Poznaj proste sposoby na przyciągnięcie do siebie wygranej w lotto!

Marzysz o wygranej w lotto? Poznaj talizman, który ja przyciągnie.

Co zrobić, by wygrać w lotto?

Mówi się, że pieniądze szczęścia nie dają. O ile prostsze jednak staje się nasze życie, kiedy nie musimy martwić się o zawartość portfela. Każdy z nas choć raz w tym kontekście pomyślał o wygranej – czy to w lotto, czy na loterii. Rozważamy co byśmy kupili: dom, samochód, podróż dookoła świata. Patrząc na statystyki jak na dłoni widać, że możliwość wygranej jest nikła, w lotto wynosi nawet 1 do 14 milionów. A jednak ktoś prędzej czy później zdobywa główną wygraną liczoną w milionach, komuś to się udaje… Wobec tej sytuacji rodzi się pytanie: co decyduje o tym, że jedni mają szczęście i w przeciągu jednej sekundy zmieniają się w miliarderów a inni pomimo wiernej i oddanej gry nie zdobywają choćby najmniejszych kwot?

Wygrana wpisana w przeznaczenie

Możliwość wygranej w kontekście ezoterycznym jest ściśle powiązana z naszym przeznaczeniem. Profesjonalna wróżka nie wskaże swojemu rozmówcy szczęśliwych liczb o ile nie widzi we wróżbie dla niego wygranej wpisanej w jego życie – szczególnie tej, która wynosić miałaby miliony. W przypadku lotto zarówno szansę na zdobycie pieniędzy jak i szczęśliwe liczby, które miały by ją zapewnić może ujrzeć tylko jasnowidz, rzadziej np. tarocistka. Jeśli doradca wskaże, że wygrana nie jest aktualnie wpisana w Twój los nie poddawaj się – przepowiednia nie jest wyrocznią. Tylko od Ciebie zależy czy zmodyfikujesz swoje przeznaczenie. Należy bowiem pamiętać, że za pośrednictwem odpowiednich działań jesteśmy w stanie przyciągnąć do siebie tak gotówkę jak i inne pozytywne zdarzenia. Słowem, każdy człowiek posiada naturalną zdolność decydowania o swoim losie jak i determinowaniu szczęścia czy dobrej passy. Co zatem możemy uczynić, aby zdobyć możliwość wygranej?

Przyciągnąć miliony

Pieniądze nie lubią histerii i pośpiechu. Nie warto więc puszczać kuponu lotto, jeśli postrzegamy gotówkę z wygranej za naszą ostatnią deskę ratunku. Przyglądaj się bacznie temu, co rozgrywa się wokół Ciebie. Czasem wszechświat sam podpowiada nam, kiedy jest odpowiedni moment na grę. W drodze do kolektury należy obserwować znaki płynące z otoczenia. Jeśli napotkamy na wypadek, zaczepki ze strony chuliganów lub martwe zwierzęta to znak, że trzeba wstrzymać się z wysyłką kuponu. W kontekście możliwości wygranej warto zapamiętywać także liczby, które pojawiają się w naszych snach. Należy zapisać je od razu po przebudzeniu. Jeśli kiedyś już udało Ci się wygrać chociażby mała sumę pieniędzy powracaj do kolektury w której wówczas został puszczony kupon.

Kwadrat Jowisza

KWADRAT JOWISZA pomoże ci zwiększyć szansę na wygraną w lotto.
KWADRAT JOWISZA

Istnieją liczne talizmany, które za zadanie mają przyciągnąć do człowieka bogactwo. Jednym z najbardziej znanych szczególnie w kontekście lotto jest Kwadrat Jowisza. Stanowi on symbol harmonii w naszym życiu jak i stabilizacji w sferze finansów. Zasada jego działania jest zbliżona do kwadratu Lo Shu. Talizman przedstawiający Kwadrat Jowisza należy wykonać samodzielnie, aby „przesiąkł on” naszą energią. Wystarczy przerysować podany schemat na srebrny kartonik i kolejno nosić go z wypełnionymi losami. Kiedy szczerze poczujesz, że nadszedł odpowiedni czas na grę nie wahaj się i puść swoje szczęśliwe losy.

 


Chcesz wiedzieć kiedy w Twoim życiu pojawi się ten wymarzony partner lub partnerka? Sprawdź! Nasi eksperci szybko skonsultują dla Ciebie karty i podadzą trafną odpowiedź!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij SMS TAROT pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

 

Zostaw komentarz