jaki znak zodiaku pasuje do Byka - przekonaj się kto będzie dla Ciebie odpowiedni

Jaki znak zodiaku pasuje do Byka?

Jaki znak zodiaku pasuje do Byka

Aby zrozumieć jaki znak zodiaku pasuje do Byka, musimy najpierw określić, jaki jest jego charakter. Byk jest znakiem upartym, wytrwałym, ale jednocześnie bardzo wrażliwym. Uwielbia spokój, bezpieczeństwo i piękno, nie boi się ciężkiej pracy żeby to wszystko osiągnąć. Jego gusta często są bardzo wyrafinowane, lubi dobre jedzenie, dobre wino, ceni piękną muzykę i sztukę. Nie ocenia i nie wdaje się w niepotrzebne konflikty, robi wszystko, żeby w jego otoczeniu panował spokój i harmonia, której tak bardzo pragnie.

Jednak jeśli czuje się zagrożony, pokazuje swoją drugą stronę: staje się drażliwy i miewa swoje humory. Gdy zaś podejmuje jakieś przedsięwzięcie, nie śpieszy się, ale nie należy tego mylić z lenistwem! W rzeczywistości byk jest jednym z najciężej pracujących znaków zodiaku. Swoim jednostajnym tempem na pewno dojdzie do zamierzonego celu i osiągnie to, co zaplanował.

Jeśli chodzi o to, jaki znak zodiaku pasuje do Byka, to świetnie dogada się z innym znakiem, któremu patronuje żywioł ziemi, ale także z wrażliwym znakiem utożsamianym z wodą.

Jaki znak zodiaku pasuje do Byka

Rak

Jedną z najbardziej znaczących wspólnych wartości które Byk dzieli z Rakiem jest poczucie bezpieczeństwa. Dodatkowo tak samo ważne jest dla nich stworzenie trwałego związku, który na pewno przetrwa próbę czasu, i o który oboje będą dbać. Oba znaki są też bardzo wrażliwe, mają dużo empatii, dzięki czemu zawsze będą mogli znaleźć w sobie nawzajem oparcie podczas trudnych chwil.

Koziorożec

Podobnie jak Rak, Koziorożec również ceni sobie poczucie bezpieczeństwa, co idealnie odpowiada Bykowi. Koziorożec stale stara się rozwijać swoją karierę i ma smykałkę do zarabiania pieniędzy, dzięki czemu razem z Bykiem mogą stworzyć bardzo stabilne podwaliny pod związek. Koziorożec jest też romantykiem, doceni więc wrażliwość partnera, oraz jego namiętną naturę. Oboje marzą o trwałym związku aż do grobowej deski.

Ryby

Ryby i Byk mają bardzo wiele wspólnego. Uwielbiają spokój, cenią piękno, nie są im obce sztuka oraz muzyka. Mają szansę stworzyć harmonijny związek który wypełnią tym, co obydwoje uwielbiają. Ponadto, twardo stąpający po ziemi Byk będzie mógł kiedy trzeba sprowadzić rozmarzone Ryby na ziemię. W zamian za to, kreatywne i kierujące się intuicją Ryby wprowadzą w życie Byka poczucie niezwykłości.

Jaki znak zodiaku nie pasuje do Byka

Wodnik

Beztroskie nastawienie do życia Wodnika (a to tyczy się także związków) może odstraszyć ceniącego sobie bezpieczeństwo i trwałość Byka. Dodatkowo, Wodnik nie obawia się nowości, podczas gdy Byk jest tradycjonalistą. Wodnik może mu się wydać zbyt zdystansowany, podczas gdy Wodnika znuży brak własnej przestrzeni.

Bliźnięta

Energia charakteryzująca oba te znaki jest diametralnie różna. Bliźnięta są ciągle w ruchu, czasami mogą wydawać się wręcz hiperaktywne. Byk zaś nie śpieszy się, podchodzi do wszystkiego spokojnie i z namysłem. Co więcej, pragnienie stabilizacji i spokoju kłócić się będzie ze skłonnością do zmian i potrzebą różnorodności Bliźniąt, co może prowadzić do konfliktów. Związki tych znaków zazwyczaj trwają krótko i nie prowadzą do długotrwałego zaangażowania. Jeśli mówimy o tym, jaki znak zodiaku pasuje do Byka, na pewno nie są to Bliźnięta.

Strzelec

Te dwa znaki mogą pasować do siebie w sypialni, jednak na co dzień nie będą potrafiły docenić wartości reprezentowanych przez drugą stronę. Strzelec nie zauważy dumy Byka z osiągnięć w tworzeniu dla nich komfortowego i bezpiecznego domu, poczuje się osaczony przez jego tradycjonalizm. Byka zirytuje ciągła chęć Strzelca do podróży, zmian, zdobywania coraz to nowszych doświadczeń. Ten związek raczej nie będzie trwał zbyt długo.


Chcesz wiedzieć jaki znak zodiaku pasuje do Byka? Może zastanawiasz się, czy Byk byłby dla Ciebie dobrym partnerem? Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Znaki z którymi może się udać:

Byk

Jak to często bywa w relacjach dwóch takich samych znaków, związek dwóch Byków może okazać się albo idealnym dla obojga, albo absolutnym utrapieniem. Obydwoje cenią stabilizację, dążą do stworzenia zaplecza finansowego i lubią spokój. Przez to jednak ich związek może okazać bardzo mało ekscytujący, to zaś może prowadzić do nudy. Mimo to, jeśli obydwoje będą dbać o to by mieć swoje własne zainteresowania, na pewno uda im się stworzyć trwałą relację.

SkorpionZ jednej strony Skorpion może wnieść do życia Byka nieco ekscytacji i płomiennych uczuć, w zamian za co dostanie poczucie bezpieczeństwa. Z drugiej strony oba te znaki mogą być bardzo zaborcze i kłótliwe jeśli dojdzie między nimi do konfliktów. Jeśli znajdą jakiś sposób by być wobec siebie bardziej tolerancyjni, będą pamiętać by zastanowić się zanim coś powiedzą lub zrobią, i dadzą sobie odpowiednio dużo przestrzeni, to ten związek ma szansę powodzenia.

Autorem artykułu jest ekspert Fortuna. Kliknij tutaj by zobaczyć jej prywatny numer telefonu.

Zostaw komentarz