Jaki znak zodiaku pasuje do Barana - przekonaj się kto będzie dla Ciebie odpowiedni!

Jaki znak zodiaku pasuje do Barana?

Jaki znak zodiaku pasuje do Barana

Będąc pierwszym znakiem zodiaku, Baran ma skłonności do przejmowania dowodzenia i podejmowania decyzji, o czym należy pamiętać zastanawiając się jaki znak zodiaku pasuje do Barana. Rządzony przez pełnego energii Marsa, Baran zdeterminowany ekstrawertyk. Jako że uwielbia wszelkiej maści rywalizację, świetnie odnajduje się w sporcie, gdzie może bić coraz to nowe rekordy. Bardzo często ceni się go za szczere, bezpośrednie podejście tak do życia, jak i ludzi.

Warto jednak zauważyć, że cierpliwość nie jest jego mocną stroną, przez co często się irytuje i jest uparty. Łatwo go zdenerwować, jednak na szczęście dla jego bliskich, równie łatwo wybacza i zapomina o tym, co go zezłościło. Wybierając jaki znak zodiaku pasuje do Barana, należy skupić się na znakach którym patronuje żywioł ognia (tak jak samemu Baranowi), lub równie energicznym znakom żywiołu powietrza.


Chcesz wiedzieć jaki znak zodiaku pasuje do Barana? Może zastanawiasz się, czy Baran byłby dla Ciebie dobrą opcją? Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jaki znak zodiaku pasuje do Barana

Bliźnięta

Związek z Bliźniętami zaowocuje żywiołową relacją w której na pewno nie będzie zastojów ani nudy. Oboje uwielbiają poznawać nowe rzeczy, zdobywać wiedzę i próbować nowych doświadczeń. Doskonale dogadywać się też będą w łóżku.

Strzelec

Strzelec to kolejny znak zodiaku który cechuje się bardzo dużą energią, dzięki czemu doskonale będzie pasował do żwawego Barana. Obydwoje uwielbiają integrować się z innymi, prowadzić aktywny tryb życia i od czasu do czasu zrobić coś szalonego. Ten związek będzie pełen ekscytacji i intrygujących doznań, a podobieństwa i wspólne zainteresowania pozwolą zapomnieć o wszelkich różnicach.

Lew

Jeśli Lew i Baran będą potrafili podzielić się miejscem na podium i blaskiem reflektorów, oraz dawać drugiej osobie tyle uwagi i uznania, ile sami spodziewają się dostać, na pewno uda im się stworzyć razem coś wyjątkowego. Doskonale dogadują się też w sypialni, co przełoży się na satysfakcjonujące i bujne życie erotyczne.

Jaki znak zodiaku nie pasuje do Barana

Panna

Naturalne przywódcze skłonności Barana często stoją w konflikcie z wrodzonym krytycyzmem Panny. Energia którą się cechują również jest bardzo odmienna, co tyczy się również łóżka. Baran jest odważny i bezpośredni, podczas gdy Panna ma bardziej skrytą i wycofaną naturę, potrzebuje cierpliwości. Jeśli ten związek miałby zadziałać, to oboje będą musieli włożyć w to bardzo dużo pracy.

Koziorożec

Obydwa znaki, Koziorożec i Baran, to urodzeni przywódcy, niestety zupełnie inaczej też do tego podchodzą, co może prowadzić do konfliktów. Bardzo prawdopodobne że będą sprzeczać się jeśli chodzi o finanse, bo Baran nie ma oporów przed wydawaniem, a Koziorożec wolałby oszczędzać. Baran lubi też nowe doświadczenia, co stoi w opozycji do tradycjonalizmu Koziorożca. Te znaki są zupełnymi przeciwieństwami w negatywnym sensie.

BykIch podejście do życia jest zupełnie inne, więc ta para również będzie miała problemy z dogadywaniem się. Byk, któremu patronuje żywioł ziemi, nie śpieszy się i zawsze dokładnie wszystko przemyśli, zanim zacznie działać. Barana zaś przepełnia energia, ciągle musi być w ruchu, lubi przygody i nowości, Byk za to najchętniej zostałby w domu. Woli też skupić się na zarabianiu i oszczędzaniu, Barana bardziej interesuje wydawanie pieniędzy, więc i tutaj pojawiłyby się okazje do kłótni. Oczywiście, mogą wypracować porozumienie w relacji, jednak takie związki zwykle nie trwają zbyt długo.

Znaki z którymi może się udać

Baran

Tutaj może być różnie, jest szansa, że okaże się to wspaniałym związkiem, ale może też skończyć się katastrofą. Należy pamiętać, że żaden z Baranów nie będzie chciał być tą wspierającą stroną, oboje będą chcieli grać pierwsze skrzypce. Sukces zależy od tego, czy uda im się od czasu do czasu odpuścić i pozwolić tej drugiej stronie podejmować decyzje.

Waga

Waga i Baran często nawiązują bardzo silną więź na początku, jednakże z czasem, jak Baran staje się coraz bardziej wymagający wobec beztroskiej Wagi, zaczyna się ona wycofywać. Nie zawsze przyjemność fizyczna wystarczy, by zatrzymać przy sobie dwoje ludzi, często trzeba też iść na kompromis w innych sferach życia.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz