Król Kielichów

Król Kielichów

Kiedy w naszym rozkładzie Tarota pojawia się Król Kielichów wskazuje to na czas sprzyjający wprowadzeniu równowagi do naszego życia, a także jego ocenie i podjęciu odpowiednich działań. Jeśli mamy trudny okres, o wiele lepiej poradzimy sobie dzięki dyplomacji i zdobytej w przeszłości wiedzy niż ślepemu uporowi i nieprzemyślanym działaniom. Korzystne będzie również okazanie innym współczucia, a także szczerość w naszych relacjach, uchroni nas to przed dalszymi problemami. Dzięki szczerości i cierpliwości odniesiesz sukcesy na których bardzo ci zależy, nawet wbrew niesprzyjającym okolicznościom.

Nie należy jednak mylić okazywania współczucia ze słabością charakteru. Karta ta przedstawia kogoś kto łatwo ulega emocjom, a przez to też często się denerwuje, jeśli zostanie sprowokowany. Jeśli karta ta opisuje kogoś z naszego otoczenia, lub nas samych, warto pamiętać, że osoba ta oczekuje szczerości i szacunku takiego samego, jaki daje od siebie, nie znosi zaś kłamstwa i fałszu. Osobę tę możemy śmiało poprosić o pomoc, na pewno nam jej nie odmówi.


Król Kielichów pojawił się w Twoim odczycie? Chcesz wiedzieć, co to dokładnie dla Ciebie oznacza? Nasi eksperci wszystko dokładnie Ci wyjaśnią!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Król Kielichów – pozycja prosta

Gdy w naszym rozkładzie pojawia się Król Kielichów, możemy postrzegać go jako pozytywną kartę na wielu różnych płaszczyznach. Jeśli chodzi o zdrowie, ta karta Tarota symbolizuje poprawę lub ogólnie dobry stan zdrowia. Jeśli zaś pytamy o pracę, Król Kielichów wskazuje na szanse które mamy i sukces jaki możemy dzięki nim osiągnąć. Nasze starania zostaną zauważone przez innych i na pewno przyniosą owoce. Finanse staną się o wiele bardziej stabilne, dzięki czemu zwiększy się nasze poczucie bezpieczeństwa. Nie powinniśmy się też obawiać podejmowania ważnych decyzji, przyniosą bowiem pozytywne rezultaty. Jeśli chodzi o miłość, karta ta mówi o tym, byśmy zaakceptowali emocje które w sobie mamy, a jeśli jesteśmy z kimś już w związku, na pewno będzie trwał on długo i da nam wiele szczęścia.

Król Kielichów – pozycja odwróconaW odwróconej pozycji Król Kielichów każe nam wystrzegać się tego, jak traktują nas inni. Ktoś może chcieć nas oszukać lub nami manipulować. Inni będą kierować się własnym interesem, zamiast dobrem ogółu. Ciężko będzie dojść z nimi do kompromisu, dlatego teraz lepiej unikać ważnych decyzji dotyczących innych, bo nie będzie im zależało na tym, by sprawy obróciły się dla nas korzystnie.

Autorem artykułu jest ekspert Fortuna. Żeby się z nią skontaktować kliknij tutaj.

Zostaw komentarz