Głupiec

Karta Głupca mówi o chwytaniu chwili, życiu tu i teraz, docenianiu tego co się ma, i korzystaniu z szans które daje nam los. Pozytywna karta, mogąca symbolizować nowy początek, zarówno w jakimś przedsięwzięciu, jak i nowym związku. Czasem, wraz z nowym początkiem, karta może symbolizować też koniec jakiegoś ważnego okresu w naszym życiu, przejście z jednego etapu, do drugiego.

Podczas pytania o sferę zawodową, karta ta mówi nam, byśmy uwierzyli w siebie, nie odstępowali od własnych zasad, nawet, jeśli ktoś się z nami nie zgadza. Dzięki temu, zawsze uda nam się dotrzeć do celu. Jeśli myślimy o rozpoczęciu nowej działalności, i pokazuje nam się ta karta, jest to bardzo dobry moment by zacząć coś nowego.
W miłości, Głupiec mówi nam, że najlepsze rezultaty osiągniemy, jeśli będziemy spontaniczni, odrzucimy nasze obawy i lęki, i zaufamy naszemu sercu. Nie obawiaj się więc, pokaż tej jedynej osobie co czujesz, na pewno to doceni!


Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się przeznaczona ci osoba? Zapytaj kart jak ją odnaleźć, skonsultuj się z naszymi ekspertami, którzy postawią karty i wyjaśnią kiedy spotkasz prawdziwą miłość!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Często nie przykładamy wagi do kwestii zdrowia w Tarocie, Głupiec jest jednak kartą zwiastującą dobre zdrowie, lub powrót do zdrowia. To ważne, ponieważ ciężko cieszyć się tym, co mamy, gdy co chwila dokuczają nam choroby, tym bardziej więc należy doceniać pojawienie się tej karty.

Odwrócony Głupiec pokazuje trudności które sami na siebie sprowadziliśmy. Spowodowane to mogło zostać złą oceną sytuacji, lub strachem przed pozwoleniem sobie na zmiany. To czas by przypomnieć sobie o przeszłości i uniknąć błędów popełnionych w tamtym okresie. Głupiec w odwróconej pozycji to też ostrzeżenie, by w porę oprzytomnieć i zadbać o siebie, zaakceptować to, że czasem potrzebujemy pomocy, i poprosić o nią.

To też czas by skupić się na duchowości. Bardzo często możemy poradzić sobie z trudnościami na naszej drodze, jeśli za pomocą medytacji zwrócimy się do własnego wnętrza, jednak trzeba najpierw zdecydować się na tę drogę. Należy zachować wiarę, i mieć cierpliwość, oraz odłożyć ważne decyzje na później, a jeśli nie możemy ich odłożyć, to podejmujmy je rozważnie i w przemyślany sposób.
Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz