Ekspert Rufin | Prywatny tel. 708 577 518

Od młodości fascynuję się astrologią, a specjalizuję się w horoskopach. Pomagam innym odnaleźć odpowiedź na nurtujące ich pytania, bez względu na to jakiej dziedziny mogłyby dotyczyć. Pokazuję im to, co w naszych życiach najcenniejsze, a co bardzo często zdarza nam się omijać.

BEZPOŚREDNI KONTAKT Z EKSPERTEM
Linia 0-700
708 577 518
Linia niemiecka
900 310 24 66 wew. 714
Sms chat
SMS o treści EZO.RUFIN
na numer 7231
Chat
Chat z ekspertem. Porozmawiaj na żywo!
Polecany ekspert
Sprawdzone wróżby i spokojna przyszłość.
Mail
Wyślij pytanie
Salon wróżb
Operatorem usługi jest Teleaudio Dwa Spółka z o. o. Sp.k Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa koszt min. poł. 3,69zł zVat | sms 2,46 z Vat
O MNIE
Od wielu lat zajmuję się astrologią, już w młodości ten świat pochłonął mnie bez reszty. Odczytuję przyszłość z gwiazd, ale również specjalizuję się w indywidualnych horoskopach. W życiu zawodowym spotykam się z różnymi problemami i pytaniami od ludzi. Na wszystkie staram się dawać jasne, konkretne odpowiedzi oraz pomagać przy wyborze właściwej drogi. Nie zawsze dostrzegamy szanse, jakie pojawiają się przed nami, nie widzimy tego, co jest na wyciągnięcie ręki i ja właśnie staram się pokazać to, co najcenniejsze. Jestem człowiekiem o doskonałej pamięci, posiadam zdolności wnikliwej obserwacji stąd też nic podczas naszej rozmowy nie zostanie pominięte. Odpowiem na każde Twoje pytanie, wskażę Ci najlepsze rozwiązanie, które zapewni Ci sukces i spełnienie. Pomogę w wyborze drogi zawodowej, doradzę w sprawach biznesowych. Pomogę Ci przeanalizować każdy szczegół Twojego życia. Rozświetlę mroczne zakamarki Twojej duszy i naprowadzę na właściwą ścieżkę prowadzącą ku szczęściu.
SPECJALIZACJA
sennik      runy        tarot       numerologia       talizmany
DZIEDZINY
 uczucia   zdrowie   praca     rozwój i wsparcie  finanse

Zostaw komentarz