jaki znak zodiaku pasuje do Skorpiona - przekonaj się z jakimi znakami warto się wiązać, a które zwiastują problemy

Jaki znak zodiaku pasuje do Skorpiona?

Jaki znak zodiaku pasuje do Skorpiona

Wybierając jaki znak zodiaku pasuje do Skorpiona należy mieć na uwadze, iż jest to jednocześnie jeden z najbardziej cenionych znaków, ale równocześnie to wobec niego mamy największe obawy. Jedno jest pewne, Skorpion jest bardzo silnym znakiem, siła ta zaś zazwyczaj bierze się z jego transformacyjnych lub psychologicznych zdolności. Lubi mieć przed sobą wyzwania, najlepiej czuje się gdy sytuacja wymaga od niego dostosowania się i zmiany, daje mu możliwość rozwoju. Zazwyczaj oczekuje szacunku, jednak Skorpion jest zazwyczaj tak imponującym i pełnym autorytetu znakiem, że dostaje to, czego oczekuje.

Należy pamiętać jednak, że Skorpiony są też bardzo wrażliwe i często łatwo je urazić. Oznacza to, że jeśli traktuje się je odpowiednio, to potrafią wspaniale się odwdzięczyć, jednak jeśli zranimy jego uczucia, ciężko mu będzie nam wybaczyć i na pewno długo tego nie zapomni. Na pewno też podchodzi do wszystkiego co go spotyka w życiu z pasją i dużą dozą energii. Zastanawiając się jaki znak zodiaku pasuje do Skorpiona, należy przede wszystkim wziąć pod uwagę znaki żywiołu wody, do których Skorpion się zalicza, lub też znaki którym patronuje żywioł ziemi.


Chcesz wiedzieć jaki znak zodiaku pasuje do Skorpiona? A może zastanawiasz się czy Skorpion będzie dla Ciebie odpowiedni? Spytaj naszych ekspertów, dowiedz się kiedy pojawi się w Twoim życiu miłość!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jaki znak zodiaku pasuje do Skorpiona

Rak

Te dwa znaki różnią się, jednak różnice te polegają bardziej na wzajemnym uzupełnianiu się, niż popadaniu w konflikty. Silny charakter Skorpiona sprawia, że delikatny Rak czuje się przy nim bezpiecznie, co jest dla Raka. Z drugiej strony, Skorpion nie ma żadnych powodów do zazdrości dzięki oddaniu drugiej strony. To relacja pełna pasji idealnie nadająca się do zawarcia związku małżeńskiego.

Koziorożec

Doskonale pasuje do Skorpiona, razem tworzą świetny zespół. Cierpliwość Koziorożca doskonale współgra z wybujałą wyobraźnią i skłonnościami detektywistycznymi partnera. Doskonale będą się też dogadywać w łóżku. Jeśli tylko Koziorożec zaakceptuje fakt, że Skorpion będzie chciał czasem przejąć stery, może się to okazać bardzo zdrową, długotrwałą relacją.

Ryby

Mimo, że te dwa znaki bardzo się różnią, i to często w fundamentalnych kwestiach, to dzięki tym różnicom świetnie się uzupełniają. Rozmarzone Ryby bardzo chętnie oddadzą stery Skorpionowi, którego zaborczość sprawi, że będą czuły się też bardzo kochane. Skorpion z drugiej strony chętnie zajmie się potrzebującymi opieki Rybami. Związki tych znaków zodiaku zazwyczaj są całkiem szczęśliwe.

Jaki znak zodiaku nie pasuje do Skorpiona

Waga

Na początku mogą czuć do siebie silne przyciąganie, jednak ostatecznie jest między nimi zbyt wiele różnic by ta relacja mogła trwać długo i dawać obojgu satysfakcję. Zazdrość i zaborczość Skorpiona będzie drażnić Wagę, co w końcu może doprowadzić do niewierności lub nieszczerości. Niezdolność Skorpiona do wybaczania i zapominania sprawi, że powstałe konflikty jeszcze długo będą się za nimi ciągnąć. Na pewno nie będzie to trwały i stabilny związek.

Lew

Bardzo często okazuje się, że Skorpion jest zbyt ciężkim i intensywnym znakiem dla beztroskiego Lwa. Niełatwo mu poradzić sobie z dramatyzmem i zaborczością utożsamianą ze Skorpionem, ten zaś nie zaspokoi potrzeb Lwa, który potrzebuje uwagi ze strony innych. Obydwa znaki mają bardzo silną osobowość, przez co może dochodzić do walki o dominację w relacji.

BliźniętaSkorpion i Bliźnięta mają diametralnie różne podejście tak jeśli chodzi o miłość, jak i całokształt życia. Skorpion ceni sobie prywatność, Bliźnięta nie wyobrażają sobie jak by to było bez interakcji z innymi. Są też pozytywnymi lekkoduchami, co oczywiście może znacząco gryźć się z poważną, często nieskłonną do zmian naturą Skorpiona. Ten też będzie tym bardziej zazdrosny przez naturalną skłonność do flirtu Bliźniąt, które zaborczość odbierają jako ograniczenie ich wolności.

Znaki z którymi może się udać

Skorpion

Między parą Skorpionów może być tak samo dobrze, jak i źle. W takim związku na pewno nie zabraknie namiętności, zdecydowanie dogadają się w łóżku. Niestety, oboje są też skłonni do konfliktów, więc tych również nie zabraknie. Jeśli nie będą mieli podobnych poglądów życiowych, ten związek szybko może przerodzić się w serię kłótni i sprzeczek.

Byk

Z jednej strony Byk i Skorpion to namiętne znaki, dla których ważna jest seksualność, i będą mieć wiele wspólnych cech jeśli chodzi o podejście do tego jak ma wyglądać związek. Z drugiej strony oba znaki słyną ze swojej upartości, zaborczości i niezdolności do zmian. Jeśli uda im się dojść do kompromisu i racjonalnie podchodzić do powstających konfliktów, będą musieli spodziewać się, że związek nadal będzie dla nich wyzwaniem, chociaż dającym dużo satysfakcji.

Zostaw komentarz