Idealna randka

Spędzanie czasu z ukochanym partnerem zawsze sprawia, że jesteśmy szczęśliwi, jednak ciężko czasem nam wybrać odpowiednie miejsce na randkę, które na pewno spodoba się drugiej osobie. Zawsze można jednak pokierować swój wybór znakiem zodiaku partnera, dzięki czemu na pewno trafimy w jego gusta! Przekonajmy się z czego się składa idealna randka.

Pragnie nowych doświadczeń i przygód. Potrzebują czegoś, co pomoże im oderwać się od rutyny. Bardzo miło zaskoczy go wycieczka w jakieś nowe miejsce, gdzie jeszcze nie był, a będzie mógł zwiedzić coś zupełnie nieznanego. Chętnie też przyjmie zaproszenie na wycieczkę w góry, pod namiot, lub pojedzie gdzieś na rowerze.

Zazwyczaj jest hedonistą, nieśpiesznym i skłonnym do uciekania w marzenia, pełnym życia i chcącym doświadczyć tego co ma ono do zaoferowania. Zabierz go na degustację wina, lub nowej restauracji z dobrym szefem kuchni. Możesz też zaprosić go na romantyczny wieczór pełen niepraktycznych dodatków, których Byki zawsze sobie skąpią, ale których też skrycie pragną.

Uwielbiają uczyć się nowych rzeczy, coś bez przerwy musi się dla nich dziać. Aby wybrać odpowiednie miejsce na randkę z Bliźniętami, pamiętaj że potrzebują one pobudzenia zmysłów i bodźców intelektualnych. Możecie spędzić razem noc oglądając filmy dokumentalne, zaskoczcie weekendem spędzonym poza miastem, albo po prostu w jakieś niezwykłe miejsce.

Rak najbardziej lubi miejsca w których czuje się swobodnie. Czy to restauracja, czy kawiarnia, lubią to miejsce, atmosferę, oraz znajome twarze. Jednakże wpływ Jowisza sprawia, że Rak czerpie przyjemność z podróżowania, czego można nie dostrzec na pierwszy rzut oka. Aby go uszczęśliwić, wypytaj o miejsca które chciałby odwiedzić, w tajemnicy kup bilety i zaskocz go prezentem na święta lub urodziny.Chcesz wiedzieć jak sprawić przyjemność tej najważniejszej osobie? Co zrobić, by wasz związek okazał się tym na zawsze i jak ma wyglądać idealna randka? Nasi eksperci sprawdzą co musisz zrobić, nie zwlekaj, zapytaj ich o radę i odmień swój związek już teraz!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jeśli chcesz uszczęśliwić swojego Lwa, po prostu spraw, by znalazł się w centrum twojej uwagi. Patrz mu w oczy, spraw, żeby cały wieczór kręcił się wokół niego, możesz zaszaleć z czymś ekstrawaganckim podczas randki i zabrać go w ekskluzywne miejsce gdzie jeszcze nie był. Dobrym pomysłem jest też zabrać go w miejsce, gdzie będzie mógł zachowywać się jak dziecko, którym w głębi serca jest.

Panny są praktyczne i ciekawskie, otwarte na nowości, mimo tego iż ten znak zodiaku jest znakiem związanym z żywiołem Ziemi. Ich skromność i wrażliwość, a często też przepracowanie, mogą sprawić że popadną w bardzo męczącą rutynę, zwłaszcza jeśli nie jest to praca mająca pomóc im spełnić ich marzenia. Pomóż Pannie wyrwać się z tego stanu, a na pewno będzie ci bardzo wdzięczna.

Waga uwielbia gdy wszystko wokół jest zbalansowane, i taka właśnie będzie jej idealna randka. Chce spędzić czas z kimś, z kim będzie jej się łatwo rozmawiało, w niekrępującym otoczeniu. Planując randkę z Wagą powinno się wziąć pod uwagę pogodę, zadbać o właściwą atmosferę, odpowiednie wino i miejsce gdzie nikt niepożądany nie będzie wam przeszkadzał.

Skorpion potrzebuje spędzać dużo czasu sam na sam ze swoim partnerem, bardzo ważna jest dla niego też bliskość cielesna. Jest wiele rzeczy które sprawią, że Skorpion poczuje szczególną więź ze swoim partnerem, jednak niewiele z nich zawiera w sobie to co zazwyczaj robi się na randce. Mimo iż na pewno doceni spacer w jakimś urokliwym miejscu, to skrycie myśli o odwiedzeniu nowego klubu, zobaczeniu tajemniczych rzeczy których jeszcze nie widział, skoku na bungee lub wycieczce w nieznane.

Strzelec to ognisty znak który ceni sobie podróże i przygodę, łatwo też nudzi go rutyna. Nie przeszkadza mu wybranie się na zwyczajną randkę, o ile towarzyszy temu uczucie podekscytowania nową relacją, jednak po jakimś czasie potrzebuje nowych bodźców i wyzwań. Strzelec będzie podążał za tobą na koniec świata, może też cię tam zaprowadzić, spakuj więc plecak i zabierz go na nieoczekiwaną podróż!

Jest kilka rzeczy którymi możesz zadowolić Koziorożca. Zazwyczaj jest tradycjonalistą, więc jeśli robicie coś regularnie, i dobrze się przy tym bawicie, zawsze można to powtórzyć. Jeśli wolisz coś bardziej inspirującego, na pewno dobrze zrobisz wybierając wyprawę do muzeum lub zabierając Koziorożca do opery. Z chęcią spędzi czas na koncercie muzyki klasycznej. Niczego jednak na nim nie wymuszaj, i pozwól by sam wybrał co najbardziej ma ochotę robić, a czeka go idealna randka.

Wodnik przepada za towarzystwem i muzyką. Czy to będzie bar czy klub, potrzebuje miejsca gdzie może się wyrazić, oraz atmosfery która pozwoli mu być sobą i czuć się z tym swobodnie. Żeby uszczęśliwić Wodnika, zróbcie razem coś nietypowego, zadbaj o towarzystwo, muzykę i pozwól mu na swobodę.

Ryby są bardzo kreatywne i twórcze, doceniają też gdy inni też mogą podzielić się czymś podobnym. Jeśli chcesz zabrać je na randkę, zawsze dobrym pomysłem będzie wystawa sztuki, koncert ich ulubionego wykonawcy, lub jakieś miejsce w którym będą mogły zrobić użytek ze swojego talentu. Mają skłonność do romantyzmu, i na pewno docenią każdy romantyczny gest na który się zdobędziesz, tym bardziej jeśli zazwyczaj romantyzm nie jest w twoim stylu.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.
Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Komentarze

Zostaw komentarz