Czwórka Denarów - uwierzmy we własne możliwości

Czwórka Denarów

Czwórka Denarów

Karta ta mówi nam, byśmy tym razem odwołali się do starych i sprawdzonych sposobów, by w naszych obecnych przedsięwzięciach osiągnąć jak najlepsze rezultaty. Dobrze będzie zachować ostrożność jeśli chodzi o nasze decyzje, unikać ryzyka, a dzięki temu na pewno uda się osiągnąć to, czego pragniemy. Pojawi się uczucie spokoju i bezpieczeństwa, i jednocześnie poradzimy sobie z tym co nas dręczy. Czwórka Denarów mówi, że już czas byśmy uwierzyli w siebie i swoje umiejętności.

Jeśli chodzi o sferę uczuć, ta karta Tarota chce nam przekazać, iż nie jest to czas na to by szukać poważnego związku w który można by się zaangażować. Być może twój partner jest chwilowo zbyt zapatrzony w siebie. Nie chodzi o to, iż nie odwzajemnia twoich uczuć. Po prostu ostatnio zachowuje się samolubnie i nie jest gotowy na takie poświęcenie. Jednak nie obawiaj się, jesteś na właściwej drodze i wszystko obróci się na twoją korzyść kiedy przyjdzie czas.


Czwórka Denarów pojawiła się w Twoim układzie? Chcesz wiedzieć, co oznacza w Twojej sytuacji? Wszystko dokładnie Ci wyjaśnią nasi eksperci!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Czwórka Denarów – praca i finanse

W sprawach pracy i finansów, karty mówią o nadzwyczajnej ostrożności, oraz o tym by zaakceptować to w jakim miejscu w naszym życiu się znajdujemy. To nie jest dobry czas na podejmowanie ważnych decyzji które mogłyby odmienić nasz los, ani też na ryzyko. Dobrze jest pomóc współpracownikom, ale też trzeba uważać na osoby, które będą chciały przypisać sobie nasze sukcesy. Nie daj się skusić nowym inwestycjom, trzymaj się wypracowanych i znanych schematów.

Czwórka Denarów – pozycja odwróconaW pozycji odwróconej Czwórka Denarów pokazuje nam, że często coś nie jest tym na co wygląda, i trzeba zastanowić się nad tym, czy rzeczywistość jest tym czym się wydaje. Obawa przez utratą i przed nieznanym może doprowadzić do nietrafnych wyborów. Warto spróbować zapomnieć o obawach które czujemy w stosunku do sfery uczuć, zamiast tego zacznijmy słuchać podszeptów serca. To dobry czas by poczynić plany na przyszłość, związane z pracą bądź uczuciami. Warto też otworzyć się na przyjaźń która ma potencjał stać się czymś o wiele więcej.

Otwórz się na swoją kreatywność, nie obawiaj się, że znany grunt usunie ci się spod nóg, staraj się łamać utarte schematy. Strzeż się chciwości podczas podejmowania decyzji. Jeśli wszystko dobrze przemyślisz, na pewno przyniesie ci sukces.

Autorem artykułu jest ekspert Kasjan. Kliknij tutaj żeby zobaczyć jego prywatny numer.

Zostaw komentarz