Koziorożec horoskop tygodniowy

Koziorożec horoskop tygodniowy

W tym tygodniu możesz spodziewać się przemęczenia z nadmiaru emocji. Czas więc temu przeciwdziałać, jeśli od jakiegoś czasu masz ochotę na wizytę w salonie SPA, nie odkładaj tego dłużej. Na pewno ukoi twoje nerwy i pomoże poukładać sobie wszystkie sprawy, które od jakiegoś czasu cię dręczą. Przez cały tydzień będziesz bardzo wrażliwy, a momentami nawet i drażliwy. Cała energia którą w sobie trzymasz potrzebuje jakiegoś ujścia, bo jeśli o to nie zadbasz, to może nieoczekiwanie wybuchnąć gdy nie będziesz się tego spodziewać. Bądź więc świadomy swojego stanu emocjonalnego i zadbaj o jakieś ujście dla emocji, zanim będzie za późno. Szczególnie bolesne może się okazać odkrycie, że ktoś wykorzystuje twoją dobroć, i jeszcze obgaduje cię potem za plecami. Złość będzie tu jak najbardziej uzasadniona, nie działaj jednak pod wpływem nagłych emocji, bo może to ci tylko zaszkodzić.


Chcesz wiedzieć jak dokładnie będzie wyglądał Twój tydzień? Nasi eksperci przygotują dla Ciebie indywidualny horoskop! Wystarczy się z nami skontaktować!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Koziorożec horoskop tygodniowy – relacje z innymi

Mogą też wyjść na jaw skrywane wobec ciebie urazy, zwłaszcza ze strony bliskich. Doda to do listy rzeczy, które mogą cię dręczyć, jednak jeśli się tym zajmiesz, to na długi czas już będziesz mieć to wszystko z głowy. Nie angażuj się też w konflikty innych. Może ci to wyjść tylko na gorsze, w najbliższym czasie nie będziesz dobrym mediatorem. Nawet partner może cię od czasu do czasu irytować, nie dawaj tylko po sobie tego poznać. Przeczekaj gorsze chwile, na pewno nie rób nic co mogłoby doprowadzić do awantury, a wszystko będzie dobrze.

Koziorożec horoskop tygodniowy – obowiązki

Nie ignoruj swoich obowiązków. Dzięki swojej determinacji wszystko uda ci się zrobić łatwo i efektywnie. Zajmij się najpierw tym, co wymaga pilnej uwagi, rzeczy które nie są tak pilne możesz odłożyć na później.

Autorem artykułu jest ekspert Emilia. By się z nią skontaktować kliknij tutaj.

Interesuje Cię prawdziwe przepowiadanie przyszłości? W takim razie kliknij tutaj i przekonaj się jak działają wróżby online i czy można im zaufać!

Zostaw komentarz