Miłosny horoskop na lato

Tego lata wpływ Wenus będzie wyjątkowo silny, będąc w Bliźniętach sprawi, że ujrzymy wszystkie możliwości jeśli chodzi o nasze życie uczuciowe, potrwa to do trzydziestego pierwszego lipca. Bardzo ważne będzie unikanie w związku rutyny, zadbajcie też o to by zbliżyć się do osoby z którą czujecie szczególnie bliską więź.
Do dwudziestego szóstego sierpnia Wenus przechodzić będzie przez Raka, co sprawi, iż w związku ważne będzie poczucie bezpieczeństwa, oraz emocje. Najlepiej czuć się tu będą wrażliwe osoby.
W następnym okresie, do dziewiętnastego września, Wenus wejdzie w znak Lwa, i przez ten czas dobrze będzie wykorzystać życie w pełni, chwytać dzień i bawić się.
Jak dokładnie będzie to wyglądało dla ciebie? Znajdź poniżej swój znak zodiaku i przekonaj się:

To dobry czas by się z kimś związać, szczególnie że rządząca twoim znakiem planeta, czyli Mars, wejdzie w fazę sprzyjającą miłości. Zdarza się to raz na dwa lata, tym bardziej należy wykorzystać zwiększone libido oraz wszystkie te okazje które postawi przed tobą los.
Nadarzy się okazja by poznać kogoś nowego i się zakochać, dlatego szczególnie powinny się cieszyć Barany które obecnie nie mają drugiej połówki. Warto więc się rozejrzeć i nie ignorować potencjalnych nowych znajomości. Barany w związku niech się nie martwią, to doskonały okres by umocnić waszą relację!

Tego lata bardzo ważne będą dla ciebie sprawy domowe, dlatego możliwym jest, że kwestie uczuciowe zejdą na dalszy plan. Mimo tego, kilka okoliczności na spotkanie potencjalnego partnera na pewno się pojawi.
Bardzo możliwe, że twoja potrzeba skupienia się na domu wynika z tego, iż wraz ze swoim partnerem jesteście już gotowi do założenia rodziny. Jeśli tak, przekonasz się, że wspólne mieszkanie jest niezwykle miłym doświadczeniem i szczególnie pogłębi to waszą więź. Jeśli już ze sobą mieszkacie, być może będziecie pochłonięci dekorowaniem waszego domu lub obmyślaniem renowacji. Na pewno będziecie się przy tym dobrze bawić.
Samotny Byk powinien szczególnie rozglądać się za kimś we wrześniu, zwłaszcza jeśli już masz kogoś na oku, to będzie odpowiedni moment, by wykonać ruch.

W lipcu Wenus wejdzie w Bliźnięta, dlatego wyjątkowo to odczujesz, przyciągając do siebie innych. Zwłaszcza samotne Bliźnięta zauważą, że przyciągają spojrzenia, i wszyscy okazują im teraz o wiele więcej zainteresowania. To dobry czas na poznanie kogoś nowego, ponieważ teraz właśnie pokazujesz innym najlepszą wersję siebie. Jeśli jesteś z kimś w związku, to dzięki tej osobie poczujesz się doceniony.
Pod koniec lipca jednak na powierzchnię mogą wyjść pewne problemy w twojej relacji, trzeba będzie więc zastanowić się, czy chcesz z nimi walczyć i próbować wygładzić te niedoskonałości. Możesz poczuć się ograniczany, być może ten związek jest dla ciebie obowiązkiem bardziej niż przyjemnością. Pamiętaj jednak, że związek to nie jest taka prosta sprawa jak przedstawia nam to telewizja. Czasami dopada nas rutyna, i nigdy się tego nie uniknie, ważnym jest, by znaleźć w tym też radość we dwoje.

Twój czas nadejdzie od trzydziestego pierwszego lipca i Wenus będzie w Raku do dwudziestego piątego sierpnia. Te tygodnie będą dla ciebie najlepsze jeśli chodzi o letni romans. Jeśli jesteś sam, zobaczysz, że wiele osób zwraca na ciebie uwagę. Doda ci to pewności siebie, dlatego nadarzy się wiele szans by skorzystać z okazywanej ci uwagi. Jeśli jesteś w związku, również cię to nie ominie, twój partner znacząco się na tobie skupi przez ten czas.
Wyjątek może pojawić się około piętnastego sierpnia, gdy Wenus stanie w opozycji do Plutona, wtedy to możesz spodziewać się sprzeczek ze swoim partnerem, zwłaszcza dotyczących sfery finansowej, przy czym twoja druga połowa może bardzo utrudniać osiągnięcie kompromisu. W takim wypadku możesz poczuć manipulację ze strony drugiej osoby i nie będziesz już tak chętnie obdarzać jej uczuciami. Pamiętaj jednak, że jedyny sposób w jaki można poradzić sobie z tą sytuacją, to zrobienie tego razem.

To będzie na pewno godne zapamiętania lato, i to pod wieloma różnymi względami. Zwłaszcza zaś, jeśli chodzi o uczucia. Ta pora roku w szczególności dodaje ci energii, warto więc będzie z tego skorzystać. Od dwudziestego lipca do piątego września Mars będzie w Lwie, a to wypełni cię chęcią do działania oraz ambicją, poczujesz, że możesz osiągnąć wszystko czego chcesz. Dotyczy to też osoby, która ci się podoba, ale wobec której nie wykonałeś jeszcze żadnego kroku.
Warto więc będzie zacząć działać, energia która zacznie cię przepełniać przyciągnie do ciebie ludzi i sprawi, że łatwo będzie ich sobie zjednać. Zrób to więc, bo to szansa szczególnie ważna dla Lwów które są teraz samotne.

Energia która wypełni cię tego lata będzie bardzo nieoczywista. Z jednej strony chcesz cieszyć się radością którą da ci nowy romans, jednak odczuwasz też potrzebę prywatności, nie musisz się tym dzielić z całym światem. Na pewno uda ci się to osiągnąć w tym okresie, pojawi się w twoim życiu romans, jak również będzie można dać upust swojej kreatywności. Należy jednak liczyć na to, iż wszystko to będzie raczej przebiegało kameralnie i po cichu. Nie martw się jednak, to nie znaczy, że nie będzie w tym porywających uczuć!
Samotne Panny mają szczególnie dużą szansę na poprawę w tej kwestii od trzydziestego pierwszego lipca do dwudziestego pierwszego sierpnia. Wtedy otrzymasz najwięcej zaproszeń na imprezy, zostaniesz zauważony i wszystkie spojrzenia skupione będą na tobie. Nie powstrzymuj się więc i pokaż innym, że jesteś gotowy w końcu wejść w niezwykłą relację której tak pragniesz.Chcesz wiedzieć kiedy pojawi się przeznaczona ci osoba? Zapytaj kart jak ją odnaleźć, skonsultuj się z naszymi ekspertami, którzy postawią karty i wyjaśnią kiedy spotkasz prawdziwą miłość!

Aby skontaktować się z ekspertem wyślij sms UCZUCIA pod numer 7231 lub zadzwoń pod 708 577 066

Tego lata na pewno wydarzy się dla ciebie wiele rzeczy godnych zapamiętania. Nie tylko będziesz świetnie spędzać czas z przyjaciółmi, ale także jest okazja, że bardzo polubisz kogoś ze swojego otoczenia i pojawi się między wami coś więcej, niż tylko przyjaźń.
Mars da ci motywację do częstszego wychodzenia z domu i spędzania czasu w gronie znajomych. Będziecie chodzić w różne miejsca, które chociaż trochę was zainteresują. Właśnie w tym okresie zauważysz, czy między tobą a kimś z twojej paczki znajomych jest jakaś chemia i czy może być z tego coś więcej.
Waga która jest już w związku może pozwolić sobie na wspólne wakacje ze swoi m partnerem, spędzanie dużej ilości czasu razem pozwoli wam się jeszcze bardziej do siebie zbliżyć, i przekonać, że ten związek jest dla was odpowiedni.

To lato może nie wydawać się najbardziej sprzyjającym romansowaniu, jednak na pewno pojawią się przynajmniej przejściowe okresy w których twoje szanse na poznanie kogoś wyjątkowego, albo chociaż na bardzo miły flirt, znacząco wzrosną. Jeśli jesteś z kimś w związku, nadejdzie dla was bardzo ważny okres, będzie to szansa na znaczące pogłębienie waszej więzi, otworzycie się na siebie, i ta relacja stanie się o wiele bardziej intymna. Pogłębienie więzi i zaufanie drugiej osobie w taki sposób może okazać się trudne, jednakże na pewno będzie tego warte.

Tego lata Strzelec będzie miał bardzo wiele szans na to by skończyć z samotnością, albo przynajmniej przeżyć jakiś emocjonujący flirt. Nie będzie narzekać też Strzelec który jest w związku. Wenus będzie czuwać nad waszą relacją, zagości między wami harmonia i zrozumienie. Będziecie cieszyć się wzajemnym towarzystwem, i przekonacie się, że nie był to zły wybór.
Jednak dwudziestego czwartego lipca Wenus stanie w opozycji do Saturna, ten dzień może przynieść wątpliwości, i sprawić, że oboje będziecie wzajemnie kwestionować przywiązanie partnera. Jeśli odpowiedzialność was przytłoczy, w związku może chwilowo brakować namiętności.
Samotny Strzelec ma szansę poznać kogoś intrygującego w podróży, prawdopodobnie za granicą, warto więc rozważyć taką wycieczkę.

Koziorożec w związku będzie mógł poczuć, jak jego związek rozkwita, dojrzy w swoim partnerze bardzo duży potencjał, i razem będziecie dążyć do tego, by ciągle pracować nad waszą relacją, by dawała wam coraz więcej radości. Jeśli dopiero się z kimś spotykasz, to właśnie w tym okresie zdecydujesz, czy jesteście dla siebie stworzeni, czy to może jednak nie to. Możliwe, że w tym okresie się zaręczysz, pobierzesz, lub zamieszkacie razem.
Należy jednak uważać na datę piętnastego sierpnia. Wtedy Wenus będzie stać w opozycji do Plutona w twoim znaku, przez co możesz stać się nieco zaborczy jeśli chodzi o twój związek. Pamiętaj więc, żeby się pilnować, i nie kontrolować wszystkiego obsesyjnie.

Tego lata możesz spodziewać się znaczących zmian w sferze uczuć. Nawet jeśli ostatnio nie układało ci się z obecnym partnerem, wszystko będzie mogło się teraz odmienić. Obojgu wam będzie zależało, spojrzycie na to wszystko zupełnie inaczej, i każde z was da z siebie wszystko, by udało się stworzyć z tego wspaniałą relację. Ważna będzie tutaj szczera rozmowa, rozmawiajcie więc o tym, co was boli i co chcielibyście zmienić, bez tego może się nie udać.
Samotny Wodnik powinien skupić się na okresie do trzydziestego pierwszego lipca, gdy to Wenus rządzić będzie twoimi uczuciami, rozglądaj się wtedy uważnie, bo osoba w której się zakochasz może być tuż obok.

Samotne Ryby mające nadzieję na stworzenie czegoś wartościowego powinny szczególnie zwrócić uwagę na okres od dwudziestego pierwszego lipca do dwudziestego szóstego sierpnia. Wtedy Wenus czuwać będzie nad tym, by udało ci się poznać kogoś nowego, i w końcu się zakochać. Możesz spodziewać się, iż te tygodnie będą bardzo żywe i przyniosą ci wiele radości. Może też pojawić się okazja by flirt z kimś z pracy przerodził się w coś więcej.
Jeśli jesteś już w związku, można spodziewać się że po piątym września wszystko zacznie posuwać się do przodu. Wraz ze swoim partnerem będziecie mogli znaleźć wiele sposobów na to, jak odmienić na lepsze swoje życie uczuciowe.

Komentarze

Zostaw komentarz