Królowa Denarów - energia opieki i obfitości

Królowa Denarów

Królowa Denarów

Królowa Denarów przedstawia samotną kobietę siedzącą na tronie. Sam tron udekorowany jest motywami przedstawiającymi drzewa owocowe, kozy, anioły i inne rzeczy kojarzące się z dobrami materialnymi oraz przyjemnością zmysłów. Drzewo ponad nią i ziemia pod stopami kobiety pokryte są kwiatami i dojrzewającymi roślinami wszelkiego rodzaju, w dłoniach zaś trzyma złotego denara. Warto zauważyć też królika na dole po prawej stronie – symbol płodności.

Królowa Denarów – pozycja prosta

To karta Tarota kojarzona przede wszystkim z bardzo „matczyną” energią, można ją nawet utożsamiać z Matką Ziemią. Okazuje najbliższym miłość przez gotowanie, sprzątanie, utrzymywanie przytulnego domowego ogniska, dbanie o potrzeby swojej rodziny. Jest w stanie jednocześnie spełniać się zawodowo, dbać o dom, zająć się dziećmi, a do tego znajdzie jeszcze czas żeby przeczytać w gazecie kolumnę ekonomiczną. Jest szansa, że ma odłożoną sporą sumę pieniędzy na koncie o którym wie tylko ona.


Przekonaj się co w Twoim układzie oznacza Królowa Denarów! Nasi eksperci wszystko wyjaśnią.

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Karta ta, wskazując na osobę, mówi właśnie o takim matczynym wzorcu, kimś kto wspiera nas w trudnych chwilach, okazując wsparcie pomaga poradzić sobie z negatywnymi wpływami przeszłości. Być może to nauczyciel, doradca, mentor, na pewno ktoś, z kimś w jakiś sposób jesteśmy blisko. Może też reprezentować tę część nas która odpowiada za troskę o innych.

Królowa Denarów wskazuje na to jak ważna jest nasza zdolność do samodzielnego życia, stabilny przychód i wystarczająca ilość czasu by zadbać o siebie i najbliższych. Być może starasz się odpowiednio zrównoważyć czas który poświęcasz na pracę i na dbanie o dom tak, by nie zaniedbać ani jednego, ani drugiego. Pamiętaj jednak, żeby mieć między tym wszystkim trochę czasu dla siebie.

Królowa Denarów sugeruje żebyśmy w stosunku do innych zachowywali się praktycznie, ale też opiekuńczo, wczuwali się w ich sytuację, ale przy tym też nie zapominali o sobie.

Królowa Denarów – pozycja odwróconaW pozycji odwróconej Królowa Denarów sugeruje, że jesteśmy pochłonięci pracą. Być może stawiamy karierę ponad sprawami rodzinnymi bądź związkiem, co też odbija się na naszym życiu. Oczywiście może to być tylko tymczasowe, jednak należy zadbać, żeby ta sytuacja nie zaszkodziła nam w dłuższym okresie.

Może też sugerować, iż dręczą nas zmartwienia, niepokoimy się o stabilność finansową, czy uda nam się zadbać o siebie i rodzinę. Dotyczy to też drugiej strony, obawiamy się, że za bardzo zainwestowaliśmy w naszą pracę, przez co nie poświęcamy dostatecznie dużo czasu rodzinie.

Zwróćmy też uwagę na to, czy nasza troska nie jest dla innych przytłaczająca. To, co wydaje się nam opiekuńczością, inni mogą odbierać jako bycie natrętnym. Nasze intencje mogą być dobre, jednak jest moment, w którym powinniśmy nieco odpuścić, dla dobra naszego i naszych najbliższych.

Autorem artykułu jest ekspert Kasjan. Kliknij tutaj żeby zobaczyć jego prywatny numer.

Zostaw komentarz