Dwójka mieczy

Na pierwszy rzut oka, Dwójka Mieczy może wydawać się bardzo smutną i tajemnicza kartą, wskazującą na nasze emocjonalne porażki. W rzeczywistości jednak jest to karta z jednym z najbardziej prostych i jednoznacznych przekazów w całej talii Tarota.

Miecze reprezentują myśli oraz umysł, kobieta na karcie, trzymające skrzyżowane miecze na swojej piersi, przeżywa głęboki wewnętrzny konflikt. Nie chce słuchać swojego serca, i dlatego właśnie krzyżuje na nim swoje ramiona, ma też opaskę na oczach, i nie widzi tego, co powinna zobaczyć.Ciekawi cię co karty mogłyby odkryć w twoim życiu? Masz pytania na które chcesz poznać odpowiedzi? Pozwól naszym ekspertom rozłożyć dla ciebie karty tarota, rozwiej swoje wątpliwości dotyczące pracy, zdrowia i uczuć!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jej rzeczywistość nie jest taka, jak się jej wydaje. Morze za nią ma piękny błękitny kolor, nie ma też dużych fal. Niebo jest czyste, ani jednej chmurki. Księżyc symbolizuje pozytywną zmianę, i nową, dobrą fazę życia.

Kobiety w Tarocie wskazują na naszą podświadomość, naszą prawdziwą osobowość. Kobieta na karcie siedzi wyprostowana, w pewnej siebie pozycji. To mówi nam, że jej podświadomość wie, że wszystko jest dobrze, i nie okazuje niepewności. To umysł jest tu zwiedziony, a nie uczucia.

Wiadomość przekazywana przez kartę Dwójka Mieczy jest więc jasna: należy przestać słuchać naszego zdezorientowanego umysłu, ponieważ nasze myśli są ze sobą skłócone, i w żaden sposób nam to nie pomaga. Nasze serce wie, że wszystko jest dobrze, czas więc odsunąć się od tego, co sprawia, że cierpimy, i jeśli uda nam się zaufać sercu, na pewno znajdziemy się w zdrowszej i o wiele lepszej sytuacji. Słuchajmy swoich uczuć, w taki sposób pozbędziemy się opaski z oczu i poznamy prawdziwy kierunek, którym powinniśmy podążać.

Może to dotyczyć dualizmu który pojawił się w naszym życiu, decyzji której nie możemy podjąć ciągle podchodząc do wszystkiego ze skomplikowanym analitycznym nastawieniem. Lęk i wątpliwości znikną, jeśli tylko zmienimy to podejście na bardziej intuicyjne. To pomoże ci poradzić sobie z ciężką sytuacją, w której się znajdujesz.
Autorem artykułu jest ekspert Luna. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz