Lew

Przede wszystkim warto skupić się na korzystnej dla sfery uczuciowej aurze, z której każdy Lew powinien skorzystać. Samotny Lew ma szansę spotkać kogoś kto będzie wart jego czasu, uwagi i uczucia, a co lepsze, to zainteresowanie może okazać się obustronne.

Pamiętaj tylko, żeby nie robić niczego na siłę, jeśli nie czujesz odpowiednich wibracji od drugiej osoby, warto odpuścić i pozostać na stopie koleżeńskiej. Kto wie, może jeszcze coś z tego będzie? Tymczasem daj szansę komuś innemu, to świetny okres na poznawanie nowych twarzy. Jeśli zaś jesteś już z kimś w związku, nadal nie należy rezygnować z romantyzmu. Pokaż partnerowi że go doceniasz, jakiś miły romantyczny gest na pewno bardzo go rozpali. To też dobry czas na szczere rozmowy, zwłaszcza jeśli ostatnio zdarzało ci się trzymać swoje uczucia tylko dla siebie. Pamiętaj jednak, żeby nie dramatyzować, jeśli są negatywne, tylko starać się o jak najszczerszy przekaz bez obwiniania drugiej strony. Korzystnie będzie też dla was omówić wizję wspólnej przyszłości!


Chcesz poznać dokładniejszy horoskop, przygotowany specjalnie dla ciebie i uwzględniający nawet drobne szczegóły twojego życia? Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy codziennie pomagają setkom osób, układając dla nich dokładny horoskop dzienny, tygodniowy lub miesięczny!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms ZODIAK pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Zostaw komentarz