Horoskop andrzejkowy

Horoskop andrzejkowy

Przekonaj się co czeka cię w te andrzejki! Odnajdź swój znak zodiaku i sprawdź co horoskop andrzejkowy mówi o tym szczególnym wieczorze.

Ryby

Wieczór Andrzejkowy pragniesz spędzić w gronie osób nieznajomych, podczas zabawy w jakimś klubie czy na potańcówce. Chcesz się oderwać od rzeczywistości i dobrze zabawić. To będzie też okazja do odpoczynku i zrozumienia kwestii, które do tej pory stwarzały Ci problemy. Wśród osób bawiących się w Twoim towarzystwie, ktoś zrobi na Tobie nie lada wrażenie. Dodatkowo okaże się, że i jedna z Andrzejkowych wróżb jest związana właśnie z tą osobą. Nie zapominaj jednak o zdrowym rozsądku – nie przesadzaj z alkoholem i podejmuj tylko świadome decyzje. Przez lekkomyślność możesz mieć moralne wyrzuty sumienia lub inne problemy, również finansowe.

Wodnik

W wieczór Andrzejkowy staniesz przed dylematem – czy spędzić ten dzień samotnie, czy w szerszym gronie znajomych. Obie drogi będą dla Ciebie korzystne. Gdy w samotności oddasz się refleksji nad swoim losem, to dojdziesz do porozumienia z własnym wnętrzem i odnajdziesz odpowiedzi na większość stawianych przez siebie pytań. Jeśli jednak zdecydujesz się na uczestnictwo w większej imprezie, to zapewniam, że będziesz prawdziwą duszą towarzystwa. Niczym wodzirej poprowadzisz większość zabaw i staniesz się prawdziwym ekspertem od interpretacji woskowych figur. Twoja kreatywność i pomysłowość jest ogromna, dlatego nie zmarnujesz tak dużego potencjału.

Koziorożec

Horoskop andrzejkowy wskazuje na twoje zwykle konserwatywne nastawienie do życia i również czas Andrzejek traktujesz z ogromnym dystansem. Kto jak kto, ale Ty najlepiej wiesz, że marzenia osiąga się ciężką pracą i nic nie spada z nieba. Jednak podczas dzisiejszej zabawy odpocznij od własnego nastawienia, puść wodze fantazji i w gronie bliskich po prostu się zabaw. Odpoczynek w gronie najbliższych przyniesie Ci wiele korzyści. Jeśli wybierzesz kameralne spotkanie ze znajomymi, wszelkie wróżby potraktujesz rozrywkowo, ale gwarantuje, że wbrew Twoim przekonaniom jedna z przepowiedni się spełni. Gdy pójdziesz na dużą imprezę, to wśród nieznajomych możesz nawiązać bardzo intratną znajomość.

Strzelec

Zabawa Andrzejkowa to długo oczekiwana przez Ciebie impreza. Od dawna starasz się do niej dobrze przygotować. Nie masz zamiaru ukrywać swoich emocji, a chcesz się nimi podzielić z bliskimi. Huczna zabawa będzie trwać do białego rana. Nie przesadź jednak z folgowaniem uczuć wobec swoich znajomych, bo może się to skończyć dla Ciebie problemami towarzyskimi czy finansowymi. Największą uwagę poświęć Mapie Życzeń – w niej będziesz mieć okazję na szczery rachunek sumienia. Jednak dobrze się zastanów o jakie marzenie chcesz poprosić, bowiem jest duża szansa na szybką realizację tego pragnienia, a zbyt pochopnie podjęta decyzja może skutkować wyrzutami sumienia, że nie poprosiłeś o coś cenniejszego i bardziej potrzebnego.

Skorpion

Noc Andrzejkowa okaże się zbawienna dla Twoich problemów, które narastały od wielu miesięcy. Podczas zabawy ze znajomymi, szybko znajdziesz ukojenie dla swoich nerwów i zyskasz wiedzę, która pomoże Ci zwalczyć ostatnie troski. Wreszcie zaczniesz się uśmiechać – zwłaszcza podczas wróżby z woskiem, w której wszystkie powstałe figury dadzą Ci nadzieję na przyszłość. Nie przesadź jednak z alkoholem – on nie będzie dobrym doradcą podczas próśb, jakie będziesz mieć wobec oczekiwanych przepowiedni.

Waga

Wieczór Andrzejkowy będzie dość niespokojny – nie wszystko potoczy się po Twojej myśli. Organizowana przez Ciebie zabawa może nie wypalić, przez spóźnienie znajomych lub zawód na bliskiej osobie. Podejmiesz bardzo dobrą decyzję, by uciec w ciche miejsce, zebrać swoje myśli. To będzie strzał w dziesiątkę, ponieważ refleksja w samotności przyniesie Ci wiele rozwiązań problemów, z którymi do tej pory sobie nie radziłeś. Przed snem spisz na karteczki swoje wszystkie marzenia i włóż pod poduszkę – gdy rano wstaniesz, wyciągnij jedną z nich, a te marzenie w niedalekiej przyszłości będzie zrealizowane.

RakMasz naturę samotnika, dlatego swój stan możesz dobrze zamaskować podczas zabawy Andrzejkowej. W gronie wielu osób, które tego dnia będzie ulegało różnym wróżbom, możesz zastanowić się dokładnie nad swoim losem. Noc Andrzejkowa to dobry czas na odcięcie od smutnej przeszłości i spojrzenie na przyszłość z nadzieją. Jeśli tego dnia będziesz mieć pozytywne nastawienie, to oczekuj od przeznaczenia samych pozytywnych niespodzianek i dobrej wróżby, w której będziesz pokładać nadzieję, na lepsze życiowe zmiany.

Panna

Horoskop andrzejkowy wskazuje, że nie możesz się doczekać zabawy Andrzejkowej i pytań o przyszłość, które będziesz zadawać w obecności najbliższych osób. Pamiętaj jednak, by wszystkie zapytania były przemyślane i kontrolowane przez Twój zdrowy rozsądek. Może się okazać, że niektóre z pragnień dotyczyć będą obecnych na zabawie znajomych, a wtedy zamiast radości możesz spotkać się z rozczarowaniem. Tłum swoje emocje, a przekonasz się, że zdrowy rozsądek zaprowadzi spokój i bezpieczeństwo, o którego tej nocy będziesz tak usilnie prosić.

Lew

Tej nocy lepiej jak skupisz się na kameralnej zabawie z bliskimi, zaufanymi osobami niż hucznej imprezie w gronie nieznajomych. Bezpieczeństwo, zaufanie i swoboda pozwolą Ci na wykreowanie dobrej wróżby na przyszłość. Wspólna zabawa pozwoli Wam też zaplanować nawet wspólny wyjazd, który do tej pory był jedynie Twoim marzeniem. Zapamiętaj jednak, by nie podejmować pochopnych decyzji, a wszystko co się wydarzy między Wami tej nocy, dobrze przemyśl i zachowaj również zdrowy rozsądek – to opłaci Ci się w przyszłości.


Przekonaj się, co dokładnie o Twoim znaku mówi horoskop andrzejkowy! Skontaktuj się z naszymi ekspertami by otrzymać sprawdzającą się wróżbę!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7321
Lub zadzwoń pod 705-577-066

Bliźnięta

Horoskop andrzejkowy mówi, że z natury jesteś sceptyczną osobą, która z przymrużeniem oka traktuje wszelkie przepowiednie. Takie właśnie emocje okażesz światu w związku ze zbliżającymi się Andrzejkami. Jednak w głębi serca chcesz poznać swoją przyszłość, dlatego te skrajne uczucia będą Ci towarzyszyć podczas dzisiejszej zabawy. Oczywiście nie wszystkie przepowiednie przypadną Ci do gustu, z wieloma nie będziesz się zgadzać – lecz pamiętaj, że Ty przez swoje decyzje kreujesz własną rzeczywistość. Po prostu tego dnia postaw sobie za cel – dobrą zabawę.

Byk

Jesteś typem domatora i wszelkie zabawy lubisz spędzać w gronie osób zaufanych i najbliższych Twemu sercu. Ten wieczór zostanie przez wszystkich Twoich gości niezapomniany za sprawą Twojej idealnej organizacji całej imprezy. Zaplanuj dobrze wieczór Andrzejkowy, ponieważ informacje, które nań otrzymasz, możesz wykorzystać na rzecz realizacji swoich marzeń i spełnieniu wszystkich pragnień. W gronie bliskich niczego nie ukrywaj, a ujawniona przez Ciebie prawda spotka się z aprobatą otoczenia i dobrą wróżbą na przyszłość.

Baran

Jesteś duszą towarzystwa, kochasz niespodzianki i dobrą zabawę w doborowym towarzystwie. W noc Andrzejkową masz szansę na wyłonienie z siebie tych cech i połączenie dobrego z pożytecznym. Swoje marzenia, cele i pragnienia możesz zrealizować szybciej niż myślisz, dlatego dzisiejszej nocy dobrze się zastanów czego pragniesz, postaw sobie jasne wytyczne – a w zamian otrzymasz rzetelne i konkretne wskazówki w odpowiedzi na zadane przez siebie pytania. Ten wieczór pomoże Ci zrozumieć to, z czym do tej pory miałeś największy problem.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz