Ekspert Kasjan | Prywatny tel. 708 577 032

Zodiakalny byk, specjalizuję się w Tarocie, poza tym moją pasją są runy, karty klasyczne oraz numerologia. Z powołania jestem duchowym doradcą. Dzięki rozwiniętej intuicji poczułem, że powinienem w ten sposób pomagać innym. Dlatego też znalazłem się na tym portalu.

BEZPOŚREDNI KONTAKT Z EKSPERTEM
Dla nowych użytkowników
5 minut
za darmo!
Linia 0-700
708 577 032
koszt min. poł. 3,69zł zVat
Linia niemiecka
900 310 24 66 wew. 719
koszt min. poł. 1 euro zVat
Sms chat
SMS o treści EZO.KASJAN na numer 7231
koszt sms 2,46 z Vat
Chat
Chat z ekspertem. Porozmawiaj na żywo!
Polecany ekspert
Polecany ekspert
O MNIE
Tarotem interesuje się od momentu gdy pierwszy raz wziąłem te magiczne karty w dłonie, czyli od ponad 10 lat. Moje pierwsze doświadczenia sprawiły, że postanowiłem korzystać z pomocy Tarota na co dzień. Poza Tarotem moją specjalnością i jednocześnie pasją są runy, karty klasyczne oraz numerologia. Zawszę uczciwie mówię to, co widzę w kartach, A moje wróżby mają bardzo wysoką sprawdzalność. Finanse, uczucia, zdrowie. Doradzę w każdej sferze życia, widzę szanse i zagrożenia. Odkryj magię moich kart!
SPECJALIZACJA
sennik      runy        tarot       numerologia       talizmany
DZIEDZINY
 uczucia   zdrowie   praca     rozwój i wsparcie  finanse

Komentarze

  1. Fantastyczny człowiek i wróżbita. Dzwoniłem i polecam, nie dość że idealnie odczytał moją aktualną sytuację to powiedział mi o czym marzę. Na pewno zadzwonię do niego jeszcze raz i potwierdzam jego niespotykanie duże pokłady pozytywnej energii.

  2. Wróżbita Kasjan jest rewelacyjny. Kiedyś poprosiłam go telefonicznie o wróżbę i radę – powiedział mi o tym co było, jest i będzie. Wszystko trafione w 100%. Gorąco polecam.

Zostaw komentarz