Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa - sprawdź kto będzie pasował do Twojego wyjątkowego charakteru

Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa?

Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa

Zanim określimy jaki znak zodiaku pasuje do Lwa, spójrzmy najpierw na to, jaki jest sam Lew. Jak przystało na króla dżungli, ten znak zodiaku jest odważny, dostojny, ze skłonnościami do dramatyzowania. Są to zazwyczaj dumne osoby, lubiące być w centrum wydarzeń, a jednocześnie bardzo sprawiedliwe i uczciwe. Lew jest też kreatywny, wśród przedstawicieli tego znaku zodiaku znajdzie się wielu artystów. Ważna jest dla nich nie tylko wygórowana ambicja, ale także miłość. Chcą zostawić ten świat lepszym niż był w momencie, w którym go zastali, a dzięki swojej pasji i szczerym chęciom jest duża szansa, że im się uda.

Jednakże Lwy bywają też próżne, uparte i apodyktyczne. Często ich zwodniczy, przyjemny dla oka wygląd skrywa temperament który może okazać się bardzo nieprzyjemny, jeśli zajdziemy Lwu za skórę. Duma którą charakteryzuje się ten znak zodiaku może przerodzić się w obsesję na własnym punkcie, jeśli nie będzie jej trzymać w ryzach. Jeśli chodzi o najlepsze pary, Lew najlepiej dogada się ze znakami spod żywiołu ognia (sam jest jednym z nich), ale znaki żywiołu powietrza też nie będą złym wyborem.

Jaki znak zodiaku pasuje do Lwa

Strzelec

I Lew i Strzelec to znaki żywiołu ognia, energiczne, ceniące wolność i przygodę, lubiące doświadczać tego co może im zaoferować życie. Inspirują się wzajemnie by zdobywać nowe szczyty i realizować marzenia. Są także doskonałą parę w sypialni, spędzone tam chwile bardzo ich do siebie zbliżają. Jeśli chodzi o te najważniejsze wyznawane przez nich wartości, doskonale się dogadają, i związek ten przetrwa bardzo długo.

Baran

Baran i Lew mają do siebie bardzo podobne charaktery, przez co doskonale się rozumieją. Obydwoje są pełni pasji i energii. Może czasem odrobinę egoistyczni, ale jeśli tylko będą starać się o siebie nawzajem i szanować swoje uczucia,  stanie się to zaletą, a nie wadą. Obydwojgu zależy na bliskości fizycznej, co również bardzo ich do siebie zbliży.


Chcesz wiedzieć jaki znak zodiaku pasuje do Lwa? Chcesz wiedzieć kto z Twojego otoczenia będzie dla Ciebie idealny? Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Bliźnięta

Oboje podchodzą do życia z entuzjazmem i werwą. Mimo, iż Bliźnięta kierują się głową, podczas gdy Lwy idą za głosem serca, ich różnice w tej materii sprawiają, że się wzajemnie uzupełniają, zamiast popadać w konflikty. Ciepło którym emanuje Lew pomaga trzymać w ryzach wrodzony cynizm Bliźniąt. Te zaś zdobywają sympatię Lwa swoim beztroskim, ciekawskim podejściem do życia. Spędzając razem czas na pewno nie będą się nudzić.

Jaki znak zodiaku nie pasuje do Lwa

Koziorożec

Ten znak jest zupełnym przeciwieństwem Lwa. Nie potrafią się dogadać zupełnie tak, jakby mówili dwoma różnymi językami. Brak kreatywności i pasji u Koziorożca rozczarowuje namiętnego, artystycznego Lwa. Konserwatywny Koziorożec z drugiej strony zirytowany jest impulsywnością partnera. Tak samo niestety różna jest ich energia jeśli chodzi o sferę intymną – w łóżku też się nie dogadają!

Byk

Obydwa znaki mają zupełnie inne podejście do finansów. Byk woli oszczędzać i być przygotowanym na przyszłość, Lew zaś wolałby wydawać to co zarobi i cieszyć się chwilą. Duże różnice pojawiają się też w okazywaniu uczuć przez te dwa znaki. Wymagający oddania Byk może go nie uzyskać od skupionego na sobie Lwa, nie będzie też w stanie okazać mu tyle uwagi ile tamten potrzebuje. Od żadnego z nich nie należy też wymagać, że zmienią swoje postępowanie, co jeszcze bardziej utrudnia osiągnięcie kompromisu.

Skorpion

Tak Skorpion jak i Lew mają silne osobowości, jednakże ich charaktery tak bardzo się od siebie różnią, że trudno im się będzie dogadać. Intensywny charakter Skorpiona i jego okazjonalne wybuchy zazdrości mogą się okazać zbyt trudne do przełknięcia. Z kolei Skorpion będzie irytować się beztroskim podejściem Lwa, szczególnie do rzeczy które on sam traktuje poważnie. Możliwym jest by ta para znalazła wspólny język i dobrze się dogadywała, wymagać to jednak będzie od obojga otwartości i skłonności do pójścia na wiele kompromisów.

Znaki z którymi może się udać

Lew

Jak to bywa z innymi przypadkami relacji dwóch takich samych znaków zodiaku, para Lwów może tworzyć świetny związek. Jeśli tylko będą dawać partnerowi tyle uwagi, ile sami oczekują, może to być bardzo satysfakcjonująca relacja. Doskonale też będą dogadywać się w sypialni. Muszą jednak uważać, bo jeśli każde z nich zacznie zbyt mocno skupiać się na sobie, może się to wszystko przerodzić w burzliwą walkę o władzę.

WodnikW tym wypadku partnerzy na pewno będą czuć do siebie bardzo silne przyciąganie. Oboje mają marzenia i ambicje, oraz duże oczekiwania od życia, jednakże ich podejście do sprawy może okazać się odmienne. Otwarty Wodnik może nie doceniać skoncentrowanego na sobie Lwa. Z drugiej strony, namiętnemu i skłonnemu do czułości Lwu nie spodoba się zdystansowanie Wodnika. Jest szansa na to, że ta relacja da szczęście obu stronom, trzeba jednak skupiać się w niej na podobieństwach między partnerami, zamiast na różnicach.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Zostaw komentarz