Dziewiątka Mieczy - nie pozwólmy żeby rozpacz zapanowała nad naszym życiem

Dziewiątka Mieczy

Dziewiątka Mieczy

Dziewiątka Mieczy przedstawia siedzącą na łóżku kobietę, skrywającą twarz w dłoniach. Wydaje się, że dopiero co obudziła się ze złego snu. Jest przestraszona i zaniepokojona tym co widziała w koszmarze. Dziewięć mieczy wisi na ścianie za nią, a łóżko ozdobione jest wizerunkiem dwóch walczących postaci. Kołdra pokryta jest wzorami róż i astrologicznych symboli.

Dziewiątka Mieczy – pozycja prosta

Ta karta Tarota jest kartą strachu i koszmarów, często kojarzy się bardzo negatywnie. Warto jednak zwrócić uwagę, że problemy zwiastowane przez tę kartę są natury czysto psychologicznej. Oznacza to, że nasze cierpienie nie zawsze pochodzi z zewnątrz. Niekiedy to właśnie to, co jest w naszym wnętrzu, jest przyczyną naszego strachu lub niepokoju. To jak odbieramy naszą rzeczywistość zależy w dużej mierze od naszych oczekiwań, marzeń i obaw. Sami kreujemy własny świat, i od naszego nastawienia do niego zależy to, czego doświadczamy.

Dziewiątka Mieczy to też strach o przyszłość, albo przed przyszłością. Jeśli ciągle będziemy się martwić o to co nastąpi, istnieje ryzyko, że przez takie negatywne oczekiwania stworzymy sobie negatywną rzeczywistość. Nasze obawy stają się samospełniającą się przepowiednią.

Ta karta zwraca nam uwagę na to, że za bardzo się czymś przejmujemy. Jeśli jakiś problem spędza nam sen z powiek, być może powinniśmy spojrzeć na sytuację bardziej obiektywnie. Jest szansa, że sytuacja nie wygląda tak źle jak nam się wydaje. Dodatkowo ciągłe zamartwianie tylko pogarsza sprawę, bo zamiast tego przecież możemy aktywnie starać się odmienić sytuację na lepsze.

Strach, niepewność i frustracja to naturalne emocje których każdy doświadcza w różnym momencie swojego życia. Nie należy jednak pozwolić by te negatywne uczucia wzięły nad nami górę. Łatwo mogą nas wtedy powstrzymać przed osiągnięciem naszych celów, zgasić nasz entuzjazm i nadzieję. Postarajmy się być przygotowani na to, że coś może pójść nie tak, i próbujmy walczyć z problemami zamiast tylko się zamartwiać.

Dziewiątka Mieczy to także wskazówka, że być może jesteśmy wobec siebie zbyt surowi. Często bardzo obwiniamy się za każdą pomyłkę którą popełnimy. Złościmy się na samych siebie, że znowu nam nie wyszło. Zastanówmy się więc, co możemy zrobić, by pozbyć się takiego zachowania i nawyków myślowych, jak zastąpić je pozytywnym nastawieniem.

Dziewiątka Mieczy – pozycja odwrócona


Dręczą Cię złe myśli? Nie wiesz jak pozbyć się problemów? Nie martw się, setki osób dzięki nam poradziły sobie z problemami! Nasi eksperci powiedzą Ci co należy zrobić!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066W takiej pozycji ta karta Tarota ostrzega, że wszystko czym tak bardzo się martwimy nie jest tak bardzo skomplikowane jak nam się wydaje. Często martwimy się tym, jak bardzo beznadziejna jest nasza sytuacja, podczas gdy problem istnieje tylko w naszej głowie. Rzeczywistość nie jest tak skomplikowana jak myślimy, i warto się zatrzymać i zastanowić nad tym jak to wszystko wygląda. Dokładnie przyjrzyjmy się naszym obawom – zrozumiemy wtedy, że wcale nie jest tak źle.

Dziewiątka Mieczy w tej pozycji mówi, że to ciągłe zamartwianie się i rozpaczanie bardzo źle na nas działa. Im więcej się martwimy, tym więcej nieszczęścia na siebie sprowadzamy – błędne koło. Nie pozwólmy żeby te zmartwienia stały się naszą rzeczywistością.

Zostaw komentarz