Dwójka Denarów - rozwój osobisty jak i nasi bliscy są równie ważnymi aspektami życia.

Dwójka Denarów

Dwójka Denarów

Dwójka Denarów przedstawia młodego mężczyznę żonglującego dwoma denarami, symbolizującymi troski i problemy. Znak nieskończoności zapętlający się między monetami sugeruje, że mężczyzna może poradzić sobie z nieograniczoną liczbą problemów. W tle dwa żeglujące statki, wzbijające się i opadające wraz z ruchem fal, odzwierciedlając wzloty i upadki które przeżywamy w życiu. Mężczyzna wydaje się mieć zatroskany wyraz twarzy, jednak tańczy nie zwracając uwagi na wzburzone morze za nim.

Dwójka Denarów – pozycja prosta

Ta karta Tarota wskazuje na kogoś, kto musi poradzić sobie z konfliktami. Tak jak As Denarów wskazuje na nowe początki, być może rozpoczęcie działalności biznesowej lub inwestycji, tak Dwójka Denarów mówi o tym, że to przedsięwzięcie nie może odbijać się negatywnie na innych sferach naszego życia. Karta ta zwraca naszą uwagę na to, jak ważna jest równowaga. Jeśli uda nam się ją osiągnąć, mamy szansę na zaznanie szczęścia.

Ważnym jest, by wiedzieć, gdzie kieruje się swoją energię. Często będziemy musieli wykazać się dużą podzielnością uwagi, gdy trzeba będzie dzielić czas między pracę, rodzinę, przyjaciół i własne przyjemności. Dobrze będzie ustalić priorytety i określić co jest dla nas najważniejsze. Dwójka Denarów przypomina, że ważne są nie tylko nasze ambicje, ale także przyziemne sprawy o których łatwo zapomnieć. Jest to też karta zaradności i przedsiębiorczości, dobrego zarządzania danym nam czasem: upewniania się, że rachunki płacimy na czas, i nie zapominamy o niczym istotnym.

Dwójka Denarów może też wskazywać na nadchodzące zmiany. Musimy być w stanie sobie z nimi poradzić, wykazać zdolność do dostosowania się do nowej sytuacji. Warto wtedy też rozglądać się za nowymi możliwościami, które się mogą pojawić.

Dwójka Denarów – pozycja odwrócona

Jeśli chodzi o życie codzienne, odwrócona Dwójka Denarów sugeruje, że często jesteśmy zajęci i mamy problem z wywiązywaniem się z zobowiązań. Być może też problemy pojawiły się w naszej sferze finansowej. Przez to możemy mieć problemy ze stresem, czujemy, że przytłaczają nas obowiązki. Warto więc w tym wypadku postarać się o bycie bardziej zorganizowanym i planować przyszłe działania. Być może musimy dokładnie planować nasz budżet i robić listy tego co należy zrobić.


Zastanawiasz się, czy osiągniesz sukces? Czy uda się Twoje nowe przedsięwzięcie? Sprawdź przyszłość, nasi eksperci wszystko wyjaśnią.

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066Dwójka Denarów w odwróconej pozycji wskazuje też, że nasze zobowiązania wobec rodziny cierpią kosztem pracy. Bardzo możliwe, że rodzina lub partner czują się zaniedbywani przez to ile czasu poświęcamy na pracę. Jest szansa, że kilka zmian do późna nie zostanie źle odebranych, jednak jeśli będzie to trwało zbyt długo, partner może stwierdzić, że ma dość!

Jeśli chodzi o związki, ta karta Tarota w tej pozycji mówi, byśmy nie podejmowali żadnych zmieniających życie decyzji. Powstrzymajmy się więc przed planowaniem zaręczyn, ślubu bądź kupna nowego domu.

Zostaw komentarz