Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017

Święta Bożego Narodzenia to czas który spędzamy z rodziną i przyjaciółmi, ciesząc się ich towarzystwem i sprawiając sobie nawzajem radość prezentami. Jest to okazja by docenić wiele wspaniałych rzeczy w naszym życiu, takich jak przyjaźń i miłość, oraz nadzieja na poprawę losu. Jakie te święta będą dla ciebie? Co czeka w tym roku twój znak zodiaku? Poczujesz satysfakcję i spełnienie, czy może rozczarowanie?

Sprawdź jak znaki zodiaku spędza te święta! Czy będzie to przyjemny wieczór, czy może bardzo stresujący i pełen napięcia?

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – Baran

Jowisz i Uran będą dziś bardzo mocno wpływać na twoje decyzje. Uważaj więc podczas okresu świątecznego, szczególnie jeśli w grę wchodzi wyprawa na narty. Unikaj też drażliwych tematów, które mogą cię z kimś skłócić. Jeśli tylko nie wdasz się z nikim w sprzeczkę, dobre samopoczucie nie będzie cię opuszczało. Jeśli jesteś w związku, poczujesz, że jest między wami wyjątkowa więź.

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – Byk

Może przyjść ci ochota na zmiany, zaczniesz myśleć o dalekiej wycieczce by odpocząć od codziennego zgiełku i stresu. Na szczęście bardzo miło spędzisz czas z najbliższymi, szczególnie zadbaj o swoją drugą połówkę. Miła atmosfera sprawi, że zapomnisz o troskach i zmartwieniach, zregenerujesz siły i będziesz w stanie sobie z nimi poradzić po świętach.

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – Bliźnięta

Mogą cię czekać nieco stresujące przygotowania do świąt, uwielbiasz bowiem wszystkiego doglądać i upewniać się, że jest tak jak trzeba. Twój partner na pewno to odczuje i będzie namawiać cię żebyś dał sobie chwilę wytchnienia i pozwolił sobie na relaks. Warto będzie skorzystać z tej rady. Całe napięcie opadnie wieczorem, gdy okaże się, że wszystko jest tak jak powinno być.

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – Rak

Rak uwielbia spędzanie czasu z rodziną, Boże Narodzenie jest więc doskonałą okazją żeby się tym cieszyć. Spędzicie razem cenne chwile które na długo zapadną ci w pamięć. Wszystko będzie toczyło się właściwym torem, jedzenie będzie pyszne i wszyscy będą zadowoleni z prezentów, co zapewni doskonałą atmosferę.

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – Lew

Lwy nie będą miały problemów z nadchodzącymi świętami, są zazwyczaj bardzo dobrze zorganizowane, dlatego wszystko będzie im szło według planu. Jeśli więc wybierasz się odwiedzić daleką rodzinę, pamiętaj by zrobić przegląd samochodu, aby później nie było żadnych niemiłych niespodzianek.

 Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – Panna

Ten dzień może się okazać stresujący, a twoje myśli będą zupełnie gdzie indziej. Bardzo prawdopodobne, że Panna skupiona będzie na finansach. Jest szansa, że nieco przesadziła w wydatkach na święta, ale nie należy się tym aż tak przejmować. Jeśli masz kłopoty, to na pewno rodzina i przyjaciele nie opuszczą cię w potrzebie, i pomogą jeśli tylko ich o to poprosisz.


Chcesz wiedzieć jak przebiegną dokładnie Twoje święta? Czy będzie dobrze, czy z kimś się pokłócisz, i co najważniejsze, jaki będzie następny rok? Nasi eksperci przygotują dla Ciebie dokładny i indywidualny horoskop. Wystarczy się z nami skontaktować!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – Waga

Dla Wagi święta będą nieco stresujące. Z jednej strony będzie oczarowana magią świąt i atmosferą, z drugiej strony pochłonięta zostanie przez przygotowania, zwłaszcza gotowanie. Taka mieszanka nastroju może prowadzić do spięć i konfliktów z drugą połówką, która będzie chciała po prostu odprężyć się i rozkoszować tym dniem.

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – Skorpion

Niestety, Skorpion nie będzie w bardzo pozytywnym nastroju, w rzeczywistości będzie zestresowany i zmartwiony wszystkimi przygotowaniami, i tak naprawdę będzie wolał gdzieś się zaszyć, byle by tylko uniknąć tego całego zgiełku. Postaraj się wejść w ten świąteczny nastrój, a na pewno czekają cię wspaniałe chwile przeżyte z rodziną.

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – Strzelec

Święta Strzelca będą wręcz idealne. Będzie w doskonałym nastroju, nie opuści go świetnie samopoczucie, otaczać go będą najbliżsi, a to wszystko przyczyni się do stworzenia wspaniałej atmosfery. To będą święta które zapamięta na bardzo długo.

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – KoziorożecNie wszystko pójdzie zgodnie z planem, ale to nie przeszkodzi ci cieszyć się świętami. Czasem coś pójdzie nie tak, niektóre rzeczy które miały być na czas mogą się opóźniać, może dojść do kilku nieporozumień między członkami rodziny, jednak mimo tych wszystkich zgrzytów na koniec dnia wszyscy będą szczęśliwi.

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – Wodnik

Bardzo ważne w tym dniu dla Wodnika będą uczucia, zarówno między tobą i twoim partnerem, jak również między wszystkimi członkami rodziny. Święta te cię rozpieszczą, czeka cię wiele świetnych i trafionych prezentów, za co odwdzięczysz się czymś równie wspaniałym.

Horoskop na święta Bożego Narodzenia 2017 – Ryby

Twój związek w czasie świąt jeszcze bardziej się umocni, poczujesz, że możesz liczyć na swojego partnera, a także na rodzinę oraz przyjaciół gdy będziesz ich potrzebować. Mogą pojawić się trudności finansowe, dlatego tym bardziej skup się na planowaniu budżetu na przyszły rok.

Zostaw komentarz