Mag

Mag

Mag – pozycja prosta

Mag to karta Tarota znajdująca się w Wielkich Arkanach. Cechuje się bardzo wysoką energią, mówi o naszych pragnieniach i osiągnięciach, które możemy osiągnąć dzięki determinacji oraz sile woli. Dyscyplina i samokontrola to klucz do rozwoju osobistego i pokonania znajdujących się na naszej drodze problemów. Nadszedł czas by wierzyć w siebie i nie dopuszczać do siebie negatywnych myśli.

Czy to w sferze miłości, kariery czy finansów, ta karta Tarota wskazuje na to, że poradzisz sobie wtedy, gdy będzie to konieczne. Spełnisz postawione przed tobą wymagania, nawet jeśli okażą się wysokie. Nadszedł też czas na pozytywne zmiany w twoim życiu, a także na podejmowanie ważnych decyzji, które potem będą miały duży wpływ na twoją sytuację. Uwierz w siebie, w to, że potrafisz dokonać właściwych wyborów. Mag radzi też, byśmy skupili się na tym, co jest w tym momencie najważniejsze, i nie skupiali na rzeczach mniej ważnych, które mogą odwrócić naszą uwagę. W ten sposób szybciej osiągniemy to, czego pragniemy.


Zobaczyłeś Maga w swoim rozkładzie? Nie wiesz jak go dokładnie zinterpretować? Nasi eksperci Ci pomogą, wyjaśnią dokładnie jakiej sfery życia dotyczy, i co należy robić dalej!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Karta Mag skupia się przede wszystkim na tym, by uświadomić nam, że nadszedł czas byśmy skupili się na tym, co chcemy osiągnąć, bo to jest dla nas w tym momencie najważniejsze. Jeśli to zrobimy, to nasze działania przyniosą bardzo znaczące zyski.

Mag – pozycja odwróconaW pozycji odwróconej Mag ostrzega nas przed oszustwem i manipulacją. Czas zatrzymać się i zastanowić nad naszą sytuacją, na pewno nie należy podejmować decyzji pochopnie, może to przyczynić się do wielu kłopotów. Należy być ostrożnym, bo coś może nie być tym, czym się wydaje. Postaraj się więc powstrzymać od nagłych wniosków powodowanych uprzedzeniami, czy to w stosunku do sytuacji, czy do ludzi.

Autorem artykułu jest ekspert Kasjan. Kliknij tutaj żeby zobaczyć jego prywatny numer.

Interesuje Cię prawdziwe przepowiadanie przyszłości? W takim razie kliknij tutaj i przekonaj się jak działają wróżby online i czy można im zaufać!

Zostaw komentarz