Diabeł

Jeśli byłaby jedna karta którą można by podsumować znaczenie naszych emocjonalnych zmagań z miłością, na pewno byłby to Diabeł. Diabeł własnie skrywa te wszystkie sekrety stojące za naszymi miłosnymi perypetiami.

Nasze uwarunkowanie kulturalne wpaja w nas pewien światopoglądy dotyczący relacji międzyludzkich. Doskonale wiemy, jak powinna zachowywać się porządna kobieta, i co robi prawdziwy mężczyzna. Wiemy też, co należy zrobić, by znaleźć odpowiedniego, porządnego partnera lub partnerkę. Wiadomości te przekazane bezpośrednio lub podświadomie przez otoczenie, przez rodziców, nauczycieli oraz media, są częścią nas czy tego chcemy czy nie. Wkraczając w dorosłe życie wybieramy, czy będziemy się do tego stosować czy też nie. Właśnie ten wybór, którego dokonaliśmy i który tkwi głęboko w nas, symbolizowany jest przez tę kartę.Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się przeznaczona ci osoba? Zapytaj kart jak ją odnaleźć, skonsultuj się z naszymi ekspertami, którzy postawią karty i wyjaśnią kiedy spotkasz prawdziwą miłość! Przekonaj się, co może oznaczać w takiej sytuacji karta Diabeł.

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zdarza się, że trafiamy w życiu na partnerów, którzy sprawiają, że te wszystkie uczucia symbolizowane przez Diabła wychodzą w nas na wierzch. Ważnym jest, by zaakceptować wszystkie aspekty naszej osobowości, nawet te głęboko ukryte. Właśnie te rzeczy wyciągnie z nas partner, z którym związek będzie czasem aż iskrzył od napięć.

By związek dawał obu stronom szczęście, partnerzy muszą być na siebie otwarci i szczery, jeśli zaś tego brakuje, żadne z nich nie może być sobą, co właśnie może być symbolizowane przez obecną w układzie opisującym związek kartę Diabła.

W niektórych związkach szczerość może być zbyt trudna do zaakceptowania przez jednego z partnerów. Wszyscy mamy traumy z przeszłości, zwłaszcza jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, jednak w tych najtrudniejszych przypadkach, gdy partner nie może sobie z tym poradzić, lepiej jest zakończyć związek. Najpierw muszą oni uporządkować swoje myśli i uczucia, zanim zwiążą się z kimś, kto też nie miał najłatwiejszego życia.

W pozycji odwróconej Diabeł oznacza coś, od czego nie możemy się uwolnić. Nie jest to koniecznie osoba, może być nałóg, uzależnienie. Nie tylko od alkoholu lub narkotyków, ale też od nadużywania władzy, lub kontrolowania innych. Może też oznaczać przemoc, brak wartości moralnych, i uleganie wszystkim naszym pokusom.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz