Jaki znak zodiaku pasuje do Ryb - sprawdź, zanim się głęboko rozczarujesz!

Jaki znak zodiaku pasuje do Ryb

Jaki znak zodiaku pasuje do Ryb?

Ryby to jeden z najbardziej wrażliwych znaków zodiaku, i wiele osób uważa, że są również najtrudniejsze do rozgryzienia – ciężko je zrozumieć. Są kreatywne, polegają na swojej intuicji, nie jest im obce współczucie. Biorąc pod uwagę jaki znak zodiaku pasuje do Ryb, pamiętajmy też, że dokładnie obserwują swoje otoczenie, i wolą przyglądać się z boku zamiast brać czynny udział w wydarzeniach i znajdować się w centrum uwagi.

Osoby spod tego znaku bywają też wycofane, ciche, oraz bardzo nieśmiałe, często potrzebują dużo czasu dla siebie jeśli znajdą się w trudnej sytuacji. Dochodzi tu czasem do sytuacji ekstremalnych, w których chowają głowę w piasek i liczą, że problemy same znikną, jeśli nie będą na nie zwracać uwagi. Ryby są szczególnie podatne na rozkojarzenie i zapominalskie, więc muszą szczególnie pilnować swoich spraw. Jeśli chodzi o to jaki znak zodiaku pasuje do Ryb to najlepiej będzie im z innym znakiem spod żywiołu wody, lub znakiem żywiołu ziemi, który zapewni im stabilizację.

Jaki znak zodiaku pasuje do Ryb

Skorpion

Jest duża szansa, że Skorpion i Ryby od razu się sobie spodobają. Bardzo często uczucie między nimi rodzi się z miłości od pierwszego wejrzenia. Skorpion będzie chciał przewodzić w związku, co Ryby przyjmą z radością, bo chcą czuć, że ktoś o nie dba i się nimi opiekuje. Obydwoje cenią emocje i mają wiele wspólnych zainteresowań.

Rak

Obydwa znaki są wrażliwe i uczuciowe, fakt, że mają podobny pogląd na życie bardzo je do siebie zbliża. Ryby szczególnie przyciąga opiekuńczość Raka, a ten z kolei zauroczony jest skłonnością Ryb do romantyzmu. Ten związek na pewno może doprowadzić do szczęśliwego małżeństwa.

Koziorożec

Koziorożec i Ryby mają bardzo różne osobowości, jednak są to różnice z rodzaju tych, które się uzupełniają. Twardo stąpający po ziemi Koziorożec zapewni rozmarzonym Rybom oparcie, którego bardzo potrzebują. Z drugiej strony bogata wyobraźnia Ryb będzie mogła znacząco ubarwić życie Koziorożca. Oboje będą czerpać z tej relacji bardzo duże korzyści.

Jaki znak zodiaku nie pasuje do Ryb

Waga

Te dwa znaki będą czuły bardzo silne przyciąganie na początku znajomości. Niestety, prędzej czy później, istniejące między nimi różnice będą przyczyną problemów. Wadze będzie przeszkadzać skłonność Ryb do umartwiania się, a także ich czasami nadmierna wrażliwość. Z drugiej strony samotność, której potrzebują Ryby, może stać w konflikcie z potrzebą wyjścia do ludzi, którą często odczuwa Waga.

Bliźnięta

Beztroskie, często frywolne podejście Bliźniąt do związków może sprawić, że Ryby poczują się urażone. Prędzej czy później kochające swobodę Bliźnięta zirytują się nadwrażliwością Ryb, istnieje również ryzyko okazania partnerowi niewierności tak z jednej, jak i z drugiej strony. Oba znaki mają skłonność do tego, by uciec w ramiona innej osoby, jeśli tylko coś się złego dzieje w ich związku. Mimo tego, że początkowo wszystko może wyglądać całkiem nieźle, relacja ta nie przetrwa próby czasu.


Chcesz wiedzieć kiedy w Twoim życiu pojawi się ten wymarzony partner lub partnerka? Sprawdź! Nasi eksperci szybko skonsultują dla Ciebie karty i podadzą trafną odpowiedź!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

StrzelecCzułe, wrażliwe Ryby potrzebują wiele uwagi, cenią romantyczność, chcą żeby ktoś się nimi zaopiekował – wtedy poczują się spełnione w związku. Ceniący wolność i niezależność Strzelec nie będzie potrafił zadbać o te potrzeby, z obawy o utratę swojej indywidualności. Czasem jego dość surowe podejście i nieumiejętność owijania w bawełnę będzie mogła urazić Ryby. Jego z kolei będzie drażnić ich wstydliwość i nieśmiałość. Tej parze bardzo ciężko będzie znaleźć wspólne zajęcia z których oboje będą czerpać satysfakcję.

Znaki z którymi może się udać

Ryby

Jeśli chodzi o związki dwóch takich samych znaków zodiaku, to para Ryb jest jedną z tych, które mają największe szanse na powodzenie. Na pewno wzajemnie zaspokoją swoje potrzeby emocjonalne, czeka ich wiele przepełnionych romantyzmem chwil, wyobraźni na pewno im nie zabraknie. Jednakże, przy dwojgu tak wrażliwych partnerach brak będzie czegoś, co będzie mogło ugruntować ten związek. Oboje będą musieli więc intensywnie pracować nad pojawiającymi się problemami, a także nad tym by za bardzo nie oddalić się od rzeczywistości.

Panna

Z jednej strony Panna zapewni Rybom stabilizację której tak bardzo potrzebują. One zaś będą mogły wprowadzić w życie Panny nieco magii swoim romantycznym usposobieniem, pomogą jej czasami oderwać się od codzienności i rozerwać. Niestety, w sypialni mogą pojawić się problemy, Ryby pragną tutaj romantycznej duszy, czemu Panna może nie sprostać. Natomiast sama Panna musi pilnować się, by nie zanudzić partnera swoim pragmatyzmem.

Zostaw komentarz