Istotne rzeczy w związku

Wszyscy wiemy, że nikt nie jest doskonały i każdy ma jakieś wady. Jednak są rzeczy na które zasługujemy, jeśli mamy być w szczęśliwym i zdrowym związku. Czasem łatwo przychodzi nam ignorowanie sygnałów ostrzegawczych i wszystkich znaków zwiastujących problemy z przyszłym partnerem, jednak często może się to skończyć katastrofą. Poniżej znajdziesz dziesięć wytycznych które pomogą ci określić, czy z tym partnerem stworzysz właściwy związek.1. Ktoś, kto pozwala ci na niezależność
Partner, któremu nie przeszkadza, jeśli raz na jakiś czas chcesz coś zrobić bez niego. Nie złości się, gdy chcesz wyjść gdzieś ze znajomymi, zamiast oglądać z partnerem filmy przez całą noc, bo zdaje sobie sprawę, że rozłąka i tęsknota często jest zdrowa dla związku.
2. Ktoś, kto śmieje się nie z ciebie, a razem z tobą
Gdy popełnimy jakiś błąd, ważne jest, by druga osoba nie stała obok i nie nabijała się z nas, ale zamiast tego żeby próbowała nas pocieszyć. Popełnianie błędów nie jest takie straszne, gdy nauczymy się z nich śmiać, a odpowiednia osoba może nam w tym pomóc.

3. Ktoś, kto wspiera cię i dopinguje
Partner który wspiera cię zarówno gdy odnosisz sukcesy, jak i wtedy gdy ponosisz porażki. Osoba dla której zawsze jesteśmy najmądrzejsi i utalentowani. Jeśli masz przy sobie kogoś, kto dopinguje twoje wysiłki bez względu na to, jak dużą mają szansę powodzenia, na pewno znajdziesz w sobie siłę żeby pokonać wszystkie przeciwności.

4. Ktoś, kto kocha cię mimo twoich wad
Nikt z nas nie jest doskonały, jednak partner który docenia wszystko co robimy, nawet jeśli nie jesteśmy w tym najlepsi i nie jest to nasz dobry dzień, jest prawdziwym skarbem.

5. Ktoś, kto cię szanuje
Szacunek to coś bardzo ważnego, i każdy na to zasługuje. Partner który traktuje cię jak kogoś równego sobie, i zawsze dba o twoje uczucia, może bardzo wiele odmienić na lepsze w naszym życiu. Podczas kłótni nie zaczyna od krzyku i bezpodstawnych oskarżeń, zamiast tego dyskutuje taktownie i ostrożnie dobiera słowa.Szukasz odpowiedniego partnera? Nie wiesz w jaki sposób znaleźć swoją drugą połówkę? Nie wiesz, kto właściwie jest Ci przeznaczony? Możesz się tego wszystkiego dowiedzieć, wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi ekspertami!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms UCZUCIA pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

6. Ktoś, kto wie kiedy trzeba mówić prawdę, a kiedy pozwolić sobie na białe kłamstwo
Ważne jest, by partner nigdy nie pozwolił sobie na kłamstwo jeśli chodzi o naprawdę ważne sprawy, ale zawsze powie, że dobrze wyglądamy, nawet jeśli nie do końca tak się czujemy.

7. Ktoś, kto pasuje do ciebie w łóżku
Oczywiście, w prawdziwym związku nie chodzi tylko o seks, jednak właśnie z tą odpowiednią osobą jest on wręcz niesamowity, bo jest nastawiona na nasze potrzeby i pragnienia, nawet jeśli oznacza to rezygnację z tego na co partner liczył zanim poszliście do łóżka.

8. Ktoś, kto potrafi poprawić ci nastrój
Nawet jeśli nie macie czasu na to, by dogłębnie okazywać sobie uczucia każdego dnia, partner zawsze potrafi pokazać jakimś małym gestem jak bardzo mu na nas zależy.

9. Ktoś, komu możesz zaufać, i kto ufa też tobie
Nigdy cię nie oskarża i nie kwestionuje tego co robisz, ponieważ doskonale wie, że może ci zaufać. Zdaje też sobie sprawę, że oskarżenia o zdrady i kłamstwa nie są dobrą podstawą na budowanie związku.

10. Ktoś, kto jest szczęśliwy iż może być w związku właśnie z tobą
Jeśli partner opowiada o nas z dumą swoim znajomym, możemy czuć się bardzo szczęśliwi. Nasze towarzystwo napawa go dumą i nie stara się tego ukryć. Pamiętajmy jednak, że i my powinniśmy zadbać o potrzebę akceptacji i samoocenę partnera. Wtedy będzie miał rację mówiąc, że ma szczęście być z taką wspaniałą osobą.

Autorem artykułu jest ekspert Fortuna. Kliknij tutaj by zobaczyć jej prywatny numer telefonu.

Komentarze

Zostaw komentarz