Horoskop na 2018

Horoskop na 2018

Baran – horoskop na 2018

Jowisz będzie patronował twojej intymności aż do listopada, co da ci świetną okazję do pogłębienia więzi z partnerem, ale także z innymi osobami które są w twoim życiu ważne. Horoskop na 2018 wskazuje, że być może nieco odsuniesz od siebie osoby z którymi nie masz tak silnej więzi emocjonalnej, i skupisz na tych, na których najbardziej ci zależy. Oprócz Jowisza patronował ci tu będzie również Mars, co da ci więcej energii by dążyć do wymarzonego związku, lub by razem z partnerem taki budować, jeśli już kogoś masz.

Jeśli dopiero szukasz swojej drugiej połówki, zechcesz znaleźć kogoś z kim poczujesz silną więź, ale także kto ci się spodoba i będzie atrakcyjny. W grudniu trzeba będzie uważać, mogą pojawić się problemy, i mimo, że będziesz chciał czuć emocjonalną bliskość z partnerem, w rzeczywistości możecie się od siebie nieco oddalić.

Będziesz miał siłę by dokonać w życiu zmian, jednak pamiętaj, by nie zmieniać niczego dla samej zmiany. Zastanów się najpierw dobrze nad tym, co takiego chcesz zmienić, żeby później nie żałować. To będzie też dobry czas, by poradzić sobie ze wszystkim, co nas dręczy. Jeśli ktoś nas zranił, nadejdzie okres, w którym poradzimy sobie z balastem emocjonalnym.

Byk – horoskop na 2018

Rok 2018 będzie świetną okazją żeby skupić się na karierze. Będziesz mógł osiągnąć cele które sobie wcześniej zamierzyłeś, a także wyznaczyć zupełnie nowe. Myśl o nowych wyzwaniach będzie cię wypełniała entuzjazmem, nie będziesz obawiał się nowego kierunku który mogłaby obrać twoja kariera. Łatwo będziesz wykorzystywał wszystkie szanse, które da ci los, i sprawisz że niemożliwe stanie się możliwym. Ciężka praca którą włożysz w rozwój zaprocentuje szczególnie pod koniec lipca, zostaniesz nagrodzony dużym sukcesem.

Patronujący nad twoją karierą Mars pozwoli ci wytrwać, zapewni determinację, nie będziesz obawiał się ciężkiej pracy. Dyscyplina i skupienie będą ci towarzyszyć do połowy sierpnia. Potem poczujesz potrzebę przeanalizowania tego wszystkiego, nabrania dystansu, pomoże ci to też znowu poczuć pasję do robienia tego, co naprawdę chcesz robić, nawet jeśli od jakiegoś czasu wydaje ci się, że ją zatraciłeś.

Do twojego znaku wkracza Uran, co oznacza, że zapowiada się rok pełen zmian. Mogą to być zmiany dotyczące twojego otoczenia, albo ciebie samego. Niekiedy warto jest zmienić perspektywę z której patrzymy na świat. Zacznij więc zastanawiać się jakie zmiany chciałbyś wprowadzić do swojego życia, i pomyśl też o tym w jaki sposób najlepiej byłoby je wprowadzić.

Bliźnięta – horoskop na 2018

Od końca marca do połowy kwietnia możesz spodziewać się, że w twoich myślach zagoszczą wątpliwości. Będziesz się zastanawiać, czy cele które sobie wyznaczyłeś rzeczywiście są tym, co naprawdę chcesz osiągnąć, mogą pojawić się też trudności i nieporozumienia w relacja z najbliższymi ci osobami. Nieporozumienia szczególnie odczuwalne będą od lipca do połowy sierpnia, wtedy często możesz sprzeczać się z partnerem, trudno też będzie ci się skupić. W takim okresie daj sobie trochę czasu, bądź cierpliwy tak w stosunku do siebie, jak i do innych. Postaraj się dostosować do częstych zmian w sytuacji, w jakiej się znajdujesz.

W 2018 warto skupić się na stworzeniu silnej więzi z ludźmi na których ci zależy, zwłaszcza, że patronują ci w tym względzie Saturn i Pluton. Natomiast z osobami z którymi nie masz wiele wspólnego relacje będzie można zakończyć, by móc bardziej skupić się na tych, którzy są dla ciebie naprawdę ważni. Mars będzie miał na ciebie wpływ w tej kwestii od połowy Marca do połowy Maja, co sprawi, że będziesz mieć więcej energii do działania i podejmowania decyzji. Jeśli jesteś w związku, to mogą pojawić się trudności, szczególnie w listopadzie. Wtedy właśnie postaraj się wydobyć na wierzch wszystkie pokłady cierpliwości jakie w sobie masz, i postaraj się poświęcić partnerowi całą uwagę na jaką cię stać.

Rak – horoskop na 2018

Rok 2018 dla Raka to świetny czas by zacząć coś od nowa, szczególnie w lipcu. Czekają cię nowe szanse i możliwości, co może sprawić, że na samą myśl o tym co może się odmienić poczujesz wielką nadzieję i ekscytację. Może to oznaczać obranie całkowicie nowego kursu w życiu, skupisz się na swoich pragnieniach i potrzebach i zaczniesz dążyć do tego co jest twoją prawdziwą pasją. Musisz tylko mieć odwagę wykonać ten pierwszy krok.

W sferze towarzyskiej również czekają cię nowości. Tu łatwo ci będzie zaakceptować zmiany, chętnie poznasz nowych ludzi, ale także będziesz czuł się pewniej robiąc coś, co będzie wymagało wyjścia poza twoją sferę komfortu.

Uran przyniesie również zmiany w twojej sferze zawodowej. Nadejdzie moment, w którym możesz zostać zmuszony do podjęcia kilku decyzji w ostatniej chwili. Nie zwlekaj, bo jeśli będziesz czekać zbyt długo, okazja przejdzie ci koło nosa. Przez to wszystko może cię nie opuszczać stres i napięcie, postaraj się jednak nie działać impulsywnie, nie próbuj zmieniać wszystkiego tylko po to, żeby zmienić cokolwiek. Pamiętaj, że każda zmiana musi czemuś służyć. W listopadzie zaś pojawią się nowe perspektywy, będziesz miał szansę na zmianę pracy, i zajęcie się tym, co sprawia ci przyjemność.

Lew – horoskop na 2018

Mars będzie rządził twoim życiem uczuciowym od końca stycznia do połowy marca. Dzięki temu będziesz miał więcej energii, i skupisz się na poprawieniu jakości twojego życia uczuciowego. Warto popracować nad tym, w jaki sposób okazujesz uczucia, czy rozmawiasz o nich ze swoim partnerem odpowiednio często, i czy jesteś wystarczająco romantyczny. Przekonasz się, że nawet jeśli jesteś w związku od dłuższego czasu, możesz sprawić, że znów będzie tak, jak byście dopiero zaczynali być razem. Wrócą silne emocje i ciągła ekscytacja wzajemnym towarzystwem.

Mars jednak może też sprawić, że w twoim związku pojawi się parę problemów, zwłaszcza od późnego czerwca do połowy sierpnia. Mogą pojawić się konflikty i kłótnie, tak z życiowymi partnerami, jak i z rodziną lub przyjaciółmi. Nie ignoruj tego, skup się na tym, by rozwiązać te problemy. Poświęć im całą swoją uwagę, zanim wszystko jeszcze się pogorszy. Podejdź do tego na spokojnie i dobrze się zastanów jak właściwie należałoby to rozwiązać, żeby wszyscy byli zadowoleni.

Karierą będzie kierował Uran, od maja do wczesnego listopada, a to może być początek zupełnie nowego rozdziału w tej sferze twojego życia. Będziesz pełen energii, co da ci siłę by iść naprzód i się rozwijać. Ustal nowe cele, zacznij nową ścieżkę kariery albo zupełnie zmień branżę, jeśli od dawna o tym myślisz.

Panna – horoskop na 2018

W 2018 roku Panna skupi się na pozytywach, osiąganiu tego co sobie zamierzyła, wymyśli jak poradzić sobie z problemami które ją dręczą, lub które dopiero się pojawią. Mars doda Pannie energii od stycznia do połowy marca, dzięki czemu pomysły nie pozostaną tylko pomysłami, ale będzie można je wcielić w życie.

Miłością będą rządzić Saturn i Pluton. Sprawi to, że podejdziesz do tych spraw nieco poważniej. Skupisz się na stworzeniu zdrowego związku, więcej też będziesz mówić o swoich uczuciach, co jest w twoim wypadku szczególnie ważne. Trudnym zaś okresem dla miłości będzie połowa sierpnia do połowy września. Wyrażanie uczuć nie będzie wtedy łatwe, co czasem może wywołać w tobie frustrację. Postaraj się o więcej cierpliwości, okaż też wsparcie najbliższym.

Dzięki Neptunowi o wiele łatwiej będzie ci tworzyć duchowe i emocjonalne więzi z innymi. Będziesz współczujący i wyrozumiały, obudzi się w tobie zdolność do poświęceń dla osób, które wiele dla ciebie znaczą, zwłaszcza od listopada do grudnia. Zechcesz poświęcić innym więcej czasu i uwagi, a także zrobić dla nich co tylko będziesz w stanie, jeśli tylko będą tego potrzebować.

Waga – horoskop na 2018

Szczególnie kłopotliwy okres w roku 2018 może pojawić się od października do połowy listopada. Będziesz czuć się nieswojo, i nie będziesz wiedzieć jak dokładnie sobie z tym poradzić. Ciężko będzie doprowadzić do końca coś co sobie zamierzysz, nie będzie też łatwo zacząć jakieś przedsięwzięcie. Ogarnie cię słodkie lenistwo, które bardzo ciężko będzie przezwyciężyć. Może ci się też wydawać, że cały świat jest przeciw tobie, i wszystko jak na złość idzie nie tak jak powinno.


Będziesz mieć też okazję by poradzić sobie z ciągnącymi się konfliktami w twoim kręgu towarzyskim. Pozwól sobie także poznawać nowych ludzi, mogą wnieść bardzo dużo do twojego życia. Nie obawiaj się też odcinać od relacji i osób, które są dla ciebie toksyczne. Zamiast trwać w czymś co ci szkodzi, aktywnie szukaj osób i miejsc które sprawią, że poczujesz się dobrze i swobodnie. Warto będzie też odnowić kontakty ze znajomymi, z którymi relacje nieco się rozluźniły.

W 2018 roku istotne będą twoje finanse. Patronujący nad tą sferą twojego życia Jowisz przyniesie wiele okazji by poprawić sytuację finansową. Skup się więc na tym, by wykorzystać w odpowiedni sposób te zasoby, które już masz. Wykorzystaj też szanse które przyniesie los, szczególnie już w styczniu warto się za nimi rozejrzeć.

Skorpion – horoskop na 2018

To będzie dla Skorpiona dobry rok. Jowisz będzie w twoim znaku aż do wczesnego listopada, dlatego możesz osiągnąć bardzo wiele i tak samo dużo możesz zmienić na lepsze. Wypełniać cię będzie energia, do tego do głowy przyjdzie ci mnóstwo pomysłów na to jak możesz odmienić swoje życie na lepsze. Nie bój się więc ich realizować, bo masz wszystkie potrzebne ku temu możliwości!

Nie oznacza to, że obejdzie się bez trudności. W październiku może ogarnąć cię słodkie lenistwo, bardziej skupisz się na sobie i własnych przyjemnościach, a także będziesz o wiele bardziej uparty. Mogą pojawić się też trudności w relacjach z innymi. Będzie trzeba nad tym popracować, jeśli chcesz uniknąć tych wszystkich rzeczy. Szczególnie w grudniu możesz spodziewać się trudności w komunikacji z innymi, wiele drobnych rzeczy może nie pójść po twojej myśli. Wykaż się wtedy cierpliwością, i daj drugą szansę tak innym, jak i sobie.

Neptun będzie patronował twojej sferze uczuciowej, co pozwoli ci się skupić na bardziej subtelnym aspekcie miłości, okazywaniu zrozumienia i współczucia drugiej osobie. Skup się też na okazywaniu uczuć, pokaż, że jesteś dla ukochanej osoby wtedy, gdy ona tego najbardziej potrzebuje. Zadbaj o to, by spędzane razem chwile zostały przez was na długo zapamiętane. Jeśli dopiero szukasz drugiej połówki, jest to świetny czas by zacząć chodzić na randki.

Od połowy maja do listopada poczujesz, że w sferze uczuć coś zaczyna się zmieniać. Być może będzie to zmiana, której od dawna potrzebowałeś. Może zmienić się twoje podejście do relacji, lub nagle zorientujesz się, że podobają ci się osoby, na które jeszcze jakiś czas temu nie zwróciłbyś uwagi.

Strzelec – horoskop na 2018

Od stycznia do marca patronować ci będzie Mars, który sprawi, że będzie wypełniać cię energia i entuzjazm, zechcesz wykorzystać wszystkie okazje dane przez los. Przejmij inicjatywę, jeśli myślisz ostatnio o zaczęciu czegoś nowego, nie zwlekaj. Ten rok będzie do tego wręcz idealny. Zechcesz też doświadczyć nowości, czegoś, czego jeszcze nie próbowałeś. Cały ten natłok nowych wrażeń i bodźców w różnych dziedzinach życia będzie mógł sprawić, że po pewnym czasie zaczniesz odczuwać stres. Jeśli tak się stanie, daj sobie odetchnąć. Nie musisz bez przerwy gnać do przodu na złamanie karku, momenty wytchnienia są równie ważne co osiąganie swoich celów.

Saturn i Pluton będą czuwać nad twoimi finansami, pomagając ci skupić się na tym, co jest w tej kwestii naprawdę ważne. Mogą pojawić się momenty, gdy będziesz czuć się niepewnie, jednak jeśli tylko zaczniesz odpowiedzialnie podchodzić do wydatków, nie będzie cię to już martwić. I pamiętaj by nie przepuszczać żadnej okazji na poprawienie domowego budżetu. Pomysł na biznes, który od jakiegoś czasu chodzi ci po głowie, może okazać się strzałem w dziesiątkę, daj sobie szansę i postaraj się go zrealizować!


Chcesz wiedzieć co dokładnie czeka cię w przyszłym roku? Nasi eksperci przygotują dla ciebie indywidualny, bardzo szczegółowy horoskop, wystarczy się z nami skontaktować!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7321
Lub zadzwoń pod 705-577-066

Koziorożec – horoskop na 2018

W roku 2018 uda ci się stać osobą bardziej odpowiedzialną, a także poczujesz, że masz większą kontrolę nad swoim życiem. To wszystko dzięki wpływowi Saturna, i jego energii, która patronuje twojemu znakowi, i tym łatwiej i swobodniej będzie ci wykorzystać ten wpływ. Mars pojawi się w twoim znaku od połowy marca i pozostanie tam do połowy maja. Dzięki niemu poczujesz więcej energii i zapału do nowych przedsięwzięć, ale też poczynając od połowy sierpnia pojawią się u ciebie skłonności do sprzeczania się, niecierpliwość i impulsywne zachowanie. Nie wyładowuj swojej frustracji na innych, jak się pewnie domyślasz, może to przynieść opłakane skutki. Znajdź dla niej jakieś ujście, być może dobrym wyjściem będzie jakiś sport.

Masz szansę, by odmienić w sferze uczuć to, na czym ci najbardziej zależy. Zmiany jednak mogą dotyczyć też rzeczy na które nie masz bezpośredniego wpływu. Może się zmienić twój gust: zaczną ci się podobać osoby na które wcześniej nie zwróciłbyś uwagi, może też zmienić się sposób w jaki okazujesz uczucia.

W lipcu będzie świetny czas by naprawić to, co nie pasuje ci w związku. Jeśli coś jest powodem nieporozumień między wami, będzie można się z tym uporać. Dzięki temu bardzo zbliżysz się do swojej drugiej połówki.

Wodnik – horoskop na 2018

Mars doda ci energii zaczynając od połowy maja, jednak wpływ ten zupełnie odmieni się zaczynając od końca czerwca. Możesz wtedy łatwo się denerwować, działać impulsywnie i miewać humory. Najlepiej zrobisz, jeśli uchronisz osoby ze swojego otoczenia przed tą energią, i znajdziesz dla niej jakieś ujście. Jeśli tego nie zrobisz, to zauważysz, że w twoim życiu pojawiło się nagle jeszcze więcej problemów, zwłaszcza takich dotyczących relacji z innymi.

W przypadku Wodnika dobrze będzie spędzić ten nadchodzący rok skupiając się na tym, co chcemy osiągnąć, dążąc do zrealizowania naszych pragnień, a przy tym wychodząc też ze swojej sfery komfortu, pokazując tym samym większą niezależność. Pamiętaj jednak, by najpierw doprowadzić do końca swoje przeszłe plany, zanim zaczniesz myśleć o tych jeszcze nie zrealizowanych.

Pod koniec stycznia dobrze będzie skupić się na wyeliminowaniu problemów które pojawiły się w twoim związku. Zastanów się, czy jest coś, co mógłbyś robić lepiej. Być może warto byś poświęcał drugiej osobie więcej uwagi i bardziej interesował się tym, co się dzieje w jej życiu? Potraktuj to poważnie, bo jeśli tego nie zrobisz, osoba na której ci zależy może odejść.

Jeśli chwilowo nie masz partnera, dobrze będzie się za kimś rozejrzeć, zwłaszcza od połowy sierpnia. Jest też szansa na to, że ktoś z przeszłości może wrócić do twojego życia.

Ryby – horoskop na 2018

Neptun pozostanie w twoim znaku przez cały rok 2018, co znaczy, że komfortowo poczujesz się we własnej skórze. Będziesz mieć też w sobie więcej empatii, poczujesz gotowość do poświęceń wobec innych. To będzie też świetny rok na rozpoczęcie nowych przedsięwzięć, twoja wyobraźnia będzie pracować na pełnych obrotach, i przez cały rok będziesz mieć energię na realizowanie nowych projektów.

Możesz myśleć poważniej o swoich marzeniach, niektóre z nich będzie można zrealizować, o ile tylko będziesz wytrwale do tego dążyć i ciężko pracować. Skup się też na relacjach z innymi, na tym z kim się przyjaźnisz i kogo dopuszczasz do swoich tajemnic. Pamiętaj, żeby skupiać się na osobach, którzy przyjaźń traktują poważnie, i są przy tobie na dobre i złe.

Od maja do listopada Uran sprawi, że zaczniesz patrzeć na świat z nieco innej perspektywy. Niektóre sytuacje skorzystają z takiego świeżego spojrzenia, może to też sprawić, że zainteresują cię rzeczy, które nigdy wcześniej cię nie interesowały. Nauka nowych rzeczy też sprawi ci wiele radości, chociaż w grudniu możesz mieć problemy ze skupieniem, unikaj też wtedy obietnic których wiesz, że nie dasz rady spełnić.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz