Sprawdź jaki masz znak w horoskopie Celtyckim

Horoskop celtycki – jaki jest Twój znak?

Horoskop celtycki – jaki jest Twój znak?

Przekonaj się jakim jesteś znakiem w horoskopie Celtyckim.

JABŁOŃ 24.12-01.01 oraz  25.6- 04.07

Twój znak horoskopie celtyckim to JABŁOŃ. Ludzie urodzeni pod znakiem Jabłoni ciężko wyprowadzić z równowagi, cechuje ich spokój, delikatność. Są to osoby które nie lubią się kłócić. Posiadają liczne grono znajomych, oraz oddanych przyjaciół być może jest to wynikiem ich wrażliwej natury, wdzięku osobistego stąd też szybko zjednują sobie najbliższe otoczenie. Spragnieni są wiedzy, wciąż chcą się rozwijać dlatego całe życie się uczą, czytając wszystko co dotyczy ich ulubionej dziedziny. Szczęśliwy, trwały związek to życiowe motto Jabłoni.

Cechy: Duża inteligencja, poczucie humoru, konstruktywne wyciąganie wniosków, analityczny umysł

Wady: Lekkie lenistwo, brak systematyczności, roztargnienie, zapominalstwo

Zalety: Romantyzm, uzdolnienie naukowe, pomysłowość, łagodność, opiekuńczość, zrównoważenie

Lubi : wygodne życie, komfort, pomoc innym w potrzebie

Nie lubi: wykorzystywania

 

BRZOZA (24 czerwca)

Twój znak horoskopie celtyckim to BRZOZA.To osoba spontaniczna i radosna. Dzięki swojemu usposobieniu ma wielu przyjaciół, a mimo to wciąż przy tym pozostaje skromna i dyskretna. Nigdy nie przecenia swoich możliwości. Brzoza jest w stanie stworzyć ciepły, udany związek gdyż jest wierna i stała w uczuciach. Jeśli już kogoś pokocha to na całe życie. Jest idealnym towarzyszem na dobre i na złe dni. Przy Brzozie masz szanse na częste podróże bo najlepiej czuje się na łonie natury. Jest to osoba której do pełni szczęścia wystarczy spokój, harmonia, rodzina. Nie ma aspiracji na robienie zawodowej kariery i wspinaniu się w górę – w zupełności wystarcza jej to co robi, byle robić to dobrze.

Cechy: łagodność, inteligencja, intuicja, fantazja

Wady: brak ambicji –wystarczy jej spokojny dom, rodzina- nie próbuje się piąć w górę

Zalety: elegancka, efektowna, dobry gust, subtelna oraz duża kultura osobista

Lubi: przebywać na łonie natury, stałe docelowe związki

Nie lubi: wulgarności pod jakąkolwiek postacią, gruboskórnych ludzi

 

BUK (23 grudnia)

Twój znak horoskopie celtyckim to BUK. Osoby spod tego znaku są niespotykanej urody, bardzo atrakcyjne, potrafią przez długi okres swego życia zachowywać młodość, świeżość i wygląd. To osoba z wspaniałymi pomysłami na życie które nieraz pomagają jej w karierze zawodowej czy też w życiu. Będąc z osobą spod znaku Buku nie musisz martwić się o budżet bowiem świetnie nim gospodaruje. Niestety brak jej fantazji w miłości, ale za to jest idealnym kandydatem na męża czy żonę. Dzięki zmysłowi organizacyjnemu często obejmuje stanowiska kierownicze, jak kierownik sprawdza się idealnie. Cechuje go dokładność analityczna, nie boi się podejmować trudnych decyzji czy trafnych osądów.

Cechy:  wynalazca, inteligencja, precyzja, zmysł organizacji

Wady: tendencje do zachowań narcystycznych

Zalety: szlachetność zachowań, dbanie o wygląd zewnętrzny, dobry gust

Lubi: piękne przedmioty, realizować zamierzone cele, gospodarować domowym budżetem

Nie lubi: rozstań ze swoim współpartnerem nawet wakacyjnych

 


Chcesz wiedzieć kiedy w Twoim życiu pojawi się ten wymarzony partner lub partnerka? Sprawdź! Nasi eksperci szybko skonsultują dla Ciebie karty i podadzą trafną odpowiedź!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

 

CEDR (9-18 lutego oraz 14-23 sierpnia)

Twój znak horoskopie celtyckim to CEDR. To osoba lubiąca wygodę, oraz komfort, ale w razie potrzeby jest w stanie przeżyć w każdych warunkach z uśmiechem na ustach. Lubi być w centrum zainteresowania przez co czasami nie dopuszcza innych do słowa czy wcina się w trakcie rozmowy nie dając rozmówcy skończyć swej wypowiedzi. Czasami działa w sposób nie przemyślany, pod wpływem chwili przez co potrafi sobie i innym przy stworzyć drobnych problemów. Jednak ma w sobie tyle plusów, ze te drobne mankamenty giną. Jeśli kocha , to na zawsze bo należy do bardzo wrażliwych, uczuciowych, sentymentalnych osób. Osoby spod tego znaku lubią aktywne, ruchliwe i pracowite życie. Posiadają artystyczną duszę. Jeśli Cedr jest pewny swej miłości jak i partnera to zrobi wszystko aby ten związek przetrwał wszystko. Z Cedrem na nudę nigdy nie będziesz narzekać- zawsze czymś Cię zaskoczy.

Cechy: optymizm, inteligencja, poczucie humoru

Wady: zapominalstwo,  roztrzepanie, rozrzutność, lekkomyślność

Zalety: ciepło, wierność, otwarcie na ludzi, adaptacja do warunków w jakich znajduje się w danej chwili, pracowitość, upór w dążeniu do zamierzonych celów

Lubi: uciekanie w świat marzeń, komfort, życie na wysokim poziomie finansowym, mówić głośno o tym co myśli

Nie lubi: skromności, kłótni,  niewyjaśnionych spraw

 

OLIWKA LUB WIŚNIA  (23.09 –przesilenie jesienne)

Twój znak horoskopie celtyckim to OLIWKA. Należysz do osób pełnych wdzięku, wrażliwych i spokojnych które lubią ciepły klimat. bardzo dużo zyskujesz w oczach innych przy bliższym poznaniu. Posiadasz niesamowitą intuicję dzięki której potrafisz od razu przejrzeć człowieka fałszywego i nieuczciwego. Lubisz otaczać się mądrymi ludźmi, oraz jako nieliczna osoba tolerujesz wolność partnera. W sędziwym wieku może prześladować Cię reumatyzm. Jedynym Twoim problemem jest zbyt poważny styl bycia- aby dało się Ciebie  lubić, trzeba Cię dobrze najpierw poznać. Masz w sobie sporo z psychologa który stara się wczuć i zrozumieć sytuacje najbliższych. Każdego chętnie wysłuchasz i doradzisz jak najlepiej.

Cechy: sprawiedliwość, wrażliwość, szczerość, prostolinijność

Wady: mała rozrywkowość

Zalety: dyskrecja, tolerancja

Lubi: przebywać w bibliotece, czy spotkaniach tematycznych

Nie lubi: krótkich związków, ingerencji w cudze życie

 

JODŁA  (2-11 styczeń oraz 5-14 lipiec)

Twój znak horoskopie celtyckim to JODŁA. Jest symbolem osoby uczciwej i prawdomównej, ze względu na sposób, w jaki „rozwija się” to drzewo. Pień jodły przypomina nam o wysokiej wytrzymałości na prostym słupie, symbolicznej wieży prawdy. Jodły są symbolem przyjaźni która trwa do grobowej deski.Starożytni Celtowie uznają iż symboliczna jodła jest w stanie przetrwać więcej niż jakiekolwiek inne drzewo, a więc dla nich reprezentuje ona odporność i trwałość. Jodła przetrwa również w skrajnych warunkach. Osoby spod znaku jodły są wytrwałe i dążą do celu z determinacją.

Cechy: uczciwość, przyjaźń, długowieczność

Wady: Zmienność, prostactwo, dominacja

Zalety: Spostrzegawczość, szacunek, pamięć

Lubi: szczerych ludzi, spokojne wieczory wśród przyjaciół, patrzeć w gwiazdy

Nie lubi: osób nieuczciwych, nie szanujących siebie i innych oraz niechlujnych

 

LESZCZYNA (22-31 marzec oraz 24.09-3 październik)

Twój znak horoskopie celtyckim to LESZCZYNA. Jeśli jesteś znakiem Leszczyną, to rządzi Tobą Księżyc, oznacza to, że jesteś bardzo twórczy,  intuicyjny i inteligentny. Masz głębokie zrozumienie dla cyklu życia ludzkiego oraz jego etapów,  wiesz, że każda sytuacja jest po coś. To daje Ci realną perspektywę spojrzenia na życie, a także powoduje, że jesteś bardziej cierpliwy niż inne celtyckie drzewa. Dzięki swojej inteligencji masz naturalna zdolność do zatrzymywania wiedzy i często zaskakujesz inwencją twórczą jaką wkładasz w rzeczy które robisz. Leszczyny „pękają” od potencjału, ale mają również  tendencję do przerostu ekstrawaganckiego i tak już bycia sobą… To właśnie Twoja ekstrawagancja i  percepcja, ostatecznie pozwalają Ci świecić,  co prowadzi do sukcesu w życiu.

Cechy: fantazja, intuicja, inteligencja połączona z wyobraźnią, zmysł obserwacyjny

Wady: kapryśność i nierówność w miłości,  zapominanie o związku

Zalety: życzliwość, bezinteresowność, urok osobisty, uczciwość, tolerancyjność

Lubi: się podobać, udzielać społecznie, pomagać innym

Nie lubi: niepowodzeń, gdy nie umie pomóc

 

JAŚMIN (1-14 maj oraz 3-11 listopad)

Twój znak horoskopie celtyckim to JAŚMIN. Jeśli urodziłeś się pod tym znakiem Celtów, to znaczy że jesteś osobą energiczną, prawdopodobnie posiadasz zdolności wizjonerskie i masz ideały którymi kierujesz się w życiu. Twoje myśli są oryginalne i twórcze, tak bardzo, że często nie rozumieją Cię inni, przerażasz ich swoimi niezwykle nowatorskimi pomysłami. To czasem sprawia, że podczas interakcji z innymi, czujesz, że nie zrozumiesz, kim tak naprawdę jesteś. Niemniej jednak, pamiętaj aby zawsze kierować się swoją  pasją do ideałów. Ta wewnętrzna pasja zapewnia zarówno motywację jak i pokazuje drogę przez życie. Masz naturalną zdolność do przekształcania sytuacji i ludzi wokół ciebie przez samą swoją obecność- nie zawsze jest to dobre. Jesteś bardzo wpływowy i to zapewni Ci unikalne perspektywy.

Cechy: talent dyplomatyczny, rzetelność w obowiązkach

Wady: nadmierna drażliwość, mało czuli, bojaźliwość, przeczulenie, skąpstwo

Zalety: potrafią być troskliwi, odpowiedzialny, dbać o dzieci, miewa spory talent pedagogiczny

Lubi: gromadzić dobra materialne, towarzystwo, ruch

Nie lubi: okazywać nadmiernych uczuć miłości czy zazdrości

 

TOPOLA (4-8 luty oraz 5-13 sierpień)

Twój znak horoskopie celtyckim to TOPOLA. To drzewo w systemie astrologii celtyckiej, pełniące rolę przywódcy w lesie. Jesteś uparty i zdolny do poświęceń. Będziesz wytyczać szlak słabszym i dyskryminowanym Twoja ognista pasja często zyska lojalnych zwolenników którzy będą Cię wspierali. Jesteś uroczy   i towarzyski, spokojny i zaborczy- istna mieszanka  osobowości. Innymi słowy, potrafisz dogadać się  z każdym i każdy lubi obijać się z Tobą. Osoby spod znaku Topoli są bardzo skoncentrowane i nie lubią rozproszenia. W związku z tym, zawsze zwietrzą oszustwo i nie będą go tolerować. Ludzie-Topole mają ogromne poczucie czasu, a jego marnowanie jest dla nich nieznośne. Są motywowane swoimi działaniami do wysokich wyników.

Cechy: pesymista, dobra organizacja

Wady: wybredność, samotność, brak wiary w siebie, stawianie się na przegranej pozycji, ciężko zadowolić

Zalety: artystyczna natura połączona z fantazją i intuicją, świetna podpora w trudnych chwilach

Lubi: życzliwość, miłe otoczenie

Nie lubi: przełamywać swych uprzedzeń i lęków, mówić o tym co naprawdę czuję, myśli

 

DĄB (21 marzec – przesilenie wiosenne)

Twój znak horoskopie celtyckim to DĄB. Osoby urodzone pod  znakiem Dębu mają szczególny dar siły. Są to ludzie, troskliwi i często stają się obrońcami dla tych, którzy nie mają głosu. Innymi słowy, Dąb jest obrońcą i rzecznikiem słabszego. Hojny i pomocny, jest „łagodnym olbrzymem” wśród celtyckich znaków zodiaku. Łatwo zdobywają zaufanie i oczywiście zakładają że, wszystko zawsze dobrze się ułoży. Ma duży szacunek dla historii i pochodzenia, a wiele osób spod tego znaku jest nauczycielami. Kocha przekazywać swoją wiedzę o przeszłości innym. Dąb ma potrzebę bycia przywódcą i często zadaje sobie wiele trudu, aby uzyskać pozycję wodza lub lidera  w życiu. Zdrowe dęby żyją długo, są szczęśliwe i cieszą się unormowanym życiem rodzinnym oraz mogą być zaangażowane w życie  społeczne. Dęby łączą się w pary z Jesionami i dzięki temu mają życie pełne harmonii.

Cechy: silna osobowość, inteligencja, zdolności organizacyjne, realizm, umiejętność obserwacji, odwaga, duma, godność

Wady: egocentryzm, upartość, wierność nie bywa jego cnotą

Zalety: szacunek dla poglądów innych, poszanowanie wolności, gościnność, serdeczność, moralność, siła, solidność

Lubi: wieś, błyskawiczne działanie, konkrety

Nie lubi: chorób, lekarzy, lekarstw, kwękania, widoku krwi, nacisku

 

JESION (25 maj – 3 czerwiec oraz 22 listopad – 1 grudzień)

Twój znak horoskopie celtyckim to JESION. Osoby urodzone pod astrologicznym znakiem Jesion to wolnomyśliciele. Pomysłowi, intuicyjny i naturalni artyści, widzą świat w bardzo przejrzysty sposób. Mają tendencję do nastrojowych wieczorów i są wycofane w czasie, ale to tylko dlatego, że ich wewnętrzny krajobraz jest w ciągłym ruchu. Są w kontakcie z muzami i łatwo inspirują się naturą. Ich wnętrze jest tak bogate iż ludzie często dostrzegają ich czarującą osobowość. Sztuka, poezja, nauka i teologia są obszarami, które mocno go interesują. Czasem jest samotnikiem, ale mówiąc szczerze, chce on zanurzyć się w swoim własnym świecie fantastycznych wizji i projektu. Jest w stanie ciągłego samodzielnego odnowienia.

Cechy: ambitny, inteligentny, zdolny, robi to co uważa za słuszne

Wady: należy do ludzi trudnych we współżyciu, potrafi być egoistyczny

Zalety: żywy, impulsywny, wymagający, błyskotliwy

Lubi: ujmować innych swoją inteligencją i wysoce rozwiniętą intuicją

Nie lubi: zawodu, braku zaufania, nieodpowiedzialności

 

KASZTAN (15-24 maj i 12-21 listopad)

Twój znak horoskopie celtyckim to KASZTAN. Jeśli urodziłeś się pod znakiem Kasztana, jesteś bardzo inteligentny, zorganizowany i skuteczny. W szkole, na uczelni lub kursach, zawsze przodujesz. Masz również predyspozycje do przechowywania informacji i pamięć w  recytacjach. Potrafisz opowiadać o czymś co przeczytałeś z niezwykłą dokładnością. Znasz fakty, i jesteś zawsze dobrze poinformowany. To czasem sprawia, że inni traktują Cię jak przemądrzałego, ale szybko  zmieniają zdanie widząc w jaki sposób zdobywasz wiedzę- imponuje im to. Masz oko do szczegółów.  Masz talent do liczb, nauki i rzeczy, które wykorzystują Twoje umiejętności analityczne. Lubisz zasady, choć zazwyczaj ustalasz je  zamiast ich przestrzegać.

Cechy: sprawiedliwy, rozważny, konsekwentny, sprawiedliwy, bezpośredni

Wady: brak pewności siebie, drażliwość, w towarzystwie nieoswojony

Zalety: są pełni życia i wigoru, jeżeli kocha to tylko raz

Lubi: związki stabilne- jeśli zakocha się to tylko raz i na całe życie

Nie lubi: niesprawiedliwości, ucisku, wykorzystywania

 

JAŁOWIEC (25 styczeń-3 luty oraz 26 lipiec-4 sierpień)

Twój znak horoskopie celtyckim to JAŁOWIEC. Urodziłeś się w szczególnym okresie co sprawia, że ​​twoja osobowość jest zmienna i nieprzewidywalna. Możesz być pełen sprzeczności i często niezdecydowany. Ale to dlatego, że widzisz każdą sytuację z obydwu stron i w każdą z nich wczuwasz się jednakowo intensywnie. Trudno jest dokonać prawidłowych wyborów, gdy widzi się dobre punkty na każdej. Istnieją jednak pewne obszary, w Twoim życiu, że niczego nie jesteś całkiem pewien… Obejmują one drobniejsze szczegóły Twego życia, jak na przykład  muzyka i sztuka która Cię otacza. Jesteś koneserem wyrafinowania. Lubisz luksus, otaczasz się pięknymi i drogimi rzeczami.

Jesteś uroczy, elegancki, i utrzymujesz poziom w każdej sytuacji. Musisz spróbować czasem postawić się na miejscu osób które mogą uznać Cię za snoba.

Cechy: wierność, dowcip, optymizm, inteligencja, skłonność do refleksji, surowość, pedantyzm

Wady: surowy, gwałtowny, oportunistyczny, w ogóle indywidualność przedziwna, nie znosi dyskusji

Zalety: życzliwy, wierny, pogodny, zadowolony z życia

Lubi: wypowiadać się

Nie lubi: samotności, przepychu, okazywać czułości

 

SOSNA (20-28 luty oraz 24 sierpień-2 wrzesień)

Twój znak horoskopie celtyckim to SOSNA. Osoby które są celtyckimi sosnami, kochają wolność, a czasem wydaje się im że są najbardziej dominującymi w swoim otoczeniu. W młodości zawsze żyją w szybkim tempie, często identyfikowane są jako “osoby ubiegającej się o dreszczyk emocji.” Często są oceniani jako outside’rzy, mają tendencję do wycofania w niektórych sytuacjach swojego życia. W rzeczywistości, są głęboko myślącymi z natury filozofami. Wydają się być bardzo ostrożni wobec innych lecz naprawdę starają się być pomocni swoim przyjaciołom w chwilach dla nich trudnych. Ponadto kochają ciepło domowego ogniska i są troskliwi.

Cechy: dowcip, dobry, odważny organizator, potrafi walczyć z przeciwnościami

Wady: zbyt łatwe angażowanie się, nieumiejętność dokonania odpowiedniego wyboru

Zalety: jest solidną firmą, duża aktywność społeczna, działa szybko i skutecznie

Lubi: otaczać się przyjemnymi ludźmi

Nie lubi: rozczarowań

 

LIPA (11-20 marzec oraz 13-22 wrzesień)

Twój znak horoskopie celtyckim to LIPA. Astrologia celtycka pokazuje iż trzeba się kierować powiedzeniem  “nie oceniaj książki po okładce” i tak jest właśnie z Tobą. Prowadzisz na pozór przeciętne życie, podczas gdy w środku rządzą Tobą ogniste pasje i niewyczerpany twórczy płomień. Jesteś w stanie dostosować się do większości sytuacji życiowych i być podporą dla osób które Cię otaczają a którym nie wiedzie się nazbyt dobrze. Jesteś z natury ciekawski i posiadasz wiedzę w kilku bardzo istotnych dziedzinach życia. Jesteś doskonałym słuchaczem, i bardzo wielu ludzi liczy na Twoją pomoc i dobrą radę, aby mogli rozwiązać swoje problemy . Masz zdrowe poczucie humoru i umiesz zrozumieć ludzką ironię. Posiadasz dar do przekazywania ludziom cech które sprawiają że przy Tobie czują się bezpieczni.

Cechy: wytrwałość, niezależność, łagodność, ustępliwość, urok osobisty

Wady: niestałość w uczuciach i poglądach, leniwość, brak wytrwałości, zazdrość, sceptyczność

Zalety: Jest oddana w związku, skora do poświęceń dla przyjaciół ukochanej osoby

Lubi: stabilizację, poczucia bezpieczeństwa, wygodne, dostateczne życie

Nie lubi: trudu, pośpiechu, walki

 

Wiąz (12 – 24 styczeń, 15 – 25 lipiec)

Najważniejsza jest dla Ciebie szczerość. Zawsze mówisz to co myślisz. Ta cecha sprawia, że w bardzo krótkim czasie udaje Ci się zgromadzić wokół siebie tylu samo przyjaciół co i wrogów. Jak nikt inny potrafisz przekonać innych do swoich pomysłów. To dlatego tak dobrze odnajdujesz się w pracy, która wymaga bezpośredniego kontakt z innymi ludźmi, np. w handlu. Pieniądze są dla Ciebie w życiu bardzo ważne. Osoby spod znaku Wiązu często postrzegają je jako gwarancję bezpieczeństwa. Jeśli Wiąz kogoś pokocha pozostaje wierny i nigdy nie wybaczy zdrady. Mimo tego, że podchodzisz do życia poważnie, nikt nie odmówi Ci poczucia humoru.

Cechy: szczerość, wierność, poczucie humoru

Wady: materializm, czasem skąpstwo, w związkach często zazdrość

Zalety: idealny przywódca, człowiek z zasadami

Lubi: stabilizację, poczucia bezpieczeństwa

Nie lubi: krętaczy, osób nieszczerych

 

Cyprys (25 styczeń – 3 luty, 26 lipiec- 4 sierpień)

Cechują Cię wrażliwość i empatia. Możesz czasem odnosić wrażenie, że ludzie wykorzystują Twoje dobre serce. Wszystko to dlatego, że działasz z dobrych intencji nie oczekując niczego w zamian. Cenisz sobie prostotę i funkcjonalność. Przepych, zatłoczone miejsca i zbyt pewni siebie ludzie sprawiają, że zamykasz się w sobie i pewne sytuacje wolisz po prostu przemilczeń. Możesz u siebie zauważyć trudności w okazywaniu uczuć. Niektóre Cyprysy mają problem z zaufaniem drugiej osobie co kolejno może utrudniać znalezienie partnera. Najlepiej odnajdziesz się w obszarach sztuki i prac manualnych.

Cechy: wrażliwość, empatia

Wady: przesadny introwertyzm, skrytość

Zalety: dobry przyjaciel, zrównoważony temperament

Lubi: spokój, ciszę, to co znane i bezpieczne

Nie lubi: tłumu, ludzi zbyt pewnych siebie

 

Wierzba (1 – 10 marzec oraz 3 – 12 wrzesień)

Osoba spod znaku Wierzby odznaczają się niezwykle silną intuicją. To za jej sprawą idealnie potrafisz wyczuć potrzeby jak i intencje innych ludzi. Jesteś idealnym przyjacielem i parterem. Często jednak z powodu nadmiernej wrażliwości trudno Ci utworzyć stałą relację. Kochliwość, niezdecydowanie – to czynniki, które mogą skutecznie utrudnić Ci założenie rodziny. Drzemią w Tobie artystyczne zdolności. Osoby spod znaku Wierzby posiadają często talenty plastyczne. Cyferki i matematyka nie są dla Ciebie bo a najważniejsze w życiu uważasz poszukiwanie magii w codzienności.

Cechy: wrażliwość, artyzm

Wady: wrażliwość, często nadmierna

Zalety: bardzo dobra intuicja

Lubi: przygody, zmiany

Nie lubi: rutyny, rzeczy przyziemnych

 

Jarzębina (1 – 10 kwiecień, 4 – 13 październik)

Osoby spod znaku Jarzębiny często są odbierane jako nadmiernie wrażliwe. Nic jednak bardziej mylnego! Kiedy przychodzi co do czego potrafisz sobie doskonale poradzić w każdej sytuacji. Nie ma dla Ciebie rzeczy nie do załatwienia. Optymizm i pogoda ducha – to Twoje najmocniejsze cechy. Jarzębiny na ogół bardzo często wcześnie opuszczają rodzinne domu i wyruszają w poszukiwaniu swojego miejsca na ziemi. Lubisz ruch i przygody. Rutyna jest Twoim największym wrogiem. Twoje usposobienie sprawia, że przyciągasz do siebie bardzo ciekawych ludzi. Trudno Ci będzie wytrzymać w stałej statecznej relacji. Twoje serce uda się zdobyć jedynie komuś kto tak jak Ty jest w ciągłym ruchu. Zakochana Jarzębina staje się bardzo namiętna! Ponieważ cyferki i przedmioty ścisłe są dla Ciebie nudne posiadasz predyspozycje do zawodów artystycznych.

Cechy: spontaniczność, zaradność

Wady: zmienność, czasem egoizm

Zalety: ciekawość świata, barwna osobowość

Lubi: przygody, ruch

Nie lubi: rutyny, przedmiotów ścisłych

 

Klon (11 – 20 kwiecień i 14 – 20 październik)

Twoje mocne strony to doskonała pamięć i inteligencja. Lubisz brylować w towarzystwie i być w centrum uwagi. Na tle innych ludzi wyróżniają Cię pewność siebie i barwna osobowość.  Twoje cechy charakteru muszą znaleźć swoje odzwierciedlenie w Twoim wizerunku. To właśnie dlatego w Twojej szafie znajdują się tylko wyraziste ubrania. W miłości Klony są trudnymi partnerami. W stałych relacjach często odminują partnera chcąc za wszelką cenę postawić na swoim. Z drugiej strony Klony, które żyją zbyt szybko mogą nabrać tendencji do popadania w stany przygnębienia lub wręcz depresji. Jeśli skupisz się tylko na życiu na pokaz i zapomnisz o tym, co jest najważniejsze, może się okazać, że nie nawiążesz żadnych cennych relacji międzyludzkich. Pamiętaj, że czasem warto zwolnić, odpocząć i dać coś powiedzieć komuś innemu.

Cechy: pewność siebie, barwna osobowość

Wady: skupienie na sobie, dominacja

Zalety: siła, cechy przywódcze

Lubi: być w centrum uwagi

Nie lubi: samotności, nudy

 

Orzech (21 – 30 kwiecień, 21 październik – 2 listopad)

Osoby, których znakiem w horoskopie Celtyckim jest Orzech są pełne skrajności. Z jednej strony ambitny Orzech marzy o tym, aby zajść w życiu jak najwyżej a z drugiej oczekuje, że ludzie będą im to ułatwiać i ustąpią im z drogi. Na zewnątrz spokojny a wewnątrz pełen niepokoju. Orzech bardzo często nie może sobie znaleźć miejsca, ponieważ trudno mu określić czego tak naprawdę chce. W relacjach międzyludzkich jest raczej egoistycznym partnerem. Ponieważ Orzech lubi mieć rację i stawiać na swoim jest w stanie zawiązać bliższą relację tylko z osobami, które są skłonne do ustępstw. Jeśli już kogoś pokocha to żarliwie i namiętnie. Bywa zazdrosny, chociaż nie da tego po sobie poznać. Niezaprzeczalną zaletą osób spod znaku Orzecha jest inteligencja.

Cechy: inteligencja, upór

Wady: bywa egoistyczny

Zalety: zdolności przywódcze

Lubi: mieć rację

Nie lubi: kiedy ludzie nie robią tego, co oczekuje

 

Grab (4 – 13 czerwca, 2 – 11 grudzień)

Nienaganna sylwetka, dobre ubrania i perfumy – po tym najprościej poznać osobę, której opiekunem w horoskopie celtyckim jest Grab. To, co pomyślą sobie o Tobie inni jest dla Ciebie bardzo ważne. Z drugiej strony Grab jest pewny siebie a nawet wręcz przebojowy. Nie można Ci natomiast odmówić pracowitości i życiowego zacięcia. Niemal wszystko czego się dotkniesz ma szansę zamienić się w złoto. Lubisz, gdy wszystko jest zaplanowane i uporządkowane. Spontaniczne, nieoczekiwane sytuacje mogą wzbudzać w Tobie chwilowe poczucie niepokoju. Analityczny umysł szybko pozwoli Ci jednak wyszukać najlepsze rozwiązanie nawet z najtrudniejszej sytuacji. Grab zwiąże się na stałe tylko z kimś o podobnym temperamencie i zainteresowaniach.

Cechy: doskonały wygląd, zaradność

Wady: bywa zadufany w sobie

Zalety: inteligencja, zdolność poradzenia sobie w każdej sytuacji

Lubi: kiedy wszystko jest wcześniej zaplanowane

Nie lubi: niespodzianek

 

Figa (14 -23 czerwiec, 12 – 22 grudnia) 

A gdyby tak poddać się temu co przynosi los i zaufać, że będą to same korzystne rzeczy? Taką postawę bardzo często przyjmują osoby, których opiekunem w horoskopie celtyckim jest Figa. Marzą o bogactwie i wysokiej pozycji społecznej ale z drugiej strony nie są niestety pracowite. Potrafią wyciągać wnioski z błędów innych ludzi ale nie dostrzegają własnej. Taka postawa często sprawia, że osoby spod znaku Figi nie są lubiane w towarzystwie. Na całe szczęście posiadają bardzo dobre poczucie humoru, dzięki któremu są w stanie wyjść z wielu sytuacji obronną ręką i zyskać zwolenników. Ponieważ w życiu brakuje im konsekwencji wiele rzeczy rozpoczynają i nie kończą. Wpisany w ten znak słomiany zapał może sprawić, że Figa zacznie odczuwać wewnętrzne rozdrażnienie. Do stabilizacji i zmiany złych nawyków może ją skłonić partner z silnym charakterem.

Cechy: lekkoduch, imprezowicz

Wady: słomiany zapał

Zalety: bardzo dobre poczucie humoru

Lubi: kiedy wszystko przychodzi mu z łatwością

Nie lubi: ciężkiej pracy

Zostaw komentarz