Koło Fortuny

Koło Fortuny

Karta Tarota Koło Fortuny to dziesiątka karta Wielkich Arkan, i łączy się ze wszystkimi dziesiątkami dworów Tarota z Małych Arkan. Dziesiątki pokazują nam zmianę w danym aspekcie, do którego odnosi się dany dwór, czyli na przykład Kielichy odnoszące się w większości do spraw związanych z uczuciami. Koło Fortuny zaś dotyczy całego naszego życia, jego cykli i tego, jak będzie wyglądało w przyszłości. Ta karta mówi o bardzo znaczących i dalekosiężnych planach lub zmianach, takich jak przeprowadzka, lub nagła zmiana branży i rozpoczęcie zupełnie nowej kariery.

Gdy pojawia się Koło Fortuny, powinniśmy być gotowi właśnie na takie doświadczenie – musimy stawić czoła znacznemu wyzwaniu, zrobić kolejny krok na drodze naszego życia, lub wkroczyć na zupełnie nową ścieżkę.


Czy w Twoim układzie pojawiło się Koło Fortuny? Chcesz wiedzieć, jaka dokładnie zmiana Cię czeka? Czy można się cieszyć, czy lepiej przygotować na problemy? Nasi eksperci wszystko Ci wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Koło Fortuny – zwiastun nieuniknionegoJest to też karta Tarota zwiastująca wydarzenia, przed którymi nie uda nam się uniknąć, choć byśmy się bardzo starali. Może to być coś, co całkowicie odmieni nasze życie. Nie znaczy to jednak, że jest to zawsze zmiana na gorsze, wręcz przeciwnie, korzystna zmiana także jest możliwa. Zmiany są jednak zmianami, i nawet jeśli na lepsze, to często irracjonalnie się ich obawiamy, wolimy trzymać się tego co jest znane i sprawdzone.

Jeśli Koło Fortuny symbolizuje człowieka, na pewno jest to ktoś, komu los sprzyja. Bywał w lepszych i gorszych sytuacjach, ale zawsze dawał radę wybrnąć z problemów. Ma w sobie dużo energii i skupia się na pozytywnych stronach życia.

Koło Fortuny – miłość i pozycja odwrócona

Osobom samotnym karta ta może zwiastować, że nagle ktoś się pojawi, i będzie to początek nowej, owocnej znajomości. Komuś kto jest już w związku, ale uczucia zdają się wygasać, Koło Fortuny może zwiastować, że wkrótce wszystko się odmieni, i znowu pojawi się między wami namiętność. Zaś w pozycji odwróconej karta ta może sugerować nadejście nagłej kłótni, pogorszenie waszych relacji, a nawet i rozstanie.

Autorem artykułu jest ekspert Apolonia. Kliknij tutaj żeby skontaktować się z tym ekspertem.

Interesuje Cię prawdziwe przepowiadanie przyszłości? W takim razie kliknij tutaj i przekonaj się jak działają wróżby online i czy można im zaufać!

Zostaw komentarz