Ekspert Fortuna | Prywatny tel. 708 577 029

Jestem zodiakalną panną, specjalizuję się w rozwiązywaniu problemów dotyczących uczuć, finansów i zdrowia, posiadam talię Tarota na każdą okazję. Od lat zajmuję się światem poza prozaicznym. Już w dzieciństwie inspirowały mnie wydarzenia, które potrafiłam przewidzieć.

BEZPOŚREDNI KONTAKT Z EKSPERTEM
Linia 0-700
708 577 029
Linia niemiecka
900 310 24 66 wew. 722
Sms chat
SMS o treści EZO.FORTUNA
na numer 7231
Chat
Chat z ekspertem. Porozmawiaj na żywo!
Polecany ekspert
Sprawdzone wróżby i spokojna przyszłość.
Mail
Wyślij pytanie
Salon wróżb
Operatorem usługi jest Teleaudio Dwa Spółka z o. o. Sp.k Al. Jerozolimskie 81, 02-001 Warszawa koszt min. poł. 3,69zł zVat | sms 2,46 z Vat
O MNIE
Inspiracją były zachowania, otaczająca aura oraz sny. Dziś po wielu praktykach w egzotycznych krajach moją specjalnością stał się Tarot Perski, którego tworzę autorskie układy. Z ich pomocą tłumaczę również sny, oraz dobieram talizmany. Zapraszam na wspólną magiczną drogę przeznaczenia.
SPECJALIZACJA
sennik      runy        tarot       numerologia       talizmany
DZIEDZINY
 uczucia   zdrowie   praca     rozwój i wsparcie  finanse

Komentarze

  1. Napisałam do wróżki za namową przyjaciółki, ponieważ nie za bardzo wierzyłam w takie “czary mary”.. Jednak od pewnego czasu miałam pewne sny i chciałam zasięgnąć porady kogoś kto ma doświadczenie w tej sprawie i bardzo dobrze trafiłam. Wróżka bardzo dokładnie, co mnie osobiscie zaskoczyło opisała moją sytuacje życiową na podstawie moich snów i dała cenne wskazówki, które pomogły wyjść z kłopotów. Polecam.

Zostaw komentarz