Jakich znaków zodiaku unikać

Czasami zdarza nam się uwikłać w związek, w którym bez względu na to co robimy, ciągle coś się nie układa. Mimo tego, że kochamy naszego partnera, często doprowadza nas on do szaleństwa. Przychodzi konflikt za konfliktem, kłótnia za kłótnią, najgorsze sprzeczki potrafią wyniknąć z najmniej istotnych drobiazgów. W końcu, po tych wszystkich kłótniach, pochopnie powiedzianych słowach i zranionych uczuciach, związek się rozpada, a drogi rozchodzą. Jest jednak szansa, by tego wszystkiego uniknąć. Bez względu na to czy dajemy wiarę zodiakowi, czy nie, astrologia często ma wiele do powiedzenia jeśli chodzi o relacje międzyludzkie, i zadziwiająco wiele z tego się sprawdza. Sięgnijcie wspomnieniami wstecz i przypomnijcie sobie nieudane związki. Czy nie była to relacja w której wasze znaki zodiaku były niekompatybilne? Poniżej przedstawiamy listę mówiącą o tym, jakich znaków zodiaku unikać.

Złym wyborem dla Barana będzie Byk. Baran ma bardzo silną wolę, Byk jest zaś uparty, więc jeśli każde z nich postawi na swoim, ciężko będzie osiągnąć jakiś kompromis. Byk dąży też do ciągłego jasnego stawiania sprawy, co może doprowadzić drugą stronę do irytacji. Gdy zaś związek będzie się miał ku końcowi, Baran będzie chciał po prostu pozwolić, by się to wszystko wypaliło, gdy Byk będzie ciągle domagał się wyjaśnień i poważnych rozmów. Jeśli chodzi o to, jakich znaków zodiaku unikać, Baran powinien unikać Byka jak ognia.

Byk lubi rozkoszować się spokojnym, cichym wieczorem w domowym zaciszu, jednak jeśli jego partnerem będzie Strzelec, który nie może wysiedzieć na miejscu, może to być przyczyną konfliktów. Strzelec nie bierze też wszystkiego tak bardzo na poważnie, jak robi to Byk, co zwiastuje problemy przy konieczności podjęcia każdej poważnej decyzji. Strzelec więc jest na początku Byczej listy mówiącej o tym, jakich znaków zodiaku unikać.

Bliźnięta bardzo roztropnie zrobią unikając osób spod znaku Koziorożca. Bliźnięta to marzyciele, uwielbiający spontaniczność, podczas gdy Koziorożca charakteryzuje konieczność planowania każdego przyszłego kroku. Niechęć do improwizacji szybko zirytuje Bliźnięta, które wolałyby czasem po prostu dać się ponieść nurtowi wydarzeń. Przy Koziorożcu niestety po prostu się zanudzą, więc wiedzą już, jakich znaków zodiaku unikać..

Raki są bardzo uczuciowe, opiekuńcze, romantyczne, i doceniają też nieco luksusu od czasu do czasu, mogą więc zirytować się często przesadnie oszczędnym Wodnikiem, który wydaje pieniądze tylko wtedy, gdy naprawdę musi. Uczuciowe potrzeby Raka mogą zostać zaniedbane przez bardzo niezależnego Wodnika, który nie zawsze będzie potrafił okazać Rakowi to, jak bardzo go ceni i potrzebuje.


Nie wiesz kto będzie dla ciebie odpowiednim partnerem? Chcesz wiedzieć jakich znaków zodiaku unikać? Zastanawiasz się, z kim należy się związać i kiedy ta osoba pojawi się w twoim życiu? Znajdź odpowiedź na te pytania, skontaktuj się z naszym ekspertem!


Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7321
Lub zadzwoń pod 708-577-066

Lew ma bardzo silny charakter, poza tym lubi czuć się doceniany, i musi przygotować się na to, że jeśli dobierze się w parę ze Skorpionem, to nie ma co liczyć na częste pochwały. Wręcz przeciwnie, Skorpion nie jest skłonny do częstego doceniania kogokolwiek, nawet swojego partnera. Poza tym Skorpiony są zazdrosne, a do tego tak samo jak Lwy mają skłonność do przejmowania sterów w związku, co może być przyczyną kolejnych konfliktów.

Po pewnym czasie w związku ze Strzelcem, Panna uzna, iż jest on nieco zbyt beztroski. Żadne z was nie chce się za bardzo angażować, co sprawi, iż atmosfera niepewności nie będzie was opuszczać. Poza tym Strzelec bardzo lubi zdobywanie partnera, co nie zawsze jest doceniane przez Panny. Gwoździem do trumny będzie jego brak wyczucia, czym może zranić twoje uczucia.

Waga jest spontaniczna i beztroska, a znak którego powinna unikać to Panna, która ma skłonność do krytyki, co może sprawić, że po prostu zwątpisz w siebie. Co gorsze, Panna zawsze chce mieć rację, będzie to kolejna rzecz działająca ci na nerwy. Będzie ci też trudno namówić partnera na te wszystkie emocjonujące i przepełnione adrenaliną rozrywki które tak lubisz.

Najgorszą parą dla Skorpiona będzie Baran. Niestety, ale niezależny i lubiący postawić na swoim Skorpion nie odnajdzie się w związku z upartym Baranem. Mogą również pojawić się problemy ze szczerością, której Skorpion oczekuje i którą ceni. Ciągła walka o kontrolę w związku może zrobić z tej relacji bardzo wybuchową mieszankę.

Dla Strzelca najgorszym partnerem będzie Byk. Pełen energii, pozytywnie nastawiony strzelec może czuć się znudzony i ograniczony przez Byka i jego bardzo napięty plan dnia i praktyczne podejście do życia, nie zostawiające dużo miejsca dla spontaniczności i niespodzianek. Podczas gdy Strzelec lubi czasem zaszaleć i postawić wszystko na jedną kartę, Byk woli zawsze mieć jakieś zabezpieczenie i plan awaryjny.

Koziorożec jest kreatywny, ambitny, i łatwo dostosowuje się do zaistniałej sytuacji. Tym trudniej będzie mu zrozumieć Bliźnięta, które mają bardzo duże opory przed zmianami, przez co można odnieść wrażenie, że są bardzo uparte. W dodatku ich chaotyczny sposób bycia może kłócić się z poukładanym światem Koziorożca.

Jeśli jesteś Wodnikiem, unikaj Raków. Przede wszystkim bardzo często mogą okazać się dla ciebie zbyt uczuciowi. Poza tym twoja niezależność może zostać odebrana jako brak troski, podczas gdy ty chcesz po prostu trochę czasu dla siebie, aby zająć się swoimi sprawami. Rak też bardzo szybko się angażuje, podczas gdy Wodnik na początek woli traktować wszystko jak zabawę.


Ryby powinny unikać Panny. Panna jest bardzo krytyczna wobec innych, oraz praktyczna w swoim podejściu do życia, co może łatwo prowadzić do konfliktów z marzycielskimi i wrażliwymi Rybami. Ciężko też za Panną nadążyć w kwestiach emocjonalnych, w jednej chwili jest szczęśliwa, w następnej minucie ma grobową minę. Ten związek o wiele lepiej sprawdziłby się jako przyjaźń, niż jako relacja romantyczna, ponieważ wtedy nie byłoby tak dużego balastu emocjonalnego, z którym trzeba byłoby sobie radzić.

Jeśli potrzebujesz innych inspiracji, możesz zapoznać się z naszymi pozostałymi artykułami dotyczącymi rozwoju duchowego, tarota, wróżb i astrologii. Jeśli zaś chciałbyś spytać o poradę, oraz masz pytania na które nie znalazłeś tu odpowiedzi, zapraszamy do osobistego kontaktu. Nie wahaj się z nami skontaktować jeśli interesuje cię wróżenie z kart i wpływ zodiaku na twój los!

Autorem artykułu jest ekspert Emilia. Kliknij tutaj żeby się z nią skontaktować.

Zostaw komentarz