Księżyc

Karta Tarota Księżyc

Karta Tarota Księżyc, jedna z Wielkich Arkan, często reprezentuje drugą stronę naszej osobowości, tę, której na co dzień nie pokazujemy światu. Jest to część naszej osobowości która ma skłonność do obaw i martwienia się, dlatego gdy ta karta pojawia się w naszym rozkładzie, dobrze będzie zwrócić uwagę na nasze uczucia dotyczące tego co nas otacza. Obawy które możemy odczuwać najczęściej płyną z naszych przeszłych doświadczeń. Jeśli zajrzymy do własnego wnętrza i skupimy się na tym, zobaczymy co tak naprawdę nas dręczy i skąd biorą się te negatywne emocje.

Księżyc to też karta wskazująca na iluzję i zwodnicze działania, przez co też sugeruje nam, że coś nie jest tym, na co wygląda. Trzeba będzie mieć się na baczności i dokładnie się wszystkiemu przyglądać, żeby odkryć iluzję zanim będzie za późno. Może to dotyczyć oszustwa, lub umowy która na pierwszy rzut oka wygląda zbyt dobrze by mogła być prawdziwa. Może to dotyczyć też związku, który idealizujemy, a rzeczywistość wcale nie przedstawia się tak różowo, zwłaszcza jeśli inne karty w układzie mają negatywny wydźwięk. Jeśli inne karty w naszym rozkładzie Tarota mają pozytywne znaczenie, Księżyc wskazuje na to, że pozwalamy by kierowały nami nasze obawy, i w rzeczywistości sytuacja nie jest tak zła jak nam się wydaje.Karta Księżyc pojawia się też w naszym układzie gdy nie jesteśmy pewni w którą stronę w naszym życiu powinniśmy podążać. Być może zgubiliśmy kierunek i próbujemy teraz na ślepo odnaleźć naszą drogę. Pamiętajmy, że Księżyc to karta oznaczająca intuicję, nie skupiajmy się więc tak bardzo na logice, ale pozwólmy naszemu sercu kierować naszymi czynami, a na pewno odnajdziemy znowu nasz cel.


W Twoim układzie pojawiła się karta Księżyc i chcesz wiedzieć co oznacza? Nasi eksperci wyjaśnią wszystko, dokładnie odnosząc się do Twojej aktualnej sytuacji uczuciowej, finansowej lub zdrowotnej.

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

W odwróconej pozycji karta Księżyc wskazuje na to, że ostatnio przechodziliśmy okres zwątpienia, obaw i niepokoju, jednak wszystko to zaczyna mijać i negatywne energie powoli nas opuszczają. Być może próbujemy sobie poradzić z emocjonalnymi problemami które wcześniej były w nas ukryte. Karta w tej pozycji oznacza niezadowolenie z obecnej sytuacji, jednak mówi też o dezorientacji i niepewności co do tego jaki kierunek mamy podjąć idąc dalej.
Autorem artykułu jest ekspert Kasjan. Kliknij tutaj żeby zobaczyć jego prywatny numer.

Zostaw komentarz