Dziewiątka Buław

Dziewiątka Buław, karta z Małych Arkan, wskazuje nam, iż przyszedł czas by skupić się na własnym wnętrzu i wewnętrznej sile. Nie daj się przytłoczyć małym, nawarstwiającym się problemom, a jeśli widzisz, że ktoś w twoim otoczeniu zmaga się z poważnymi przeciwnościami, nie wahaj się wyciągnąć pomocnej dłoni. Ważnym jest by odnaleźć wewnętrzny spokój, który potrzebny będzie, by stawić czoła nadchodzącemu chaosowi, który może wkraść się do twojego życia. Przez ten okres niepewności można będzie przejść dzięki mądrości i cierpliwości, więc skup się na długoterminowych rozwiązaniach, zamiast na tych krótkotrwałym.

Karta ta każe się też przygotować na trudy w pracy, lub wręcz zacząć przeciwdziałać, by trudów tych zupełnie uniknąć. Jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, zastanów się, zanim coś powiesz, i uważnie dobieraj słowa. Nie pozwalaj innym wyprowadzić się z równowagi. Zamiast tego bądź spokojny, nawet jeśli ktoś wypowiada wobec ciebie nieprzyjemne słowa. Zachowaj zimną krew, a wszystko potoczy się dobrze.Jeśli chodzi o sprawy uczuciowe, Dziewiątka Buław mówi, iż nastał czas byśmy pokochali samych siebie, skupili się na własnej emocjonalności. Dzięki temu będziemy gotowi na nowy związek oraz na wyzwania, które przyjdą razem z nim. Jednocześnie należy pamiętać, iż najlepiej jest iść do przodu poruszając się za pomocą małych kroczków, nie pośpieszać własnego serca. W twoim związku może zagościć i miłość, i szacunek, i to powinien być twój cel. Przypomnij sobie nauki wyciągnięte z poprzednich relacji. Cierpliwość w tym wypadku popłaca, i tego uczy nas Dziewiątka Buław.W Twoim układzie pojawiła się Dziewiątka Buław i chcesz wiedzieć co oznacza? Pozwól naszym ekspertom rozłożyć dla ciebie karty tarota, rozwiej swoje wątpliwości dotyczące pracy, zdrowia i uczuć!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

W odwróconej pozycji karta mówi o tym, by unikać podejrzliwości wobec innych. Jest to też czas w którym musisz o siebie zadbać, jako, że twój stan zdrowia może się pogorszyć. Nie należy też zbyt szybko oceniać ludzi lub wydarzeń, bo mogą być czymś innym niż się wydaje. W miłości nie oceniaj innych na podstawie swoich byłych związków, bo przecież sam nie chcesz być oceniany w taki sposób.

Autorem artykułu jest ekspert Emilia. Kliknij tutaj żeby się z nią skontaktować.

Zostaw komentarz