Dziesiątka Kielichów

Dziesiątka Kielichów

Dziesiątka Kielichów – pozycja prosta

Dwór Kielichów bardzo często występuje jeśli sprawa dotyczy miłości, oraz innych silnych emocji i uczuć. Dziesiątki z wszystkich dworów zajmują się cyklami i zmianami dotyczącymi tego, do jakich spraw odnoszą się karty. W związku z tym Dziesiątka Kielichów dotyczy cyklicznych wydarzeń i zmian dotyczących miłości i uczuć. Pokazuje nam cały proces przez który musimy przejść, by osiągnąć upragnione rezultaty. Każdy krok na naszej drodze jest równie ważny, żadnego nie wolno zlekceważyć, jeśli rzeczywiście chcemy odnieść sukces.

Ta karta Tarota jest kartą nadziei i szczęścia, oznacza spełnienie nie tylko w sferach bliskich naszemu sercu, ale można ją także interpretować pozytywnie pytając o finanse, karierę czy realizację marzeń. Oznacza spełnienie, warto jednak określić, czy dotyczy przyszłości, czy teraźniejszości. W pytaniu o przyszły związek lub potencjalnego partnera, Dziesiątka Kielichów oznacza szansę na szczęśliwy związek, który da nam spełnienie jakiego oczekujemy, ale nie oznacza to, że nastąpi to lada moment – musimy na to najpierw zapracować. Jeśli zaś ta karta Tarota pojawia się w pytaniu o teraźniejszość, to wskazuje na nasze osiągnięcia, na spełnienie które osiągnęliśmy wcześniejszymi staraniami.


Jesteś ciekaw jak potoczy się Twoje życie? Czy wszystko ułoży się w miłości i finansach? Chcesz sprawdzić, czy karty pokażą Dziesiątkę Kielichów? Przekonaj się, od nas otrzymasz trafny i profesjonalny rozkład kart!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jest to ważna karta zarówno dla osób samotnych, którym zwiastuje w końcu możliwość osiągnięcia szczęścia, ale również dla tych, którzy są już w związkach, bo wiedzą, że dany partner jest dla nich odpowiedni, i to właśnie z nim stworzą taką rodzinę, o jakiej zawsze marzyli.

Dziesiątka Kielichów – sprawy zawodoweW sprawach zawodowych może oznaczać takie pozytywne wydarzenia jak awans, podwyżkę, zdobycie ogólnego uznania. Symbolizuje też dobrą atmosferę w pracy, zżyjesz się z otaczającymi cię osobami. Może też wskazywać na rodzinny interes. Tak samo pozytywne znaczenie ta karta ma dla osób, które dopiero szukają pracy – jest duża szansa na coś, co okaże się zadowalające.

Dziesiątka Kielichów – pozycja odwrócona

W pozycji odwróconej może wskazywać na to, że opuści nas szczęście jeśli chodzi o miłość i uczucia. Przykładem może tu być zakończenie jakiegoś związku lub zmiany w relacji które w przyszłości zaowocują pogorszeniem się waszych stosunków, i na pewno nie będzie już tak dobrze, jak kiedyś.
Autorem artykułu jest ekspert Kasjan. Kliknij tutaj żeby zobaczyć jego prywatny numer.

Interesuje Cię prawdziwe przepowiadanie przyszłości? W takim razie kliknij tutaj i przekonaj się jak działają wróżby online i czy można im zaufać!

Zostaw komentarz