Zastanawiasz się jaki znak zodiaku pasuje do Bliźniąt? Przekonaj się co mówią o tym nasi eksperci

Jaki znak zodiaku pasuje do Bliźniąt?

Jaki znak zodiaku pasuje do Bliźniąt

Patrząc na to jaki znak zodiaku pasuje do Bliźniąt, przede wszystkim pamiętajmy o ich podwójnej naturze, której bardzo odpowiada symbol tego znaku. Przede wszystkim Bliźnięta łatwo dostosowują się do nowych warunków, potrafią jasno przekazywać swoje myśli i są bardzo komunikatywne. Wręcz uwielbiają rozmowę i interakcję z innymi. Są bardzo towarzyskie, ale też dużą wagę przywiązują do sfery intelektualnej, uwielbiają uczyć się nowych rzeczy, a potem godzinami rozmawiać o tym, czego się dowiedziały. Są z natury bardzo ciekawskie, chcą żeby w ich życiu coś się działo, i chcą też się przy tym dobrze bawić. Dla Bliźniąt jest to wielkie przeżycie mające zaspokoić ich nienasyconą ciekawość.

Bliźnięta są jednak również bardzo skłonne do niestabilności i niezdecydowania, o czym też należy pamiętać zastanawiając się nad tym jaki znak zodiaku pasuje do Bliźniąt. Może to sprawić, że stworzenie jakiegokolwiek długotrwałego i stabilnego związku będzie dla nich bardzo trudne, jeśli nie poświęcą temu odpowiednio dużo wysiłku. Mają także skłonności do kapryszenia, zdarza im się denerwować, a niekiedy nie mogą się skupić na jednej rzeczy. Jeśli chodzi o to kto będzie najlepszym partnerem dla Bliźniąt, to można przyjąć, że inne znaki żywiołu powietrza (do których zaliczają się też Bliźnięta) sprawdzą się znakomicie, całkiem nieźle będą do nich też pasować znaki którym patronuje żywioł ognia, charakteryzują się bowiem podobnym entuzjazmem z którym podchodzą do życia.

Jaki znak zodiaku pasuje do Bliźniąt

Waga

Przy sprzyjających okolicznościach ta para może zostać uznana za idealną. Nie tylko obydwoje są bardzo towarzyskimi intelektualistami, ale także uwielbiają to co związane ze sztuką i kulturą, a podczas wszystkiego co robią stawiają na dobrą zabawę. Doskonale się też rozumieją w sypialni, nigdy nie ma między nimi problemów z zazdrością. Ich związek będzie pełen ciepła i wyrozumiałości, na pewno przetrwa próbę czasu.


Chcesz wiedzieć jaki znak zodiaku pasuje do Bliźniąt? Przekonaj się kto jest Ci przeznaczony i z kim czeka Cię szczęście do końca życia! Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Wodnik

To będzie związek obfitujący w niespodzianki, co doskonale będzie pasowało zarówno Wodnikowi, jak i Bliźniętom, oboje bowiem uwielbiają zmiany i nowości. Tak samo lubią też utrzymywać relacje z innymi. Ta otwartość zapewni, że ich związek będzie zbudowany na silnej przyjaźni, i na pewno nie rozstaną się z błahego powodu.

Baran

Związek Barana i Bliźniąt będzie pełen życia, aktywności i ruchu, obydwoje posiadają mnóstwo niespożytej energii i chętnie ją razem wykorzystają. Naturalne skłonności przywódcze Barana doskonale uzupełnia pomysłowość Bliźniąt, a dzielona pasja do nauki i odkrywania nowych rzeczy tylko ich do siebie zbliży.

Jaki znak zodiaku nie pasuje do Bliźniąt

Ryby

Ryby są z natury wrażliwe, przez to właśnie często nie radzą sobie z beztroską i zmienną naturą Bliźniąt. Bardzo łatwo Ryby mogą poczuć się urażone czymś, co według partnera będzie tylko niewinnym żartem. Powstaje z tego związek pełen pomyłek, nieporozumienia, braku zaufania i stabilności.

Panna

Oboje bardzo analitycznie podchodzą do otaczającego ich świata, jednak robią to na zupełnie różne sposoby. Bliźnięta nudzić będzie pieczołowitość i dokładność aż do znudzenia którą kieruje się Panna, Pannę zaś denerwować będzie zmienność i kaprysy Bliźniąt. Oczywiście, Bliźniętom ciężko będzie też sprostać wygórowanym wymaganiom stawianym przez partnera, a także poradzić sobie z ciągłą krytyką, nawet, jeśli jest konstruktywna.

Skorpion

Skupiony na rozwoju osobistym i ceniący sobie prywatność Skorpion może łatwo popaść w konflikt z otwartymi na świat Bliźniętami, które lubią poświęcać uwagę innym. Bliźnięta, podchodzące do wszystkiego z entuzjazmem, na pewno napotkają trudności w kontakcie z zaborczą, niezmienną i intensywną naturą Skorpiona. Sprawienie, by tej dwójce udało się dogadać, jest bardzo trudne, jeśli nie zgoła niemożliwe.

Znaki z którymi może się udać

Bliźnięta

Ta para mogłaby się doskonale rozumieć, obydwoje uwielbiają budować związki oparte na konwersacji, dobrej zabawie, przygodach i fascynujących, nowych pomysłach. Jednakże relacje dwóch Bliźniąt często cierpią z braku takich wartości jak stabilizacja i zaangażowanie. Jeśli tylko oboje będą tak samo zdeterminowani by sprawić, że ten związek zadziała, to może być to bardzo interesująca relacja.

StrzelecMocną stroną tej relacji jest fakt, że oboje są bardzo wyrozumiali, dzięki czemu bez problemów zaakceptują swoje różnice i z łatwością poradzą sobie z wszelkimi konfliktami. Zarówno Bliźnięta jak i Strzelec uwielbiają zdobywać wiedzę i wprowadzać do swojego życia nowości. Świetnie będą też się bawić w łóżku. Jednakże oba te znaki to lekkoduchy, niełatwo przywiązujące się do otaczających je osób. Przez to właśnie ich relacja może zakończyć się tak szybko, jak się zaczęła.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz