Jaki znak zodiaku pasuje do Wagi - sprawdź przy kim najlepiej poczuje się ceniąca równowagę Waga!

Jaki znak zodiaku pasuje do Wagi?

Jaki znak zodiaku pasuje do Wagi

Jak z wieloma innymi znakami zodiaku, ich symbol, waga, doskonale oddaje niektóre cechy ich charakteru. Dla Wag ważne są więc takie wartości, jak uczciwość, sprawiedliwość, oraz spokój. Bardziej niż inne znaki wyznają zasadę, że najlepiej byłoby gdybyśmy wszyscy doszli do jakiegoś porozumienia. Wagi uwielbiają też przebywać wśród ludzi, cechują się zamiłowaniem sztuki i muzyki. Zastanawiając się jaki znak zodiaku pasuje do Wagi warto pamiętać, że na pewno są jednym z bardziej swobodnych i skorych do kompromisu znaków zodiaku.

Jednakże Wagi mają też opinię osób niezdecydowanych, obawiających się jasno określić swoje stanowisko często z obawy by nikogo tym nie urazić. Osoby spod tego znaku zodiaku często też starają się spełniać oczekiwania wszystkich ze swojego środowiska, co może przyczynić się do katastrofy. Musza uważać, by ta chęć zadowolenia wszystkich wokół nie przerodziła się w zwykłą nieszczerość, kierowaną tylko tym by nikogo nie urazić. Jeśli chodzi o to jaki znak zodiaku pasuje do Wagi, najlepiej dogaduje się ona z innymi znakami żywiołu powietrza (Waga jest jednym z nich), ale również z kompatybilnymi znakami ognia.

Jaki znak zodiaku pasuje do Wagi

WodnikTak Wodnik jak i Waga uwielbiają towarzystwo innych. Samo poznawanie nowych osób i rozmowa dają im wiele radości. Ich życie towarzyskie na pewno będzie bardzo barwne i satysfakcjonujące. Obydwoje będą też nawzajem wspierać się w osiąganiu własnych celów i spełnianiu marzeń. Zdolności komunikacyjne Wagi pomogą zapanować nad upartym Wodnikiem, i razem będą doskonale potrafili dojść do kompromisu nawet gdy na drodze pojawią się trudności.

Bliźnięta

Jeśli chodzi o prawdziwie idealne i romantyczne związki, Waga i Bliźnięta to jedna z najlepszych par zodiaku. Doskonale pasują do siebie pod względem intelektualnym, towarzyskim, a także świetnie dogadują się w łóżku. Cenią sobie poznawanie nowych rzeczy, mają wiele zainteresowań. Żadne nie jest nadmiernie, za to oboje wkładają serce we wszystko co robią. Ten związek na pewno przetrwa próbę czasu.

Strzelec

Urok osobisty Wagi i temperament Strzelca sprawia, że na pewno nigdy nie będą się ze sobą nudzić. Waga wie doskonale jak utrzymać uwagę uwielbiającego przygody Strzelca, ten zaś dzięki swojemu intelektualnemu podejściu na pewno zdobędzie uznanie partnera. Jeśli tylko potrzeba poczucia wolności Strzelca nie będzie konfliktować z potrzebą posiadania stałego partnera odczuwaną przez Wagę, to związek ten będzie trwać bardzo długo.

Jaki znak nie pasuje do Wagi

Ryby

W tym wypadku na początku relacji wszystko zapowiada się bardzo dobrze. Ryby są wrażliwe i sentymentalne, często skupiają się na zadowoleniu innych. Co je różni od Wagi to fakt, że nie potrafią tak dobrze się ze wszystkimi dogadywać. Chęć poznawania nowych rzeczy może też zostać odebrana przez nie jako niezdecydowanie. Z drugiej strony, ponury nastrój Ryb w który wpadają gdy tylko są zdenerwowane lub czują się zranione, oraz potrzeba opieki, mogą denerwować Wagę.


Chcesz wiedzieć jaki znak zodiaku pasuje do Wagi? Chcesz się przekonać czy w Twoim otoczeniu jest ktoś Ci przeznaczony? Nasi eksperci dokładnie powiedzą, kto to taki!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Rak

Ta dwójka ma bardzo różne potrzeby jeśli chodzi o tworzenie związku. Rak wymaga głębokiej więzi emocjonalnej, podczas gdy Waga bardziej ceni sobie więź intelektualną. Zmienność nastrojów którą cechuje się Rak może działać Wadze na nerwy, z kolei jej pozorna zmienność będzie stać w konflikcie z jego dążeniem do poczucia bezpieczeństwa. Może mieć też skłonność do krytyki, co również nie będzie dla Wagi zachęcające.

Byk

Mimo, że oboje bardzo cenią sobie sztukę i muzykę, to tutaj kończą się podobieństwa. Byk będzie chciał dokładnie wszystko zaplanować, zapewniając obojgu stabilną i bezpieczną przyszłość. Dla Wagi będzie to równoznaczne z nudą. Byk zaś może łatwo irytować się jej niezdecydowaniem, pragnie on bowiem poczucia bezpieczeństwa. Oboje nie mają też do siebie cierpliwości, żeby wypracować kompromisy.

Znaki zodiaku z którymi może się udać

Waga

Mocną stroną tej relacji jest fakt, że oboje są zainteresowani sztuką, oraz cenią równowagę. Będą dążyć do stworzenia relacji pełnej harmonii. Problem może pojawić się wraz z nierozwiązanymi konfliktami. Żadne z partnerów nie będzie chciało poruszać drażliwych tematów, co oznacza, że ważne sprawy przez długi czas mogą leżeć odłogiem, podczas gdy należy się nimi zająć.

Baran

Ta para zazwyczaj zaczyna od bardzo silnego, wzajemnego zauroczenia. W sypialni ta dwójka świetnie się dogaduje, seks jest dla nich równie ważny. Jednakże Baran musi uważać, żeby jego dominująca natura nie wywarła negatywnego wpływu na Wagę. Żeby wszystko w relacji było jak należy, Waga powinna też pamiętać by czasem pochwalić Barana za jego starania.

Autorem artykułu jest ekspert Fortuna. Kliknij tutaj by zobaczyć jej prywatny numer telefonu.

Zostaw komentarz