Horoskop na walentynki - jak sprawić, by ten dzień był udany mimo wszystko?

Horoskop na walentynki

Horoskop na walentynki

Czy z jakiegoś powodu obawiasz się nadchodzących walentynek? Być może nie wiesz jaką niespodziankę sprawić partnerowi? Albo, co gorsza, nie masz z kim spędzić tego dnia? Jeśli chwilowo nie jesteś w związku, to nic straconego! Sprawdź swój horoskop na walentynki, aby przekonać się jak to wszystko się potoczy.

Pamiętaj, że bycie singlem to nic złego. Ma to swoje plusy: dzięki temu masz sporo energii którą możesz zainwestować w to, by poznać kogoś nowego! Poniżej przedstawiamy walentynkowy horoskop, który pokaże jak można miło spędzić ten dzień, a także podsunie kilka pomysłów na ciekawą randkę!


Nie wiesz kto jest Ci przeznaczony? chcesz wiedzieć, z kim spędzić te walentynki? Spytaj naszych ekspertów, przygotują dla Ciebie indywidualny i sprawdzony horoskop na walentynki!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Baran (21 marca – 19 kwietnia)

Jeśli jesteś singlem i jest ci dobrze w tym stanie, tym lepiej dla ciebie… jeśli jednak obecnie kogoś szukasz, horoskop na walentynki sugeruje żeby potraktować ten czas jako przełomowy okres. Dobrze będzie określić postanowienia które chcesz zrealizować, ale też które przyniosą ci radość w nadchodzącym okresie. Pamiętaj by skupiać się na pozytywach, a uczucia same wkradną się do twojego życia!

Byk (20 kwietnia – 20 maja)

Tego wyjątkowego dnia dobrze zrobisz, jeśli o siebie zadbasz. Pozwól sobie na wypad do SPA, i zadbaj o swoje ciało od stóp do głowy. Nie zaszkodzi też relaksujący masaż czy gorąca kąpiel. Jeśli nie masz z kim się wybrać, bądź dla siebie idealnym partnerem, i pozwól sobie na wszystko na co tylko masz ochotę!

Bliźnięta (21 maja – 20 czerwca)

Jeśli potrzebujesz zadzwonić do kogoś żeby wypłakać się, że nadal nie masz partnera, nie krępuj się. Przyjaciele na pewno zrozumieją, możesz wylać wszystkie żale, aż poczujesz się lepiej. Jednak postaraj się powstrzymać przed dzwonieniem do byłych partnerów, ponieważ pod wpływem silnych emocji rozmowa może potoczyć się zupełnie inaczej niż się zapowiadało. Takie rozmowy lepiej odłożyć na inny termin.

Rak (21 czerwca – 22 lipca)

Horoskop na walentynki określa Raka jako jednego z największych romantyków zodiaku! Nie pozwól więc, żeby bycie bez pary negatywnie wpłynęło na twoją romantyczność. Możesz nawet zaszaleć i zorganizować przyjęcie dla przyjaciół. Udekoruj dom świeczkami i czerwonymi sercami. Nie zapomnij wznieść toastu za wspaniałą przyjaźń!

Lew ( 23 lipca – 22 sierpnia)

Nawet jeśli nie masz w tym roku partnera, nie poddawaj się! Postaraj się skupić na poczuciu własnej wartości, zwłaszcza jeśli ostatnio nie wierzysz w siebie tak jak należy. Pamiętaj, że jesteś wartościową osobą i masz dużo do zaoferowania innym! Zdobywanie uwagi i podziwu leży w twojej naturze, wydobądź to z siebie na nowo, a zobaczysz że nie trzeba będzie długo czekać na efekty!

Panna (23 sierpnia – 22 września)Dla wszystkich innych znaków zodiaku ta rada horoskopu na walentynki brzmiała by dość dziwnie, ale nie dla Panny! Mianowicie: to doskonały czas by zabrać się za porządki. Zadbaj o odpowiednią organizację swojej przestrzeni. Pomoże to w przepływie energii w twoim domu, to zaś wzmocni twoją życiową energię i pozwoli przyciągnąć więcej magii do twojego życia. Jeśli chcesz dzięki temu znaleźć miłość, skup się na wzmocnieniu południowo-zachodniej części sypialni odpowiednimi kryształami i świecami.

Waga (23 września – 22 października)

Wadze nie jest łatwo trwać w samotności. Jeśli przez brak partnera odczuwasz smutek, na pewno rozchmurzy cię, jeśli pomożesz lub pocieszysz kogoś, kto też nie czuje się najlepiej. Być może ktoś z kręgu twoich przyjaciół również nie ma pary, i chciałby się komuś wygadać? Na pewno będzie ci wdzięczny za wspierające ramię.

Skorpion (22 października – 21 listopada)

Uwielbiający intrygi i poruszenie Skorpion, karmiący się krążącymi w powietrzu plotkami, może wysłać piękny bukiet kwiatów do samego siebie, w swoim miejscu pracy. A jeśli nie bukiet, to jakąś imponującą bombonierkę, koniecznie z podpisem „od tajemniczego wielbiciela”. Plotki i spekulacje współpracowników na pewno będą cię bawić przez resztę dnia.

Strzelec (22 listopada – 21 grudnia)

Krótka wycieczka na pewno pozwoli ci naładować baterie. Nie musi to być nic skomplikowanego. Być może wystarczy wsiąść do pociągu lub autobusu i odwiedzić nieznaną część miasta. Możesz też wybrać się gdzieś samochodem z przyjaciółmi, i zatrzymać na kolację w pierwszym miejscu które się wam spodoba.

Koziorożec (22 grudnia – 19 stycznia)

Horoskop na walentynki wskazuje, że Koziorożec doskonale radzi sobie ze stworzeniem wokół siebie aury atrakcyjności. To świetny moment, żeby z tego skorzystać. Zaproś tę wyjątkową osobę którą lubisz do kina, na koncert lub do teatru. Zwłaszcza, jeśli będzie to coś, co przypadnie im do gustu!

Wodnik (20 stycznia – 18 lutego)

Nawet jeśli uważasz walentynki za komercyjne święto mające tylko wyciągnąć od ludzi jak najwięcej pieniędzy, nie oznacza to przecież, że musisz spędzić je samemu. Spotkaj się z podobnie myślącymi przyjaciółmi i razem ponarzekajcie na tę sytuację.

Ryby (19 lutego – 20 marca)

Horoskop na walentynki mówi nam, że tego dnia szczególnie wyraźna będzie emocjonalna natura Ryb. Jeśli ktoś z twoich przyjaciół lub rodziny potrzebuje pomocy, na pewno nie odmówisz. Na pewno zresztą dzięki tobie poczują się o wiele lepiej, czym też zyskasz ich wdzięczność.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz