy i to, ile mogą na tym zyskać. Jeśli będziesz o tym pamiętać, na pewno bardzo poprawi to wasze relacje.

Szef urodzony pod znakiem Bliźniąt może równocześnie rozmawiać przez telefon, sprawdzać pocztę, i wydawać polecenia swoim pracownikom. Lepiej się przy nim nie ociągać, bo mimo, że jest przyzwyczajony do tego, iż nie każdy potrafi za nim nadążyć, to jednak potrzebuje kogoś, kto będzie próbował, żeby pracowało mu się efektywnie. Bliźnięta są też przyjacielskie i dobrze czują się w otoczeniu innych, doceniają inteligencję i ciekawość, słuchają rad innych. Niestety nie zawsze można na nim polegać. By zdobyć jego uznanie, naucz się podchodzić nawet do trudnych spraw z dystansem i humorem. Może okazać się, że to bardzo inspirujący znak zodiaku twojego szefa.

Jeśli Rak to znak zodiaku twojego szefa, oznacza to dobrego słuchacza, z którym łatwo jest się zaprzyjaźnić. Wymaga jednak za to wdzięczności i lojalności. Jeśli chcesz zachować posadę, na pewno nie możesz rozpowiadać nikomu o sekretach firmy. Uważaj też na stan emocjonalny Raka, pamiętaj, że jest tylko człowiekiem i czasem ma chwile słabości. I na pewno nie pouczaj go jakim szefem powinien być, i co ma robić! Zamiast tego postaraj się nie oceniać go po pozorach i postaraj się zrozumieć jego motywacje.Chcesz wiedzieć, jak odnieść sukces w sferze zawodowej? Spytaj naszych ekspertów co powinien robić w tym kierunku twój znak zodiaku, i od czego należy zacząć!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7321
Lub zadzwoń pod 705-577-066

Szef spod tego znaku może albo zawsze mieć rację, albo w niewyjaśniony i sprzeczny z charakterem sposób być bardzo niepewny siebie. Bez względu na to w której sytuacji się znajdziesz, zawsze dawaj z siebie wszystko, i nigdy nie udawaj w pracy kogoś kim nie jesteś, Lwy bardzo doceniają silne indywidualne osobowości. Nigdy też nie mów o nim za jego plecami, nawet jeśli nie słyszy, może wyczuć, że coś jest nie tak, i atmosfera znacząco się pogorszy. Lew to pewny siebie przywódca który rzadko idzie na kompromis, i jeśli chcemy liczyć na to by relacja z nim przynosiła owoce, należy szanować jego osobowość.

Panna często nie wierzą, że dobrze sprawdzą się w roli przywódcy, mimo tego, że zazwyczaj ich zaangażowanie podczas pełnienia tej funkcji jest większe niż tych, którzy podejmują się tego bez podobnych dylematów. Panny uważają za zalety dokładność i pilność, nie lubią braku zaangażowania i nieuważności, chociaż nie wyrażają na głos swoich negatywnych opinii, wolą zachować je dla siebie. Jeśli Panna to znak zodiaku twojego szefa, to pamiętaj, że lubi też mieć kontrolę nad wszystkim, bierze odpowiedzialność za swoich pracowników. Pracuj więc równie ciężko co ona, daj się poznać z jak najlepszej strony, a na pewno zyskasz serdecznego przyjaciela.

Jeśli znak zodiaku twojego szefa to Waga, można założyć, że jest uczciwym i sprawiedliwym szefem, i tego samego oczekuje w zamian. Jest też świetnym negocjatorem, do tego bardzo bystrym, chociaż zdarza się jej zaangażować w próżne spory mające na celu pokazać, kto ma większy autorytet. Waga nie toleruje też plotek i negatywnego nastawienia, a czasami zbyt wiele uwagi poświęca opiniom innych. Przed jakąkolwiek dyskusją z takim szefem należy przyjąć racjonalną i spokojną postawę, oraz przemyśleć uważnie swoje argumenty. Czasami Waga podchodzi do wszystkiego zbyt osobiście, więc należy uważnie dobierać słowa.

Skorpion może wydawać się otwarty i przyjacielski, jednak w rzeczywistości zawsze trzyma dystans, zwłaszcza jeśli ma złe doświadczenia z poprzednimi pracownikami. Świetnie jednak sprawdza się w zarządzaniu innymi, potrafi dostrzec potencjał u swoich pracowników, rozumie ich słabe i mocne strony, dzięki temu wie, w jakiej pracy najlepiej się sprawdzą i co da im najwięcej satysfakcji. Jeśli go zdenerwujesz, to popełnione błędy mogą kosztować cię nawet utratę pracy, jednak jeśli jesteś szczery, uczciwy i gotowy zaakceptować swoje obowiązki, twoje relacje ze Skorpionem będą układać się bardzo korzystnie.

Strzelec, jako znak zodiaku twojego szefa, może być bardzo przyjacielskim zwierzchnikiem, gotowym podzielić się pracą, ale też jej owocami, jednak tylko wtedy, jeśli szanuje się jego poglądy. Czasem można odebrać Strzelca jako kogoś, komu wydaje się, że wie wszystko najlepiej, jednak często potrafi to dobrze uargumentować. Niektórzy mogą też odebrać tego szefa jako bardzo ciężkiego do zniesienia, zwłaszcza jeśli zachowuje się dziecinnie i często go ponosi, jednak w większości przypadków praca z nim jest bardzo przyjemna. Jest otwartą, szanującą ludzi osobą, dobrym mentorem, nauczycielem, i autorytetem mającym własną wizję.

Koziorożce rządzenie mają we krwi, lubią trzymać stery i znają się na tym co robią. Cenią uczciwych pracowników, którym będą mówili co robić, ale którzy też powinni umieć szczerze powiedzieć o tym czego potrzebują, oraz przyznać się do błędów. Przestrzegaj terminów, bądź odpowiedzialny i przygotuj się na ciężką pracę, pamiętaj też, że nikt w całym zodiaku nie okazuje wdzięczności tak bardzo jak Koziorożec, jeśli tylko dostanie od ciebie to, czego chce. On zaś często przedkłada pracę ponad wszystko inne, i tego samego będzie oczekiwał od ciebie. Pokaż, że jesteś zdolny do ciężkiej pracy, a na pewno zaskoczy cię hojność Koziorożca.

W przypadku gdy Wodnik to znak zodiaku twojego szefa, oznacza to, że lubi wprowadzać zmiany, osiągać wyznaczone cele, i uwielbia też pracować w zespole. Czasem może wydawać się nieobecny i zamyślony, nie należy jednak dać się zwieść, na pewno bowiem obmyśla wtedy co jeszcze mógłby dać do zrobienia swoim pracownikom. Wodnik często też idzie na rękę osobom z którymi pracuje, możesz więc liczyć na elastyczny grafik, i inne benefity związane z pracą. Jednakże w zamian za to będziesz musiał znosić niespodzianki ze strony szefa, jego humory, i być gotowym na ciężką pracę do późnych godzin jeśli to będzie konieczne.

Ryby są bardzo tolerancyjne i wyrozumiałe jeśli chodzi o potrzeby i uczucia pracowników. Cenią też kreatywność, ale równocześnie potrzebują kogoś praktycznego, kto zrównoważy ich skłonność do oddawania się fantazjom. Ryby potrzebują też pomocy przy organizacji pracy, i wprowadzaniu w rzeczywistość swoich planów. Największym problemem podczas pracy dla nich jest ich bardzo zmienna, emocjonalna natura, która sprawia, że czasami wydają się bardzo chaotyczne i zagubione w rzeczywistości.

Autorem artykułu jest ekspert Grażyna. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Komentarze

Zostaw komentarz