Horoskop finansowy na 2018

Horoskop finansowy na 2018

Horoskop finansowy na 2018 – Baran

Gwiazdy wskazują na to, że nie będzie to dla Barana łatwy rok, jeśli chodzi o sferę finansową, a wszystko to przez wpływ Wenus. Zaleca się więc unikanie wszelkiego ryzyka, które mogłoby narazić cię na straty. Nie obawiaj się, ten okres nie będzie trwał wiecznie. Dobrze będzie też spojrzeć w przeszłość i zastanowić się nad przeszłymi wydatkami, i wyciągnąć z nich wnioski.

Przede wszystkim zwróć uwagę na to ile wydajesz. Dobrze będzie powstrzymać swoje zapędy tam, gdzie nie jest to konieczne. Zastanów się które rzeczy są ci naprawdę niezbędne, a bez których możesz się chwilowo obejść. Jeśli będziesz sobie pozwalać na zbyt wiele, nie zastanawiając nad tym co kupujesz, tylko biorąc wszystko jak leci, to potem możesz znaleźć się w dość kłopotliwej sytuacji. Szczególnie ważne będzie to od marca do połowy kwietnia, jak również od lipca do sierpnia. Zaleca się też unikania wtedy nowych inwestycji, bo mogą nie przynieść pożądanych korzyści.

Jeśli od jakiegoś czasu planujesz kupno nieruchomości, będzie trzeba zachować w tym roku ostrożność. Miej to na uwadze, nawet jeśli planujesz kupić coś, na co już odłożyłeś, w celu wynajęcia tej nieruchomości i czerpania z niej korzyści, może to nie pójść zgodnie z planem. Na szczęście, ta pechowa aura nie będzie trwała przez cały rok. Od połowy listopada sytuacja zacznie się zmieniać, więc jeśli naprawdę chcesz dokonać zakupu nieruchomości, należy zrobić to właśnie w tym okresie.

Horoskop finansowy na 2018 – Byk

Pieniądze będą ważnym tematem dla Byka, szczególnie w ostatnich miesiącach roku. Byk to znak który dużą wagę przykłada do swojej własności, do nieruchomości i rzeczy. Jest też bardzo produktywnym znakiem zodiaku, lubi tworzyć i budować tak dla siebie jak i dla przyszłych pokoleń. Warto jednak będzie też zatrzymać się i zastanowić, kiedy w końcu będzie czas, byśmy cieszyli się tym, na co ciężko zapracowaliśmy? Rozwój technologii sprawia, że bardzo łatwo jest popaść w pracoholizm, szczególnie Bykom. Sam Byk jednak nie jest znakiem który lubi marnotrawić swoją energię, zamiast tego powoli, miarowo dąży do wyznaczonego celu, i tak też będzie w nadchodzącym roku. Poczujesz potrzebę by zapewnić sobie i bliskim poczucie bezpieczeństwa, i do tego będziesz dążyć.

Należy uważać więc, by nie pożyczać innym zbyt wiele. Trzymaj rękę na swoich finansach, bo jeśli twoja czujność osłabnie, może to być przyczyną problemów. Nie pożyczaj też dużych sum, o wiele lepiej będzie poczekać z kupnem nieruchomości lub inwestycją. Pamiętaj, że ktoś, komu jesteś dłużny dużą sumę pieniędzy w pewien sposób znacząco cię kontroluje.

Horoskop finansowy na 2018 – Bliźnięta

Twoimi finansami na początku roku będzie rządził księżyc, co może wymagać od ciebie zaplanowania finansów tak, by uniknąć wszelkich możliwych problemów. Przede wszystkim będzie trzeba podejść do tej sfery twojego życia poważnie. Zwłaszcza w sierpniu możesz czuć potrzebę impulsywnego wydawania pieniędzy, do czego będzie próbował nakłonić cię Mars. Jeśli dasz się temu ponieść, może to sprowadzić problemy. Przede wszystkim postaraj się unikać bardzo poważnych i zobowiązujących decyzji w tym miesiącu, szczególnie takich, które mogą narazić cię finansowo na szwank.

Na szczęście ostatni kwartał roku 2018 zapowiada się całkiem owocnie, możesz liczyć na spory zysk. Szczególnie warto zwrócić uwagę na czas między październikiem a listopadem. To właśnie ten okres będzie należało wykorzystać, jeśli chcesz nieco zarobić. Warto rozejrzeć się i wykorzystać każdą sposobność jaka tylko ci się trafi. Być może masz rzadką okazję by nabyć jakąś nieruchomość? Może się to okazać bardzo dochodowe w przyszłości. Tak samo dobrym okresem na inwestycje jest kwiecień. Powstrzymaj się przed tym jedynie pod wpływem Marsa, czyli od końca czerwca do końca sierpnia.

Horoskop finansowy na 2018 – Rak

W tym roku układ gwiazd zapowiada pomyślność w sferze finansowej Raka. Dzięki Jowiszowi pojawi się wiele szans na wzbogacenie się, nawet mimo pojawiających się od czasu do czasu przeciwności. Czasem może cię kusić zrobienie czegoś nieetycznego tylko po to, by zdobyć więcej pieniędzy, jednak oczywiście staraj się przed tym powstrzymać. Jeśli nie powstrzymasz tych pokus, możesz stawić czoła prawnym konsekwencjom.

Pozwól Jowiszowi by nakierował cię na zyski osiągane uczciwymi metodami. Wakacje mogą przynieść ze sobą chęć by podejmować decyzje dotyczące finansów instynktownie. To również nie będzie dobra decyzja, ponieważ w roku 2018 poważne finansowe decyzje należy podejmować jedynie po uprzednim zastanowieniu się i przeanalizowaniu sytuacji. Jeśli masz problem z podjęciem jakiejś ważnej decyzji, dobrze będzie skontaktować się z kimś, kto się na tym zna, zamiast działać samemu.

W tym roku będziesz mieć sporo oszczędności, dobrze będzie więc je zainwestować. Korzystne okaże się inwestowanie w nieruchomości, jednak należy się przed tym powstrzymać w pierwszym kwartale roku. Najlepiej zacząć myśleć o kupnie nieruchomości od połowy kwietnia. Pojawi się wtedy też więcej opcji spomiędzy których można będzie dokonać wyboru.

Horoskop finansowy na 2018 – Lew

Jowisz i Mars mogą stworzyć korzystne okoliczności do zarabiania pieniędzy i pomnażania bogactwa. Szczególnie Jowisz będzie utrzymywać się w korzystnej pozycji, co przyczyni się do szansy na dodatkowy zysk. Szczególnie należy na to zwrócić uwagę pod koniec listopada i wtedy wypatrywać okazji. Warto też przyjrzeć się nieruchomościom w okresie od maja do września. Planety będą wtedy w korzystnym układzie, nie wahaj się więc wtedy działać jeśli zobaczysz bardzo korzystną okazję. Kupna nieruchomości należy jednak unikać między lipcem a sierpniem, jak również innych, bardzo zobowiązujących decyzji finansowych.

Bardzo ważne będzie pilnowanie budżetu i planowanie wydatków, szczególnie na początku roku. Wtedy też poczynisz największe postępy jeśli chodzi o działanie na rzecz poprawienia statusu finansowego. Przedsięwzięcia które wtedy rozpoczniesz okażą się bardzo dochodowe, chociaż być może będzie trzeba na ten efekt trochę poczekać. Wykaż się jednak cierpliwością, na pewno się to opłaci. Korzystnie wpłynie to też na twoje samopoczucie, o wiele lepiej będziesz się czuł z zapleczem finansowym, zwiększy się twoja pewność siebie i samooceno, a to z kolei przełoży się na relacje z innymi. W ich oczach będziesz wyglądać na kogoś konkretnego i wiedzącego czego chce.

Horoskop finansowy na 2018 – Panna

Trudności mogą pojawić się na początku roku, od stycznia do marca. Nie będzie wtedy łatwo korzystnie wpłynąć na zyski, i na pewno nie uda ci się szybko osiągnąć takich wyników, na jakich będzie ci zależało. Poczujesz rozczarowanie, nie wszystko uda się sfinansować, niektóre rzeczy będą musiały poczekać. Dobrze będzie wykazać się cierpliwością, której na pewno ci nie brakuje.

Później też nie będzie łatwo, od kwietnia do czerwca twoja sytuacja finansowa będzie słabnąć. Oczywiście, poczujesz przez to irytację, i zobaczysz że wiele rzeczy po których spodziewałeś się korzyści, nie przynosi żadnego zysku. Wtedy warto będzie nieco zaoszczędzić i nie wydawać pieniędzy na każdą zachciankę.

Sytuacja zacznie się poprawiać od lipca, nadal mogą pojawiać się drobne przeszkody na twojej drodze, ale będzie ich stopniowo coraz mniej. Od razu poprawi ci się nastrój, co bardzo cię też zmotywuje i doda siły by dalej się starać. Wszystko to osiągnie kulminację pod koniec roku, od października do grudnia, kiedy to twoja sytuacja finansowa będzie najsilniejsza.

Horoskop finansowy na 2018 – Waga

Początek roku będzie dla ciebie całkiem korzystny, chociaż nie obędzie się bez chwilowych trudności. Czasami te problemy mogą cię nieco zmartwić, pamiętaj jednak, że wszystko zakończy się dobrze. Nie będziesz mógł sobie pozwolić na wszystko o czym tylko pomyślisz, ale mimo tego uda się nieco zaoszczędzić, jeśli wprowadzisz dyscyplinę w wydawaniu.

Będzie trzeba zacząć działać, jeśli chcesz, by twoje finanse naprawdę uległy poprawie. Szczególnie od lipca do września na horyzoncie pojawi się wiele szans, które będzie można wykorzystać, jeśli tylko zechcesz. Warto też spojrzeć wstecz, i zastanowić się jakie błędy popełniałeś do tego czasu, i jak można ich uniknąć w przyszłości.

Koniec roku pozwoli ci w końcu rozwinąć skrzydła. Uda się osiągnąć pierwsze duże sukcesy na które tak długo czekałeś. Może to być jakieś przedsięwzięcie, podwyżka o którą długo walczyłeś albo zasłużony awans. Może to też być skok w ilości klientów jeśli prowadzisz własną działalność, w końcu dotrzesz do szerszej liczby odbiorców. Jednak nie pozwól sobie spocząć na laurach, nie przerywaj pracy gdy poczujesz pierwszy powiew sukcesu.

Horoskop finansowy na 2018 – Skorpion

Od stycznia do marca uda ci się zgromadzić nieco oszczędności. Wszystko to dzięki twojej ciężkiej pracy. Zauważysz też, że w stosunku do niektórych aspektów tej sfery twojego życia wprowadzić będzie trzeba pewne zmiany. Zastanów się, jakie usprawnienia mogłyby pchnąć twój biznes do przodu, zobacz co robi konkurencja, i spróbuj wykorzystać metody które wydają ci się skuteczne.

Wysiłek włożony w pracę zacznie procentować już w okolicach kwietnia. Po drodze mogą pojawić się drobne problemy, jednak na pewno uda ci się sobie z nimi poradzić. Wystarczy wytrwałość w dążeniu do celu, a nic nie będzie mogło cię zatrzymać. Nie poddawaj się tylko gdy coś zacznie iść nie po twojej myśli. Jeśli się poddasz, bardzo wiele cię ominie.

Jeśli zaś okażesz wytrwałość, zyski które przyniosą twoje działania poprawią nie tylko twoją sytuację finansową, ale także wpłyną korzystnie na twoje mentalne nastawienie. Pomogą ci odzyskać pewność siebie, która mogła zostać nadwątlona przez brak finansów, a dzięki pewności siebie od razu zaczniesz wywierać lepsze wrażenie na osobach z twojego otoczenia.

Horoskop finansowy na 2018 – Strzelec

We wczesnych miesiącach roku, od stycznia do marca, ciężko będzie ci utrzymać stabilny poziom finansów. Jest szansa na poprawienie budżetu, ale łączyć to się będzie z dodatkowym nakładem pracy. Jeśli jednak będziesz dalej szedł tą drogą, to między kwietniem a czerwcem zaczniesz już dostrzegać efekty swojej pracy. Uświadomisz sobie jednak również, że bez tej ciężkiej pracy nie utrzymasz dobrych rezultatów, na które liczysz. Wykaż więc cierpliwość i wytrwałość, na pewno ci się to opłaci.

Okres od lipca do września może okazać się wyzwaniem, jednak będzie to ważny czas w twoim życiu. Potraktuj to jako test, egzamin, podczas którego musisz wykazać się wytrwałością w dążeniu do celu. Jeśli ci się to uda, czeka cię nagroda w postaci dużych finansowych korzyści. W dalszej części roku będzie już tylko lepiej. Nabędziesz doświadczenia potrzebnego by twój biznes rozkwitał, szef będzie z ciebie zadowolony, klienci zaczną wracać. Dzięki temu uwierzysz w swoje umiejętności.


Chcesz wiedzieć jak dokładnie finanse będą wyglądać w Twoim przypadku? Nic prostszego, nasi eksperci opowiedzą Ci wszystko, wystarczy się z nami skontaktować!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Horoskop finansowy na 2018 – Koziorożec

Rok 2018 może okazać się bardzo mieszanym doświadczeniem jeśli chodzi o finanse, a szczególnie jego początek. Z jednej strony, zyski będą obiektywnie duże, z drugiej jednak spodziewałeś się o wiele więcej. Nie zawsze będzie ci łatwo osiągać wyznaczone cele, uzbrój się więc w cierpliwość. W marcu fortuna zacznie się do ciebie uśmiechać, wszystko zacznie iść po twojej myśli.

Dobre okazje trafią się na początku kwietnia. Nie przegap ich, jeśli je ominiesz, może cię to potem bardzo zirytować, co również niekorzystnie odbije się na finansach. Pamiętaj, by nigdy nie podejmować decyzji pod wpływem frustracji lub irytacji, to może jeszcze tylko pogorszyć sprawę. Nie na wszystko od razu będziesz w stanie sobie pozwolić, ale po pewnym czasie wszystko zacznie wyglądać coraz lepiej. Nie poddawaj się, i na pewno nie warto dać się negatywnym myślom. Zwłaszcza, że na własnej skórze przekonasz się, że cierpliwość popłaca, bo koniec roku okaże się jednym z najlepszych okresów w twoim życiu.

Horoskop finansowy na 2018 – Wodnik

W pierwszych miesiącach roku, szczególnie od stycznia do lutego, będziesz miał dużo okazji by zrobić coś, co znacznie poprawi twoje finanse. Od ciebie tylko zależy, czy wykorzystasz te okazje, a także w jaki właściwie sposób to zrobisz. W tym okresie możesz się też spodziewać, że staniesz się bardziej popularny, i to również za sprawą poprawy sytuacji finansowej. Uważaj jednak na osoby, które zwracają na ciebie uwagę, bo chcą cię wykorzystać. Nie pożyczaj pieniędzy komuś, kogo nie znasz za dobrze, i wobec kogo masz złe przeczucia.

Fortuna będzie ci też sprzyjała od kwietnia do połowy czerwca, warto będzie wtedy zastanowić się nad kupnem jakiejś nieruchomości, jeśli myślisz ostatnio o takim przedsięwzięciu. Poszukaj dobrych ofert, jest duża szansa że coś przyciągnie twoją uwagę.Uważaj jednak, by nagły zastrzyk gotówki nie namieszał ci w głowie, bo jeśli zaczniesz nierozsądnie wydawać wszystko co zarobisz, bardzo szybko wrócisz do punktu wyjścia. Oczywiście nie znaczy to, że powinieneś sobie odmawiać, jednak w tym okresie będziesz szczególnie narażony na pokusy zbytniej rozrzutności.

Horoskop finansowy na 2018 – Ryby

Początek roku będzie dla Ryb szczególnie trudny. Nie będzie łatwo poprawić twoją finansową sytuację, niektóre problemy ciągle będą cię trapić i spędzać sen z powiek. Nie daj się czarnym myślom, bo to może tylko pogorszyć sytuację. Ciesz się ze wszystkich małych zwycięstw które uda ci się osiągnąć, nawet jeśli trzeba będzie na nie długo pracować. Staraj się skupiać na celu który masz przed sobą, a problemy traktować jako wyboistą drogę do jego osiągnięcia.

Nie ustawaj w wysiłkach, jeśli naprawdę zależy ci na znaczącym poprawieniu swojej sfery finansowej, rok ten upłynie ci pod znakiem wytężonego wysiłku. Trochę będzie trzeba poczekać na owoce twojej pracy, ale gdy już uda ci się zrobić to co zamierzyłeś, czyli na przykład rozpocząć własny biznes albo skończyć ważny projekt w pracy, nagroda będzie tego warta. Na pewno zostaniesz wtedy zauważony i jeśli tylko będziesz się do tego przykładał, nie zmarnujesz tego co udało ci się zdobyć.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz