Koziorożec

Zwróć uwagę na te małe znaki które mogą przekazywać ci inni. Być może okazują ci zainteresowanie a ty nawet nie zdajesz sobie z tego sprawy?

Kieruj się swoją intuicją, działaj jeśli tylko taki subtelny znak da ci do myślenia, a może to przynieść ci wiele szczęścia w postaci bardzo interesującej relacji. Jeśli często o kimś myślisz, to też może być znak. Gdy nie możesz zapomnieć o tej osobie, po prostu do niej zadzwoń i spytaj co słychać. Być może przechodzi właśnie przez trudny okres i teraz twoje słowa otuchy będą jej bardzo potrzebne. Możliwym jest też, że potrzebuje właśnie towarzystwa, zaproś ją więc na spotkanie i wysłuchaj co ją gryzie, na pewno bardzo jej to pomoże. Koziorożec w związku powinien zadbać o swoją drugą połówkę. Pokaż jej, jak bardzo ci na niej zależy, z pewnością przyczyni się to do tego, że bardzo się do siebie zbliżycie, może uda wam się na nowo rozpalić ogień namiętności który pamiętacie z początku waszej relacji?


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz