Horoskop dzienny

Horoskop dzienny

Jak powstaje horoskop dzienny?

W większości gazet, a dzięki postępowi technologicznemu także na niezliczonych stronach Internetowych, możemy znaleźć kolumnę horoskop dzienny, zawierającą najczęściej parę zdań o tym, jak potoczy się nasz dzień. Jak dokładnie powstaje taki horoskop, i czy możemy mu zaufać, albo zrobić go samemu?

Przede wszystkim należy zwrócić uwagę, że mało które horoskopy drukowane w gazetach wykonywane są tak jak należy, czyli tradycyjną astrologiczną metodą. Zazwyczaj świeżo zatrudnieni dziennikarze mają po prostu coś wymyślić, i w efekcie nie ma to wiele wspólnego z prawdą. Co do stron internetowych, niestety można przypuszczać, że robione jest to w podobny sposób.

Wynika to z tego, że prawdziwy horoskop dzienny, powstający dzięki odpowiedniemu zastosowaniu astrologii, to całkiem czasochłonne i skomplikowane zajęcie, na które nie ma czasu w wydawnictwie gazety. Jeśli już ktoś stara się wykonać horoskop poprawnie, często mimo to idzie na skróty i stosuje wiele uproszczeń, czego efektem jest dwanaście krótkich tekstów, tak jakby na świecie było tylko dwanaście typów osobowości.


Chcesz poznać swój indywidualny, dokładny horoskop dzienny? Skontaktuj się z wykwalifikowanymi ekspertami którzy go dla Ciebie przygotują!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Prawdziwy horoskop dziennyOdpowiednio przygotowany horoskop dzienny, taki jak ten wykonany przez naszych ekspertów, to coś zupełnie innego. Najlepiej oczywiście zrobić to indywidualnie, ponieważ pod uwagę brany jest rozkład gwiazd w dniu urodzin osoby dla której przygotowujemy horoskop, w którym uwzględnione są wszystkie znaki zodiaku, ich astrologiczne domy, planety i aspekty. Wszystko to porównujemy z dniem, którego dotyczyć ma nasz horoskop dzienny.

Powyższe sprawia, że mamy do czynienia z bardzo skomplikowanym horoskopem, który pod żadnym pozorem nie jest łatwy do interpretacji. Bardzo wiele pracy trzeba włożyć nie tylko w przygotowanie dziennego horoskopu, ale także jego odczyt. Jest to skomplikowane nawet dziś, kiedy to specjalne programy wykonują za nas wszystkie potrzebne astronomiczne obliczenia. Należy też pamiętać, że niektóre planety szybciej podróżują przez znaki zodiaku, niż inne. Pozycja księżyca, który w tym wypadku jest traktowany jako planeta, zmienia się codziennie. Dla porównania Pluton zmienia znak w którym jest co mniej więcej dwadzieścia lat. Planety które przemieszczają się powoli często zostają w jednym znaku na wiele lat, więc dlatego w dziennym horoskopie motyw z nimi związany może się często powtarzać.

Jeśli więc pragniemy poznać prawdziwy horoskop, bez uproszczeń, przygotowany indywidualnie, warto skontaktować się z naszymi wykwalifikowanymi ekspertami!

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Interesuje Cię prawdziwe przepowiadanie przyszłości? W takim razie kliknij tutaj i przekonaj się jak działają wróżby online i czy można im zaufać!

Zostaw komentarz