Gwiazda

Gwiazda

Gwiazda jest kartą Tarota przedstawiającą poczucie spokoju który w końcu udało nam się osiągnąć. Na szczęście nie jest to spokój krótkotrwały, to uczucie zostanie z nami na długo i będziemy się nim mogli nacieszyć, bo uczciwie na nie zapracowaliśmy.

Gwiazda – pozycja prosta

Gdy ta karta Tarota pojawia się w naszym rozkładzie możemy przyjąć, że dokonaliśmy właściwego wyboru w związku – osoba z którą jesteśmy jest dla nas odpowiednia. Jeśli zaś chwilowo nie jesteśmy z nikim w relacji, Gwiazda chce nam przez to powiedzieć, że jest to dla nas odpowiedni status, i chwilowo na dobre wyjdzie nam bycie samemu. W stosunku do sfery zawodowej, karta ta wskazuje, że jesteśmy na właściwej drodze do samorealizacji, a nasza praca pozwoli nam się spełniać. Podczas zadawania pytań o konkretne sfery życia, można przyjąć, że jeśli w rozkładzie pojawi się Gwiazda, to mówi ona o tym, że wszystko jest tak, jak być powinno, jesteśmy na drodze do szczęścia i nie powinniśmy z niej zbaczać.


W Twoim rozkładzie pojawiła się Gwiazda? Opowiemy Ci dokładnie co to oznacza, i jak przekłada się na Twoje życie!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Należy też pamiętać, że to nie jest koniec naszej drogi. Może nam się wydawać, że osiągnęliśmy już wszystko. Prawda jest jednak taka, że dzięki temu iż możemy spojrzeć na wszystko spokojnie i bez obaw, dostrzeżemy o wiele więcej, i zacznie się nasza duchowa podróż przez życie.

Gwiazda – znaczenie w miłości

Jeśli chodzi o miłość, ta karta Tarota mówi, że jesteśmy w takiej sytuacji, w jakiej chcemy być. Wybaczyliśmy sobie błędy przeszłości, nie żałujemy już utraconych relacji, ani że czasem nas poniosło. Życie wiele nas nauczyło i jesteśmy teraz o wiele lepszą osobą. Bez względu na to, czy kogoś mamy, czy nie, teraz wszystkie kwestie związane z relacjami mamy przepracowane. Osoba z którą jesteśmy wspiera nas, tak samo jak my wspieramy ją. Na pewno nie opuści nas gdy będziemy jej potrzebować, i może na to samo liczyć z naszej strony.

Gwiazda  – pozycja odwróconaW pozycji odwróconej ta karta Tarota przestrzega nas, że czeka nas jeszcze kryzys wieku średniego. Nie zajrzeliśmy jeszcze w głąb siebie i nie stawiliśmy czoła własnym obawom. Musimy nad sobą popracować, jeśli naprawdę chcemy osiągnąć spełnienie i sukces. Nie oznacza to jednak, że powinniśmy rozpaczać, wręcz przeciwnie – trzeba przejść przez ten kryzys, to bardzo ważny proces. Na szczęście zawsze możemy zwrócić się do kart Tarota po poradę, żeby łatwiej przez niego przejść!

Autorem artykułu jest ekspert Kasjan. Kliknij tutaj żeby zobaczyć jego prywatny numer.

Interesuje Cię prawdziwe przepowiadanie przyszłości? W takim razie kliknij tutaj i przekonaj się jak działają wróżby online i czy można im zaufać!

Zostaw komentarz