Kochankowie

Kochankowie

Gdy przyjrzymy się ilustracji na tej karcie Tarota, zauważymy drzewo znajdujące się po prawej, za mężczyzną. Drzewo to symbolizuje naturę mężczyzny, która bez żadnego ujścia może wymknąć się spod kontroli i stać się destruktywna, a przejawia się to w takich aspektach jak chciwość, polityka, czy toczenie wojen. Bez kobiety u boku, wymienione wcześniej cechy mogłyby wymknąć się spod kontroli. Kochankowie opowiadają nam, jak ważna w życiu mężczyzny jest kobieta.

Mężczyzna na karcie spogląda jednak na kobietę, w której mocy jest zapanowanie nad jego destruktywnym potencjałem i ugaszenie jego zapędów. W taki sposób Kochankowie przekazują nam sekret szczęścia mężczyzny: w zetknięciu z kobiecym ideałem miłości i zaangażowania, uczy się osiągnąć duchową dojrzałość i niezależność w relacji dwojga dorosłych ludzi.


Kochankowie pokazują się w pytaniu o związek, ale nie wiesz czego dokładnie się po tym spodziewać? Przekonaj się, nasi eksperci wszystko wyjaśnią i powiedzą, kto z Twojego otoczenia jest dla Ciebie idealnym partnerem!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Za kobieta zaś na karcie znajduje się wąż. Kobieta spogląda zaś w górę, na Boga, z obecności węża nie zdaje sobie sprawy. Oznacza to, iż powinna cały czas być świadoma własnej wartości, boskiego pierwiastka w sobie, unikać niskich pobudek, które czasem mogą się pojawić. A w relacji z mężczyzną kobieta nie powinna tłamsić i gasić jego zapału, by go sobie tym podporządkować, bo w rzeczywistości wyrządza mu tym wielką krzywdę.

Kochankowie – znaczenie w miłości

Jeśli jesteś w związku, a w rozkładzie pokazuje się karta Kochanków, możesz mieć pewność, że związek ten okaże się dla ciebie tym właściwym, który da ci szczęście i spełnienie. Jeśli tylko będziesz odpowiednio dbać o dynamikę waszej relacji, wszystko będzie dobrze.

Ważnym aspektem tej Karty w stosunku do spraw uczuciowych jest zdolność wyboru. Często o wiele ważniejsze niż wasze indywidualne sprawy, jest dbanie o ogólny stan związku, o jego „duszę”. Wybór sprowadza się tutaj do tego, czy potrafimy wznieść się ponad drobne sprzeczki i słowne przepychanki, i na pierwszym miejscu postawić nie nasze ego, ale dobro relacji która daje nam szczęście.

Oczywiście czasami w relacji trzeba ustalić granice lub pokazać niezadowolenie. To wszystko jest w porządku jeśli tylko rozumiemy co jest dla nas naprawdę ważne. Jeśli nie robimy tego z niskich pobudek, tylko z myślą o tym, by uczciwie poprawić całokształt naszego związku, na pewno uda nam się go wzmocnić.

Kochankowie – pozycja odwróconaW pozycji odwróconej Kochankowie wskazują na taki związek, w którym chodzi tylko o to, która ze stron ma rację. Obydwoje zapomnieli o tym, co tak naprawdę ważne jest w związku, każde myśli tylko o sobie, kierują się tylko chciwością i własnym interesem. W takiej formie niestety związek nie przetrwa, i jeśli czegoś z tym nie zrobicie, czeka was przykre rozstanie.

Innym znaczeniem odwróconej karty Kochanków jest przejście z jednego związku w inny, który jednak nadal okaże się nie dość satysfakcjonujący. W takiej sytuacji dobrze będzie zrobić sobie przerwę od randkowania i zastanowić się nad tym, czego naprawdę chcemy, i kto by do nas najlepiej pasował.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Interesuje Cię prawdziwe przepowiadanie przyszłości? W takim razie kliknij tutaj i przekonaj się jak działają wróżby online i czy można im zaufać!

Zostaw komentarz