jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca - kto zaspokoi jego żądzę przygód i głód poznawania nowych rzeczy?

Jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca?

Jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca

Strzelec to kolejny znak mający dwa oblicza. Jego symbolem jest centaur: pół człowiek, pół koń, posiadający tak zalety, jak i wady obojga. Strzelce to pełne energii, optymistyczne osoby, które uwielbiają spędzać czas aktywnie i często czują zew przygody. Często interesują się sportem, podróżami, i wszystkim innym co pozwala im pozostać w ruchu i poznawać nowe doświadczenia, o czym warto pamiętać wybierając jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca. Strzelec nie ma też problemu z utrzymaniem swojego optymistycznego nastawienia. Jego pogodne nastawienie wyróżnia się wśród znaków zodiaku i może okazać się całkiem zaraźliwe, dlatego spędzanie z nim czasu często jest świetną zabawą.

Jednakże znak ten znany jest też ze swojego słomianego zapału oraz zbyt dużej bezpośredniości. Strzelec często ma problemy ze swoimi obowiązkami i terminami. Przez to, że uwielbia nowe rzeczy, jego uwaga łatwo może się rozproszyć pomiędzy wiele różnych zagadnień, wynikiem czego na nic nie będzie miał tak naprawdę czasu. Jeśli chodzi o to, jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca, doskonale czują się w parze z innymi znakami spod żywiołu ognia, ale również ze znakami powietrza z którymi mają wspólne cechy.

Jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca

Baran

Tak Baran jak i Strzelec są aktywnymi, lubiącymi rozgrywkę znakami, mającymi interesujące życie towarzyskie i lubiącymi wyzwania. W tej relacji na pewno nie będzie ani śladu nudy. Oboje obdarzeni są optymizmem który pozwoli im zrealizować swoje marzenia. To na pewno związek który będzie trwał bardzo długo.

Wodnik

Pełen pomysłów Wodnik i żądny przygód Strzelec mają ze sobą bardzo wiele wspólnego, co naturalnie wzmocni ich więź. Szczególnie dobrze dogadują się w sypialni, gdzie lubią próbować nowych rzeczy. Oboje są ciekawi zmian jakie może przynieść życie, uwielbiają interesujące wymiany myśli, nie stronią też od przygód.

Lew

Oboje partnerów uwielbia gdy coś się dzieje, ma skłonność do dramatyzowania, a także ceni sobie swoją niezależność. Dzięki temu na pewno stworzą związek pełen harmonii i zrozumienia. Życie jest dla nich źródłem radości i rozrywki. Doskonale też pasują do siebie w łóżku, mając bardzo podobne temperamenty. Oboje działają na siebie bardzo inspirująco, wspierając w osiąganiu wyznaczonych celów. To wszystko sprawia, że związek ten okazuje się bardzo satysfakcjonującym.


Chcesz wiedzieć jaki znak zodiaku pasuje do Strzelca? Przekonaj się kiedy pojawi się przeznaczona Ci osoba! Nasi eksperci wszystko wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Jaki znak nie pasuje do Strzelca

Byk

Uwielbienie Strzelca do przygód i zmian w życiu na pewno będzie kłóciło się ze spokojnym stylem życia Byka. Żadne z nich nie dostrzega i nie docenia mocnych stron partnera. Strzelec na pewno nie doceni starań Byka który będzie chciał stworzyć im bezpieczne domowe gniazdko. Poza tym pragnienie spokoju i bezpieczeństwa odczuwane przez Byka ciągle będzie burzone przez pragnącego coraz to nowych doznań strzelca. Jeśli między tym dwojgiem dobrze się układa, należy przygotować się, że nie potrwa to długo.

Koziorożec

Zazwyczaj Koziorożec okaże się zbyt wielkim tradycjonalistą by dobrze współgrało to z uwielbiającym swobodę Strzelcem. Jego partner będzie miał wrażenie, że to na jego barkach ciąży cała odpowiedzialność, podczas gdy sam Strzelec będzie się czuł ograniczany przez uwielbienie Koziorożca do tradycji. Oboje będą bardzo często zmuszani do wyjścia poza swoją sferę komfortu, przez co związek ten na pewno nie będzie trwał długo.

PannaTa para to zupełne przeciwieństwa, przez co bardzo trudno jest im znaleźć wspólny język. Uwielbiający wolność Strzelec nie będzie potrafił dostosować się do tego, że Panna potrzebuje spokoju i bezpieczeństwa. Z drugiej strony jej ciągła krytyka na pewno nie raz zirytuje Strzelca, a być może nawet skłoni do tego, że zacznie się rozglądać za kimś innym. Na pewno nie będzie to stabilny związek, i żadne z partnerów nie będzie potrafiło docenić osobowości drugiej strony.

Znaki z którymi może się udać

Strzelec

Z jednej strony para Strzelców będzie świetnie spędzać czas w swoim towarzystwie. Ich życie to będzie jedna wielka przygoda, tak samo świetnie będą się bawić ze sobą w sypialni. Jednakże to, czego może brakować w takim związku, to zdecydowanie i zdolność do przyjęcia odpowiedzialności przez któreś z partnerów. Przez to oboje mogą poczuć chęć znalezienia czegoś nowego.

Bliźnięta

Mocne strony tej relacji zapewnia fakt, że oboje są beztroskimi, nie chowającymi długo urazy znakami, ceniącymi sobie ciekawie spędzony czas. Mają też bardzo podobne zainteresowania, ich intelektualne podejście sprawia, że nigdy się nie znudzą rozmową. Jednakże oboje nie radzą sobie z odpowiedzialnością, bezpośredniością, nie są też zbyt stałe, a te cechy mogą być przyczyną problemów w każdym związku.

Zostaw komentarz