Król Buław

Zazwyczaj karta ta zwiastuje dobrą nowinę. Gdy widzisz Króla Buław, możesz przygotować się na celebrację sukcesu, być może nawet w kilku różnych sferach życia. Pokazuje też, że nadszedł czas uwierzyć we własne możliwości i kreatywność.

Karta ta mówi nam też o tym, by kierować się prawdą i uczciwością. Jest to jasny przekaz: zawsze należy mówić prawdę i spodziewać się tego samego w zamian. Przez to będziesz mieć absolutną jasność co do intencji innych, i oni też będą cię doskonale rozumieć. Pokazuje, że masz predyspozycje do tego by być wizjonerem, kimś, za kim ludzie będą chcieli podążać.


Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się przeznaczona ci osoba i co może o niej świadczyć Król Buław? Zapytaj kart jak ją odnaleźć, skonsultuj się z naszymi ekspertami, którzy postawią karty i wyjaśnią kiedy spotkasz prawdziwą miłość!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Nadszedł czas by z pewnością siebie podejmować decyzje, nie wątpić we własne możliwości, i zaufać swoim osądom. Podczas podejmowania tych decyzji, pamiętaj o tym w co wierzysz, jakie są główne wartości które wyznajesz. One pomogą ci kierować się w odpowiednią stronę.

W odwróconej pozycji Król Buław mówi nam, by przygotować się na negatywny wpływ w naszym życiu, taki jak wątpliwość we własne umiejętności, lub frustracji. Być może nie uda nam się czegoś osiągnąć przez złą ocenę sytuacji lub złe decyzje. Czas więc przygotować się na to i postarać się uniknąć tego co może się wydarzyć.

W odwróconej pozycji może też oznaczać ludzi, z którymi będziemy mieć do czynienia w razie problemów, czyli na przykład niezadowolonego szefa, który weźmie nas na dywanik, by odbyć z nami poważną rozmowę.

Autorem artykułu jest ekspert Emilia. Kliknij tutaj żeby się z nią skontaktować.

Komentarze

  1. Dokładnie tak było przy zmianie mojej pracy. Gdy wróżbita rozłożył Karty od razu rzucił mu się w oczy Król Buław i tak jak tu zapisane tak i wtedy mi powiedział. Była to prawda i do dziś jestem zadowolona z nowej pracy a Króla Buław darzę szczególną sympatią.

Zostaw komentarz