Jaki znak zodiaku pasuje do Panny?

Jaki znak zodiaku pasuje do Panny

Określając jaki znak zodiaku pasuje do Panny pamiętajmy, że te znaki są praktyczne, uwielbiają porządek, i bardzo ważna jest dla nich świadomość, że są ważne i cenione w tych sferach życia które są dla nich ważne. Kierują się logiką, są sprytne i przywiązują wagę do detali. Wymagają wiele od innych, ale także od siebie. Jeśli według Panny warto coś zrobić, to warto to zrobić dobrze. Są też bardzo obowiązkowe, odpowiedzialne, i nigdy nie narzekają jeśli mają dużo rzeczy do zrobienia.Panny są też jednak wybredne, czepialskie, i często nadmiernie krytyczne w stosunku do wszystkiego i wszystkich wokół. Nie trzeba chyba dodawać, jak bardzo może to być irytujące. Warto jednak pamiętać, że ta krytyka może być konstruktywna, i czasem stoją za nią dobre intencje, mimo że ktoś może to odebrać inaczej. Jeśli chodzi o stworzenie relacji partnerskiej i jaki znak zodiaku pasuje do Panny, to najlepiej będzie dla niej związać się z innym znakiem spod żywiołu ziemi (takim jest właśnie Panna) lub wody.

Jaki znak zodiaku pasuje do Panny

Byk

Tak Byk jak i Panna mają w sobie coś z introwertyka, co oznacza, że wolą spędzać czas w domu zamiast ciągle wychodzić na jakieś imprezy. Dbałość o detale Panny świetnie współgra ze skupionym na zapewnieniu obojgu bezpieczeństwa Bykiem. Mimo, że ta dwójka będzie musiała wykazać wobec siebie dużo cierpliwości, to jeśli im się uda, na pewno stworzą świetny związek.

Rak

Mimo, że znaki te dzieli wiele różnic, nadzwyczajnie dobrze do siebie pasują. Praktyczne podejście Panny doskonale uzupełnia emocjonalną naturę Raka i jego potrzebę poczucia bezpieczeństwa. Każde z nich wnosi coś nowego do związku, to zaś czyni go zrównoważonym i  zdrowym. Co najważniejsze, oboje troszczą się o partnera, co czyni tę relację pełną czułości i głębokiego przywiązania.

Koziorożec

Panna i Koziorożec mają bardzo wiele wspólnych cech. Oboje ciężko pracują, są sumienni i mają bardzo konserwatywne podejście do życia. To sprawia, że mają wspólne poglądy na wiele spraw. Podobnie też podchodzą do relacji z innymi, oboje bowiem przedkładają jakość nad ilość. Bardzo łatwo więc znaleźć im wspólny język w niemal wszystkich sferach życia, co czyni ich relację jedną z najtrwalszych w całym zodiaku.

Jaki znak nie pasuje do Panny

Bliźnięta

Te dwa znaki mają tendencję do wydobywania z siebie nawzajem swoich najgorszych cech. Bliźnięta widzą Pannę jako kogoś niesamowicie nudnego, natomiast Panna widzi Bliźnięta jako zupełnie niepraktyczne i niestałe. Dodatkowo niechęć do zmian Panny stoi w konflikcie ze zmienną naturą partnera, który może odejść jeśli relacja okaże się zbyt trudna. W większości przypadków związek ten nie będzie trwać długo.

Waga

Krytycyzm i wysokie oczekiwania wobec innych partnera spod znaku Panny szybko staną się utrapieniem dla frywolnej, pogodnie nastawionej do wszystkiego Wagi. Pozorna lekkomyślność Wagi i niezdolność do podejmowania decyzji będzie zaś irytowało nastawioną na osiąganie wyznaczonych sobie celów Pannę. Nie będzie im również szło za dobrze w łóżku. Taki związek może okazać się bardzo skomplikowany i trudno w nim o odnalezienie równowagi.

Baran

Tej parze może się udać, o ile tylko oboje będą tak samo zdeterminowani i zaangażowani, jednak nie będzie to łatwe. Oboje są na swoje sposoby bardzo uparci, żaden kompromis nie będzie więc przychodził łatwo. Baran uwielbia dowodzić, podczas gdy Panna ma swoją własną wizję i chce, by wszystko było zrobione jej sposobem. Dodatkowo Baran będzie niewątpliwie odczuwał frustrację w łóżku przy zetknięciu z mało bezpośrednią, enigmatyczną Panną.


Chcesz wiedzieć jaki znak zodiaku pasuje do Panny? Nasi eksperci wszystko wyjaśnia, dowiesz się kto z Twojego otoczenia (albo spoza niego!) jest Ci przeznaczony!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Znaki z którymi może się udać

Panna

Dwie Panny na pewno osiągną wszystko co tylko sobie zaplanują, jednak należy mieć tez na uwadze, by dążenie do osiągnięcia własnych korzyści nie stało w konflikcie z tym co dobre dla nich obojga. Bardzo istotną kwestią jest tutaj osiągnięcie kompromisu. Jeśli uda im się go osiągnąć, mają szansę na sukces.

Ryby

W tym wypadku relacja może okazać się albo wielkim sukcesem, albo sromotną porażką. Z jednej strony praktyczne podejście Panny może dać Rybom oparcie, którego tak bardzo potrzebują. Wyobraźnia Ryb z drugiej strony może nadać temu związkowi zupełnie nowy wymiar, z czego na pewno ucieszy się Panna. Z drugiej strony trzeba uważać na jej czepliwą naturę i skłonność do przesadnego krytykowania. Wrażliwe Ryby na pewno ciężko to zniosą. Sukces zależy od tego, czy oboje wykażą się wyrozumiałością w stosunku do wzajemnych potrzeb.

Zostaw komentarz